Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21310 LEGO Ideas Vana Kalastuspood

€ 169.90
Laos olemas
Tasuta transport
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 12+
Koosneb: 2049
Mõõdud: 47,6*37,4*10,8
Tootekood: 21310

 Valmistu unustamatuks kalastusretkeks!

Külasta sarja LEGO® Ideas rannaäärset vana kalastuspoodi (21310), kus on kalastusteemaliste elementidega pood ja ühenduses olev 360-kraadise vaate ja rõduga vaatetorn ning allkorrusel kontor. Komplekt sobib demonstreerimiseks ja mängimiseks ning sellel on kaks eemaldatavat katust, avatav tagasein sisemusele juurdepääsemiseks, neli minifiguuri, kass ja kolm kajakafiguuri, samuti palju muid lahedaid üksikasju ja elemente kujutlusvõime valla päästmiseks.

Komplektis on neli minifiguuri: kapten, kalamees, kalanaine ja laps, samuti kass ja kolm kajakafiguuri.
Vana kalastuspood sisaldab üksikasjalikku väliskujundust, poodi ja ühenduses olevat vaatetorni allkorrusel oleva kontoriga; kõike toetab liivakarva LEGO® 32 × 32 suuruses alusplaat kivielementidega.
Väliskujundus hõlmab treppe poe ees- ja kõrvalukseni, piirdeid, tagaseinal olevat kraani kahe toru ja mõõdikutega, ventilaatorit ja erinevaid elemente, sh järgmisi: silt „Anton's Bait Shop“ (2 × 4 plaat), silt lahtiolekuaegadega, silt „Gone fishin’“, ankur, tünn, kaks kettidega rehvi, kolm kasti kahe kala ja läbipaistvate jääkamakatega, neli kala konksude otsas, kaks päästerõngast, konksudega kast (1 × 2 plaat) ja tööriistakast puuri, õlikannu ja mutrivõtmega.
Poel on avatav tagasein ning korratutest puulaudadest ja värvitud paikadega katus, kaks laelampi, kaks avanevat ust, kaks klaasiimitatsiooniga akend, rohelised ja beežid põrandaplaadid, neli avanevat akent, poelett, poeriiulid ning valik elemente, sh kassaaparaat, tass, pudel, konksukastid, raha, laualamp, kaks aeru, kalavarustus (sh õnged, harpuunid ja kalavõrgud), kolm sukeldumiskiivrit, kolm hapnikuballooni, neli sukeldumislesta, sekstant, värvitud kaart, dünamiidikarp ning põranda all ämblik ja ämblikuvõrk.
Vaatetorni allkorrusel on kontor kahe avatava aknaga, ajalehekleebisega kinnilöödud aknaga, laua, tooli, lambi ja ajalehega ning redeliga ülakorrusele.
Vaatetorni ülakorrusel on eemaldatav katus tuulelipuga, kaks avatavat akent, 360-kraadise vaatega rõdu ning palju elemente, sh teleskoop, lipp, laeva rool, latern ja kaks dekoratiivset krabi.
Sobib nii väljapanekuks kui ka mängimiseks.
Komplektis on ka komplekti fännist kujundajat ja LEGO® kujundajat tutvustav brošüür.
Selles komplektis on üle 2045 osa.
Mõõtmed: kõrgus 32 cm (12 tolli), laius 25 cm (9 tolli) ja sügavus 25 cm (9 tolli).

Järgmine toode: 21309L LEGO Ideas NASA Apollo Saturn V
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud