Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21159 LEGO Minecraft Rüüstajate eelpost

€ 35.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 303
Mõõdud: 19,1*35,4*5,9
Tootekood: 21159

 Rüüstajad on Raudgolemi kongi lukustanud. Kas vapper rüütel suudab külaelanike sõbra vaenulike jõudude käest päästa? Kõik on sinu kätes! Kasuta dünamiiti, et õhkida kong ning seejärel pane kirves valmis, et võidelda rüüstajatega. Aga kus nad end peidavad? Telgis või vibulaskmise harjutusväljakul? Ettevaatust, siin on lambad! Kui oled rüüstajatest jagu saanud, aseta kolmeosalise mudeli klotsid uueks seikluseks ümber!

Minecraft™-i mängukomplekt ehitatavate tegelastega!

Praktiline Minecraft™-i seiklus populaarsete Raudgolemi ja rüüstajate figuuridega, mis on äratatud ellu kolmeosalises LEGO® Minecrafti mängukomplektis!

Too Minecraft™-i põnevus arvutist pärismaailma selle LEGO® Minecrafti mängukomplekti abil. Mängu mängijad saavad etendada põnevaid, praktilisi seiklusi oma Minecrafti lemmiktegelastega – rüüstajate ja Raudgolemiga. Lahe Minecrafti mänguasi lastele ehitamiseks, mängimiseks ja kohandamiseks Vibuga varustatud, uued 2020. a jaanuaris väljaantavad rüüstajad on vangistanud sõbraliku Raudgolemi. Kangelasliku rüütlina eduka päästemissiooni sooritamiseks peavad lapsed kasutama oma oskusi, leidlikkust ja Minecrafti teadmisi. Mudel jaguneb kolmeks osaks, mida lapsed saavad väljakutse kohandamiseks ümber korraldada. See sisaldab erinevaid tarvikuid ja funktsioone – nende hulka kuuluvad täielikult sisustatud telk, kaks mannekeeni vibulaskmise harjutamiseks ja dünamiidi õhkimisfunktsioon. Lõbus Minecrafti tegevus LEGO mängukomplekti abil LEGO Minecrafti ehituskomplektid pakuvad lastele lõputult iseseisva mängimise võimalusi. Ja mis täiskasvanutele kõige parem, LEGO Minecrafti komplektid on suurepärased jõulu- või sünnipäevakingitused lastele. Tänu fantastilistele, 2020. a jaanuaris väljaantavatele uutele ehitatavatele Minecrafti figuuridele ei taha nad neid kunagi maha panna!

• Praktiline Minecraft™-i päästeseiklus mängust tuttavate populaarsete tegelastega (rüüstajad ja Raudgolem), mis on ellu äratatud kohandatavas kolmeosalises LEGO® Minecrafti mängukomplektis!
• Lastele meeldivad kindlasti uued 2020. a jaanuaris väljaantavad vibudega varustatud LEGO® Minecraft™-i rüüstajad. Komplekti kuuluvad ka lahe dünamiidi õhkimisfunktsioon, täielikult sisustatud telk ja vibulaskmise harjutusväljak koos sihtmärgiks olevate mannekeenidega.
• Mängijad saavad dünamiidi abil õhkida Minecraft™-i kongi, et päästa Raudgolem ning võidelda seejärel tülikate rüüstajatega. Ja kui lahing on läbi, saab kolmeosalise komplekti uute seikluste jaoks ümber korraldada.
• Kingi see mitmekülgne Minecraft™-i komplekt alates 7-aastastele poistele ja tüdrukutele jõuludeks, sünnipäevaks või mis tahes muuks tähtpäevaks! Sobib hästi LEGO® klotside fännidele ja Minecrafti mängijatele, kes otsivad uusi viise oma lemmikmängu mängimiseks.
• See 33 cm pikkune, 20 cm kõrgune ja 18 cm laiune komplekt sisaldab kolme eraldi osa, mis võimaldavad lastel ümber korraldada, ümber kujutleda ja alustada lõputul hulgal põnevaid seiklusi!
• Patareisid pole vaja. Liikumapanev jõud on laste kujutlusvõime – nii ei lõpe nauding kunagi! Patareivaba, praktiline ja autentne mängukomplekt arendab laste käteosavust, loovust ja probleemide lahendamise oskust.
• Lihtsad lastele mõeldud juhised aitavad neil kiiresti ehitamisega pihta hakata! Ja kui juhised lähevad kaduma, saad uued alla laadida veebilehelt LEGO.combuildinginstructions.
• Iga LEGO® Minecraft™-i mänguasi toob Minecrafti võrgumängu põnevuse pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
• LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja meie kvaliteedinõuetele. See tagab, et LEGO klotsid on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958!
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Nii võid olla kindel, et sinu lapse ohutus on tagatud.

LEGO Minecraft Rüüstajate eelpost - 21159L
LEGO Minecraft Rüüstajate eelpost - 21159L
LEGO Minecraft Rüüstajate eelpost - 21159L
LEGO Minecraft Rüüstajate eelpost - 21159L
LEGO Minecraft Rüüstajate eelpost - 21159L
LEGO Minecraft Rüüstajate eelpost - 21159L
Järgmine toode: 21153L LEGO Minegraft Villakasvandus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud