Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

41386 LEGO Friends Stephanie suvine südamekarp

€ 9.90
Hetkel otsas
Vanusele: 6+
Koosneb: 95
Mõõdud: 20,0*19,0*7,0
Tootekood: 41386Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 LEGO® Friendsi Stephanie armastab üle kõige lõbusat sündmusterohket päeva. Tema südamekarp viib ta rannalõbustusparki. Aita tal veepüstoliga kanistreid maha kukutada ja lõbustuspargimängus auhindu võita. Tulista need kõik maha ja võida koerakujuline õhupall. Pakkige osad kokku ja võtke need LEGO karbis endaga kõikjale kaasa.

Kiireke Stephanie päikesepaistet väikeses elegantses südamekarbis.

Komplektiga „LEGO® Friends 41386 Stephanie’s Heart Box“ lõbustuspargis topside tulistamise võistlust matkides hoia silm pingsalt auhinnal. LEGO südamekarpi kaunistab rannarätiku kujuga Stephanie nimeplaat. Teie Friendsi fännid saavad Stephanie LEGO karbi kaanele kinnitada ja teda lõbustuspargimängus sihtmisel aidata. Karbis on merd meenutav sinine klotsidest alus. Sinna saab laps Stephanie pärast lõbustuspargiseiklusi jahutama viia. Nad saavad osad kaanega suletavasse karpi pakkida ja lõbustuspargiseiklusi nautida kõikjal, kuhu lähevad. Selles südamekarbis on hõlpsasti kasutatav ehitusjuhend ja Stephanie mininukufiguur.

• LEGO® südamekarbis on Stephanie mininukufiguur.
•Komplekti kuuluvad kokkupandav Stephanie värvides karp, millel on dekoratiivne nimeplaat, põneva funktsiooniga lett ja tulistamismehhanismiga veepüstol.
• Selle komplekti LEGO® Friendsi tarvikuelementide hulgas on koeraõhupall.
• Lapsed saavad panna kõik asjad armsasse LEGO südamekarpi ja võtta need kõikjale kaasa, et ka teel olles mängu nautida.
• LEGO® Friendsi komplektid toetavad loomingulist mängu ning teevad ehitamise põnevaks ja lõbusaks.
• Lastel on võimalus lisada sellele lahedale LEGO® südamekarbile Andrea suvine südamekarp (41384), Emma suvine südamekarp (41385), Olivia suvine südamekarp (41387) ja Mia suvine südamekarp (41388) ning tutvuda lähemalt kõigi Heartlake‘i linna sõpradega.
• Selle ehituskomplektiga saab osa LEGO® Friendsi maailma igapäevakangelaste seiklustest ja mängida läbi põnevaid tegeliku elu stsenaariume.
• Südamekujulise hoiukarbi mõõdud: kõrgus ca 3 cm (1“), laius ca 7cm (2“) ja sügavus ca 7cm (2“).

LEGO Friends Stephanie suvine südamekarp - 41386L
LEGO Friends Stephanie suvine südamekarp - 41386L
LEGO Friends Stephanie suvine südamekarp - 41386L
Järgmine toode: 41387L LEGO Friends Olivia suvine südamekarp
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud