Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

70424 LEGO Hidden Side Kummitav kiirrong

€ 74.90€ 89.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 698
Mõõdud: 37,8*48*7,05
Tootekood: 70424

 Kummitava rongiga komplekt „LEGO® Hidden Side™ 70421 Ghost Train Express“ annab lastele võimaluse sukelduda erilisse liitreaalsuskeskkonda rakendavasse seiklusmängu. See ülilahe mängukomplekt ühendab kokkupandava LEGO mudeli ja liitreaalsuskeskkonna, võimaldades täielikult interaktiivset mängu. Laadi alla rakendus Hidden Side, skanni mudel telefoniga sisse ja pane see elama. Kui mudeliga mängid, hakkab rakenduses juhtuma igasuguseid põnevaid asju. Komplektiga „LEGO Hidden Side“ saavad lapsed uutmoodi mängida ja LEGO ehitusklotse uuel põneval moel kasutada. Komplekte värskendatakse pidevalt, igas komplektis on isemoodi kummitusteülem, erinevad kummitused ja uued lahedad asjad, mida otsida. Need pakuvad üha uusi mõistatusi ja mänguvõimalusi. Sellel vingel rongimudelil on palju tipptehnoloogial põhinevaid lahedaid osi ja funktsioone, mis tundideks loovalt mängima innustavad. Viie minifiguuriga (mille seas on ka kangelased Jack ja Parker) komplekt innustab lapsi kiiresti mänguga pihta hakkama.

Laadi alla rakendus LEGO® Hidden Side™ ja osuta oma telefoniga kummitusterongi suunas, et see ellu äratada. Mudeli ümber oleva pidevalt muutuva peidetud keskkonna avastamiseks liigutage telefoni ringi.
Liitreaalsuskeskkonnaga mängukomplektis on 5 figuuri: Jack Davids ja tüdruku minifiguur Parker L. Jackson oma nutitelefonidega, tehnikageeniusest J.B, piletimüüja Santos ja sõbralik rongiga reisija Chuck.
Sellel rongimudelil on palju mänguks inspiratsiooni andvaid osi ja funktsioone, näiteks kummitusetiivad, mille saab kangi abil lahti voltida, kamber Santost kummitavate vaimude eemaldamiseks ja kummitustevastane kahur, mille abil vaime alistada ja rongijaama vaimudest vabastada.
Mängukomplektiga LEGO® Hidden Side™ saavad lapsed lavastada põnevaid tondijahiseiklusi väljamõeldud Newbury linnas, kus vaimud inimesi ja ehitisi kummitamas käivad. Lisaks päris LEGO mudelitega mängimisele saavad lapsed seigelda ka täielikult interaktiivses liitreaalsuskeskkonnas.
Saad ehituskomplekti mudelid ise kokku panna ja nendega tavalisel viisil mängida ning need ka rakenduse AR abil ellu äratada.
Rakendus LEGO® Hidden Side™ on kui aken, mis avab tee vingesse, aga kõhedust tekitavasse salajaste soppide maailma. See on tulvil lahendamist vajavaid müstilisi mõistatusi ja alistamist vajavaid kummitusi ning seal tuleb silma pista kummitusteülemaga (nagu näiteks Bawa).
Liitreaalsuskeskkonna kõigi võimaluste kasutamiseks on vaja tahvelarvutit või mobiiltelefoni, mis ei kuulu komplekti. Lapsed peaksid küsima interneti kasutamiseks vanematelt luba.
Kummitusterongi- ja rongijaamakomplekti mõõdud (kummitamise korral): kõrgus ca 14 cm (5”), laius ca 15 cm (10”) ja pikkus ca 61 cm (24”).

LEGO Hidden Side Kummitav kiirrong - 70424L
LEGO Hidden Side Kummitav kiirrong - 70424L
LEGO Hidden Side Kummitav kiirrong - 70424L
LEGO Hidden Side Kummitav kiirrong - 70424L
Järgmine toode: 70421L LEGO Hidden Side El Fuego trikimaastur
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud