Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21158 LEGO Minecraft Pandade lasteaed

€ 22.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 204
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 21158

Valmistu hoolitsema Minecraft™-i armsaima pahareti eest! Ema on toonud pandabeebi lasteaeda – ja nad mõlemad on täis elujõudu. Nad seisavad, istuvad, vaatavad ringi... otsides tavaliselt toitu! Õnneks on söögiks palju bambust ja Alex on toonud piruka, mida jagada! Kas on aeg uinakuks? Aita pandabeebil ronida redeli kaudu katusevoodisse. See praktiline LEGO® komplekt lisab sinu Minecrafti seiklustele täiesti uue dimensiooni!

Saad Minecraft™-i Pandade lasteaias poputada muudetava asendiga pandasid!

Käeline lõbu Minecraft™-i lasteaias! Tänu armsatele, muudetava asendiga pandadele äratab see põnev LEGO® komplekt Minecrafti pandade seiklused ellu!

Kas tead mõnda Minecraft™-i mängijat, kellele meeldiks hoolitseda armsate pandafiguuride eest, keda võib näha Minecrafti arvutimängus? Nüüd on see võimalik! LEGO® Minecrafti ehituskomplekt „Pandade lasteaed“ äratab need seiklused ellu, pakkudes lastele autentset, praktilist Minecrafti mänguelamust pärismaailmas. Lapsed saavad LEGO ehituskomplekti abil luua oma Minecrafti lugusid! 7-aastased ja vanemad lapsed saavad Minecrafti võrguseiklusi jätkata füüsilises keskkonnas. Nad saavad hoolitseda pandabeebi eest ja teda lõbustada, valmistada ette lasteaiahoone ja katusevoodi, kus mänguhimuline beebi magab, ning pakkuda toitu kõigile. Pandadele on toiduks palju bambust ja Alex on kohal maitsva välimusega mängukoogiga! Armsad pandad muudavad LEGO Minecrafti veelgi imelisemaks! Ja mis täiskasvanutele kõige parem, need on suurepärased jõulu- või sünnipäevakingitused lastele. LEGO Minecrafti komplektid pakuvad lastele lõputult iseseisva mängimise võimalusi. Ja tänu muudetava asendiga, armsatele, 2020. a jaanuaris väljaantavatele uutele pandadele ei taha lapsed neid komplekte kunagi käest panna!

• Mitmekülgne pandade mängukomplekt, mis äratab ellu lemmikud Minecraft™-i lood. Lapsed saavad nautida käelist Minecrafti lõbu ja seiklusi, kui nad panevad kokku LEGO® lasteaiahoone komplekti ja alustavad armsate mängupandade eest hoolitsemist.
• Uus 2020. a jaanuaris väljaantav komplekt sisaldab Minecraft™-i armsamaid paharette! Minecrafti pandaema ja -beebi istuvad, seisavad ning liigutavad oma pead. Külla on tulnud otselot, söögiks on bambust ja Alex on toonud piruka, mida jagada!
• Lapsed saavad ehitada ja mängida oma Minecraft™-i keskkonnas. Seal leidub onn, mida pandadele ette valmistada, ja katusevoodi väsinud beebidele. Ja kui vaja on kaevandada Minecrafti kulda, on Alexil kaasas teemantkirka!
• See mitmekülgne Minecraft™-i komplekt sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks alates 7-aastastele poistele ja tüdrukutele. Sobib hästi pandaarmastajatele ja Minecrafti mängijatele, kes soovivad oma lemmikmängu uuel viisil mängida.
• 19 cm pikkune, 9 cm kõrgune ja 8 cm laiune mängukomplekt toob Minecraft™-i põnevuse pärismaailma – ning lapsed saavad seda kombineerida teiste LEGO® komplektidega, et muuta asi veel lõbusamaks.
• Patareisid pole vaja, nii et mäng võib kohe alata! Praktiline iseseisev mäng põhineb laste kujutlusvõimel, arendades nii nende käteosavust, loovust ja probleemide lahendamise oskust.
• Lihtsad lastele mõeldud juhised aitavad neil kiiresti ehitamise ja mängimisega pihta hakata! Ja kui juhised lähevad kaduma, saad uued alla laadida veebilehelt LEGO.combuildinginstructions.
• Iga LEGO® Minecraft™-i mänguasi toob Minecrafti võrgumängu põnevuse pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
• Kõik LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja meie kvaliteedinõuetele. Võid olla kindel, et need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958!
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Nii võid olla kindel, et sinu lapse ohutus on tagatud.

LEGO Minecraft Pandade lasteaed - 21158L
LEGO Minecraft Pandade lasteaed - 21158L
LEGO Minecraft Pandade lasteaed - 21158L
LEGO Minecraft Pandade lasteaed - 21158L
LEGO Minecraft Pandade lasteaed - 21158L
LEGO Minecraft Pandade lasteaed - 21158L
Järgmine toode: 21153L LEGO Minegraft Villakasvandus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud