Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

51515 LEGO Mindstorms Robotleiutaja

€ 359.90
Laos olemas
Tasuta transport
Vanusele: 10+
Koosneb: 949
Mõõdud: 48*37.8*7.05
Tootekood: 51515

 Sisene LEGO® MINDSTORMS®-i robotleiutaja abil hämmastavate, interaktiivsete robotite ja sõidukite maailma! Ehita erakordseid mudeleid ja kodeeri neid oma telefoni või sülearvuti kaudu, et sooritada peamurdmist nõudvaid missioone ja lõbusaid tegevusi. Kuna LEGO detaile on niivõrd palju, saad ka ehitada oma leiutisi ja jagada neid teiste robotifännidega LEGO Life‘is. Loo oma robot ja mõtle välja oma reeglid robotleiutaja abil!

Ehita, kodeeri ja mängi robotleiutaja abil

Ehita, kodeeri ja mängi füüsilises ning digitaalses maailmas, mis on täis hämmastavaid kaugjuhitavaid roboteid ja nutikat loomingut.

Sisene hämmastavasse füüsilisse ja digitaalsesse maailma, mis on täis programmeeritavaid kaugjuhitavaid roboteid ja nutikat loomingut. LEGO® MINDSTORMS®-i robotleiutaja (51515) abil saavad noored robotifännid ehitada viis ainulaadset, motoriseeritud robotit ja sõidukit, kasutades tasuta rakendust LEGO MINDSTORMS Robot Inventor. Nad saavad need ükshaaval ellu äratada, kasutades Scratchil põhinevat ja lohistamise teel töötavat kodeerimiskeskkonda ning sooritades lõbusaid tegevusi ja väljakutset pakkuvaid missioone (ühilduvad seadmed on toodud aadressil LEGO.com/devicecheck). Kuna detaile on peaaegu 1000 tükki, saavad lapsed ehitada oma tehnikamänguasju ja jagada neid teiste robotifännidega LEGO Life‘is. Liigu järgmisele mängutasemele Lastele mõeldud LEGO MINDSTORMSI kodeerimisrobotite uusim põlvkond sisaldab 5x5 LED-ekraani, kuueteljelise güroskoobi ja kõlariga nutikat jaoturit, võimsaid mootoreid ning täpseid andureid. See aitab noorukitel kõige paremini väljendada ja arendada oma loovust ning omandada ühtlasi olulisi 21. sajandi LTT-oskusi.

• LEGO® MINDSTORMS®-i robotleiutaja (51515) abil saavad lapsed saavad omandada olulisi LTT-oskusi, kui nad ehitavad ning kodeerivad kaugjuhitavaid roboteid ja nutikaid mudeleid, mis tulistavad rakette, mängivad palli, sõidavad ringi ja teevad muud!
• Lapsed saavad ehitada Charlie, Tricky, Blasti, M.V.P. ja Gelo, ning sooritada tegevusi ja missioone Scratchil põhineva rakenduse LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor kaudu (ühilduvad seadmed on toodud aadressil LEGO.com/devicecheck).
• Kuna detaile on peaaegu 1000 tükki, sealhulgas nutikas jaotur, neli keskmist mootorit, värviandur ja vahemaa-andur koos liidesega, saavad noorukid ehitada ka oma lõbusaid robotmänguasju ja jagada neid veebis LEGO Life‘is.
• LEGO® BOOSTI fännidele ja lastele, kellele meeldib LEGO robotitega ehitada ja mängida, on robotleiutaja suurepärane järgmine etapp. See on ka lahe kingitus vähemalt 10-aastastele lastele kas sünnipäevaks, jõuludeks või mõneks muuks sündmuseks.
• Blast on 36 cm kõrge, samal ajal kui Gelo on 24 cm pikk. Selle komplekti Powered Up komponendid ühilduvad ka LEGO® BOOSTI loovust arendava tööriistakomplektiga (17101), Droidkomandöri (75253) ja muude komplektidega.
• Selle laheda mänguasjaga on kaasas hõlpsalt paigaldatav taaslaetav aku, nii et sa ei pea enne mängu algust varupatareisid otsima minema.
• Lastele mõeldud tasuta kodeerimisrakendus LEGO® MINDSTORMS® Robot Inventor sisaldab Scratchil põhinevat kodeerimisliidest, digitaalseid ehitusjuhiseid, kokku üle 50 tegevuse kõigi mudelite jaoks, lisaks Pythoni tuge edasijõudnumate kodeerijate jaoks.
• LEGO® MINDSTORMS® inspireerib igas vanuses LEGO leiutajaid ehitama, kodeerima ja juhtima interaktiivseid robotmänguasju ning muid mudeleid klotside, mootorite, andurite ja nutikate jaoturite abil ning jagama neid MINDSTORMSI kogukonnaga.
• LEGO® ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – see on olnud nii juba alates aastast 1958.
• LEGO® klotsid ja detailid läbivad põhjalikud testid, et vastata rangetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Nii võid olla kindel, et need elektroonilised mänguasjad missiooni käigus ei lagune.

LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
LEGO Mindstorms Robotleiutaja - 51515L
Järgmine toode: 45544L LEGO MINDSTORMS Education EV3 põhikomplekt
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud