Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

70419 LEGO Hidden Side Krevetilaeva vrakk

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 310
Mõõdud: 19,1*35,4*5,9
Tootekood: 70419

 Krevetilaevavrakiga komplekt „LEGO® Hidden Side™ 70419 Wrecked Shrimp Boat“ võimaldab noortel sukelduda põnevatesse kummituste jahtimise seiklustesse. See ülilahe mängukomplekt ühendab kokkupandava LEGO mudeli ja mängurakenduse, võimaldades täielikult interaktiivset mängu. Laadi rakendus alla, skanni mudel telefoniga sisse ja pane see elama. Komplekt „LEGO Hidden Side“ pakub täiesti uuel tasemel mänguvõimalusi ning üha uusi ja uusi mõistatusi. Komplekte värskendatakse pidevalt, igas komplektis on isemoodi kummitusteülem, erinevad kummitused, keda jahtida, ja uued lahedad asjad, mida otsida. Sellel kaheks jagatava krevetipaadi ja kokkupandava kummitustekaljuga mängumudelil on palju lahedaid osi ja funktsioone, mis tundideks loovalt mängima innustavad. Komplektis on kaks kangelaseminifiguuri, kummitustest painatud kapteni ja tema poja minifiguur, armsa kummitusekoera figuur ja albiinoalligaatori figuur, mis mängule hoogu annavad.

Laadi alla rakendus LEGO® Hidden Side™ ja osuta oma telefoniga krevetilaevavraki suunas, et mängukomplekt ellu äratada ning heita pilk salajaste soppide maailma. Mudeli ümber oleva pidevalt muutuva peidetud keskkonna avastamiseks liigutage telefoni ringi.
Selles liitreaalsuskeskkonda rakendavas mängukomplektis on neli rollimängu inspireerivat minifiguuri: kangelased Jack Davids ja Parker L. Jackson, Captain Jones ja tema poeg, Jones Jr. ning Davidsi kummituskoer ja legendaarne albiinoalligaator.
Krevetipaadivrakiga komplektis on lahe merendusteemast inspireeritud kaheks osaks lahtivõetav krevetipaat ja klotsidest kokkupandav kummitusfunktsiooniga kaljumoodul.
Mängukomplektiga LEGO® Hidden Side™ saavad lapsed lavastada põnevaid tondijahiseiklusi väljamõeldud Newbury linnas, kus vaimud inimesi ja ehitisi kummitamas käivad. Lisaks päris LEGO mudelitega mängimisele saavad lapsed seigelda ka täielikult interaktiivses liitreaalsuskeskkonnas.
Saad ehituskomplekti mudelid ise kokku panna ja nendega tavalisel viisil mängida ning need ka rakenduse AR abil ellu äratada.
Rakendus LEGO® Hidden Side™ on kui aken, mis avab tee vingesse, aga kõhedust tekitavasse salajaste soppide maailma. See on tulvil lahendamist vajavaid müstilisi mõistatusi ja alistamist vajavaid kummitusi ning seal tuleb silma pista kummitusteülemaga.
Liitreaalsuskeskkonna kõigi võimaluste kasutamiseks on vaja tahvelarvutit või mobiiltelefoni, mis ei kuulu komplekti. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks vanematelt luba.
Saare laevavraki mõõdud: kõrgus ca 19 cm (7”), laius ca 24 cm (9”) ja sügavus ca 12 cm (4”).
Krevetipaadi mõõdud: kõrgus ca 15 cm (5”), laius ca 8 cm (3”) ja sügavus ca 18 cm (7”).

LEGO Hidden Side Krevetilaeva vrakk - 70419L
LEGO Hidden Side Krevetilaeva vrakk - 70419L
LEGO Hidden Side Krevetilaeva vrakk - 70419L
LEGO Hidden Side Krevetilaeva vrakk - 70419L
Järgmine toode: 70423L LEGO Hidden Side Paranormaalne haarangubuss 3000
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud