Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

76390 LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 274
Mõõdud: 38.2*26.2*7.1
Tootekood: 76390

 Eriline jõuluüllatus Harry Potter™-i fännidele. LEGO® Harry Potter™-i advendikalendris (76390) on lastele 24 päevaks kingitus, mille saab kätte iga päev detsembrikuu jooksul kuni jõuludeni.

Maagilised mängusjad „Harry Potteri“ stseenide taastamiseks
Kalendri kõigi 24 ukse taga on erinev kingitus. Kalendris on peidus 6 minfiguuri – Harry Potter, Ron Weasley™, Hermione Granger™, Draco Malfoy™, Dudley Dursley ja Griphook –, lisaks „Harry Potteri“ filmidest tuntud põnevad esemed ja võluvad tarvikud. Kui tähtis päev lähemale hakkab jõudma, saavad lapsed mänguasjad kokku koguda ja mängida läbi Harry imelise teekonna Privet Drive’ilt Sigatüükasse™: Sigatüüka kirjad, mis saabuvad läbi kamina, kulla kogumine Gringottsi seifist, Harry koolitarvete kaasavõtmine ja öökull Hedwig™-iga kohtumine. Värvilise vurriga saab lõbusa mängu veelgi põnevamaks muuta. Kui mängimiseks on nii palju võimalusi, kestab maagia terve aasta läbi. Komplektis on ka kaks juhuslikku võlurikaardielementi.

Paku Harry Potter™-i fännidele kuni jõuludeni ülimalt toredat ja maagilist ehituselamust selle igal päeval kingitusega üllatava LEGO® Harry Potteri advendikalendriga (76390). Kõigi 24 ukse taga on mänguasi ehitamiseks, mängimiseks ja esitlemiseks.
Komplektis on Harry Potter™-i, Ron Weasley™, Hermione Granger™-i, Draco Malfoy™, Dudley Dursley ja Griphooki minifiguurid, lisaks ehitatavad mudelid, nt Gringottsi kullaseif. Sisaldab ka kaht võlurikaardielementi.
Kui jõuluõhtu lähemale jõuab,saavad lapsed mänguasjad kokku koguda ja taastada Harry imelise teekonna Privet Drive’ilt Sigatüükasse™ või etendada väljamõeldud kaasahaaravaid seiklusi.
See võluv Harry Potter™-i kalender on imetore jõulueelne kingitus alates 7 aasta vanustele pisikestele nõidadele või võluritele – selles on 24 päevaks üllatusi ja loomingulist rõõmu, mis kestab terve aasta.
Sellest erilisest pühadekalendrist leiad 24 kingitust, mida saab hõlpsasti kombineerida kõigi teiste LEGO® Harry Potter™-i komplektidega – nii võid lõputult ja loovalt ehitada, loominguliselt mängida ja luua muljetavaldava esitluseseme.
Kokkupandavate mänguesemete hulka kuuluvad Dursley kaminast saabuvad Sigatüüka™ kirjad, lõuna suures saalis laua ääres ning rongivagun, mis sõidutab Hedwig™-it ja Harry koolitarbeid.
24. ukse taga on värviline vurr, mis avab kalendrile trükitud lauamängu põnevad võimalused.
LEGO® Harry Potter™-i mänguasjad sisaldavad menufilmidest tuntud lemmiktegelasi, erakordseid olendeid ja tuttavaid tegevuspaiku. Need on täiuslikuks kingiks igale lapsele, kes soovib filmimaagiast osa saada.
LEGO® ehituskomplektid järgivad tööstusharu rangeid kvaliteedistandardeid, et tagada alati ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside mugav ühendamine ja eraldamine – seda juba aastast 1958.
LEGO® osi kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et need vastavad rangetele üleilmsetele ohutusnõuetele.

LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021 - 76390L
LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021 - 76390L
LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021 - 76390L
LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021 - 76390L
LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021 - 76390L
LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021 - 76390L
LEGO® Harry Potter™-i advendikalender 2021 - 76390L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud