Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21318 LEGO Metsamajake

€ 219.90
Hetkel otsas
Tasuta transport
ESKSKLUSIIVNE
Vanusele: 16+
Koosneb: 3036
Mõõdud: 58*47.5*12
Tootekood: 21318Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Mänguks ja väljapanekuks sobiva komplektiga Metsamajake LEGO® Ideas sarjast saad oma ehitusoskused proovile panna ja tähistada looduse hooajalist ilu! Selles lahedas LEGO fänni loodud loova mängu komplektis on 180 puuleheelementi ja mitmesugused taimeelemendid. Kõik need on valmistatud taimset päritolu plastmassist. Valikus on rohelised suvised lehed ning kollased ja pruunid sügisesed lehed, millega saab ise LEGO taimi kokku panna. Eemaldage puulatv ja kolme maja katused, et ema, isa ja kahe lapsega majas mängida. Tõsta majakese rõdul oleva kraanaga asju üles. Otsi aardekaardi abil peidetud pärleid ja mine kiikuma. Võid ka lihtsalt niisama mõnusalt olla ja jõeääres piknikutoitu nautida.

Detailirikas puumajakomplekt paneb LEGO® ehitajate oskused proovile ja inspireerib pikaks ajaks mängima.

See 3036 osast koosnev detailirikas puumajakomplekt 21318 Metsamajake LEGO® Ideas sarjast on mõeldud ehitamiseks, mängimiseks ja väljapanekuna kasutamiseks. See keerukas komplekt on mõeldud kogenud LEGO ehitajatele ja pakub mängurõõmu kogu perele. Selle juurde kuulub maastikumoodul ja kolm LEGO puumajakest, kus on elutuba, vannituba ja lastetuba. Puukomplekti kuuluvad vahetatavad rohelised suvised leheelemendid ning kollased ja pruunid sügisesed leheelemendid. Nii need kui ka muud taimeelemendid on valmistatud keskkonnasõbralikust polüeteenplastist. Hõlpsa ligipääsu võimaldamiseks on puulatv ja majakatused eemaldatavad. Mudeli juurde kuuluvad mitmesugused mänguks inspiratsiooni andvad osad, näiteks kokkupandav piknikulaud koos toolidega, lõkkease, aardekaart ja peidetud pärlielement aardejahi mängimiseks ning tõstmismehhanismiga kraana (elutoarõdul). Selles sünnipäevakingiks hästi sobivas unikaalses loomingulise mängu komplektis on isa- ja emafiguur, kaks lapsefiguuri ja linnufiguur ning see võimaldab mängida läbi põnevad perekonnaelustseene. Selle juurde kuulub ka brošüür, mis sisaldab ehitusjuhiseid, vahvaid fakte sarja LEGO Ideas komplekti fännist looja ja LEGO® disainerite kohta.

• Selles sarja LEGO® Ideas komplektis on neli minifiguuri: ema, isa ja kaks last, lisaks linnufiguur.
• Selles keerukas 3036 osast koosnevas ehituskomplektis on maastikamoodul, vatetatavate lehtedega (rohelised kevadised ja kollased ja pruunid sügisesed) puumudel ning LEGO® puumaja kolme majaosaga: elu-, vanni- ja lastetuba.
• Puulatv ja majakatus on hõlpsa mängu võimaldamiseks eemaldatav.
• Maastikumooduli juurde kuuluvad kokkupandav piknikulaud nelja minifiguuriistmega ja mitmed piknikutarvikud, samuti kokkupandav jõemudel, kiik (puu küljes), lõkkease, peidetud pärlielement, taimed ja põõsad ning majakesse viiv redel.
• Puulehestikukomplektis on üle 180 botaanilise elemendi, mis on valmistatud taimset päritolu (keskkonnasõbralikult kasvatatud suhkruroost toodetud) polüetüleen-plastist. Puud ümbritsevad erinevad taimeelemendid on samuti valmistatud taimsest plastmassist. See tähistab esimese verstapostini jõudmist LEGO® kontserni ambitsioonika plaani täitmisel, mille järgi kasutatakse aastaks 2030 toodete valmistamisel vaid keskkonnasõbralikke materjale.
•Peamajakese juurde kuulub kokkupandav voodi ja mitmesugused elemendid, näiteks peidetud käärid (päevaseks juuksuritööks), laevaga pudel, kompass, kell ning rõdu käsitsi juhitava kraanaga, millega saab asju majja tõsta.
• Vannitoakomplektis on kokkupandav vann, WC-pott ja kraanikauss.
• Lastetoas on narivoodid ja mitmesugused elemendid nagu näiteks raamat ja aardekaart.
• Sarja LEGO® Ideas loomingulise mängu komplekti juurde kuulub brošüür, mis sisaldab ehitusjuhiseid, vahvaid fakte fännist looja ja LEGO® disainerite kohta.
• Mõõdud: kõrgus ca 37 cm (14”), laius ca 27 cm (10”) ja sügavus ca 24 cm (9”).

LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
LEGO Metsamajake - 21318L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud