Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

31313 LEGO Mindstorms EV3

€ 469.90
Hetkel otsas
Tasuta transport
Vanusele: 10+
Koosneb: 601
Mõõdud: 48*37.8*7.05
Tootekood: 31313Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

Uues kolmanda põlvkonna roboti, LEGO Mindstorms EV3, komplektis on olemas kõik mis sa vajad - mootorid, sensorid, programmeeritav klots, üle 550-ne LEGO Technic elemendi, juhtimispult -  et ehitada roboteid mis kõnnivad, räägivad, liigutavad ja teevad kõike mida iganes sa soovid, et nad teeksid.

Ehita endale viis erinevat robotit mille lihtsad ja üksikasjalikud 3D ehitusjuhised leiad internetis veebiaadressil LEGO.com/mindstorms.

TRACK3R - robot mis liigub roomikutel. Selle komplekti kuulub neli lahedat vahetatavat tööriista: kahe teraga segur, hävitav raketiheitja, haarats ja raske haamer. Selle mudeli ehitusjuhised on karbis kaasas.

R3PTAR - Ründab uskumatu kobraliku kiirusega oma hirmuäratavate kihvadega.

SPIK3R - Välgusabaga kuusjalgne olend. Pöörab kiiresti ja krabab purustavate küünistega.

EV3RSTORM - LEGO MINDSTORMS robotite juht. Ülimalt intelligentne pöörleva kolmiktera ja hävitava raketiheitja ning suure võitlusvõimega robot.

GRIPP3R - Musklirobot armastab tõsta raskeid asju oma tugeva kere ja võimsate haaratsitega.

Programmeeri oma robot ikoonidepõhise programmeerimisliidese abil kergesti ja intuitiivselt tegema seda mida sa tahad, millal sa tahad, et ta seda teeks ja kuidas ta seda teeks. Tarkvara on saadaval tasuta nii PC kui Mac-arvutitele veebisaidil LEGO.com/mindstorms.

Pane oma robot liikuma, tulistama ja ründama ükskõik millise oma nutika seadme või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil. Laadi alla rakendus LEGO MINSTORMS ja saad kohe hakata juhtima tegevusi oma nutika seadme abil.

Robotil on palju lahedaid funktsioone:

* Programmeeritav klots intuitiivse kasutajaliidese ja heliga * Võimas ARM9 protsessor, mis paneb roboti kiiresti reageerima * WiFi juurdepääs USB-pordi kaudu - loob ühenduse roboti ja interneti vahel *Mikro-SD-kaardi lugeja - mäluruumi lisamiseks * Värviandur - robot tunneb värve * kaugjuhtimine - roboti juhtimine eemalt * Infrapuna andursüsteem - võimaldab robotil jälgida ja otsida kaugjuhtimist * puuteandur - robot reageerib puudutustele * 4 mootoriporti - võimaldab robotil liikuda eri viisidel ja eri suundades

Järgmine toode: 45517L Laadija/Transformer 10V DC
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud