Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21156 LEGO Minegraft BigFig Creeper™ ja Otselot

€ 17.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 184
Mõõdud: 19,1*14,1*4,6
Tootekood: 21156

 Naudi Minecraft™-i tegelasi täiel rinnal! Kas BigFig Creeper™ varitseb kiire taibuga Otselotti? Või kas kollane paharet hirmutab rohelise koletise eemale? Seda otsustad sina! Liiguta Creeperi jalgu ja pead (ära muretse, see ei plahvata!). Reguleeri Otseloti pead, jalgu ja saba. Ja kui seiklus läbi saab, näevad BigFig Creeper ja Otselot sinu toas ägedad välja!

Minecraft™-i Creeper™ BigFig ja Otselot mängimiseks ja väljapanekuks.

Minecraft™-i mängijatele meeldivad kindlasti ehitatavad BigFig Creeper™-i ja Otseloti figuurid. Neid saab kiiresti kokku panna ja neil on lahedad liikuvad osad mängimiseks ja väljapanekuks!

Lapsed saavad nautida pärismaailma Minecraft™-i seiklusi suures mastaabis kahe ehitatava tegelasega populaarsest videomängust – nendeks on BigFig Creeper™ ja Otselot. See Minecrafti mänguasi võimaldab mitmeid tunde iseseisvalt mängida ja annab lastele laheda Minecrafti toakaunistuse! Minecrafti Creeper vs. Otseloti lahing 7-aastased ja vanemad lapsed saavad taasetendada tuttavat Minecrafti vastasseisu Creeperi ja Otseloti vahel. Klotsidest ehitusmänguasju on lihtne kokku panna ja need näevad suurepärased välja. Liigutatavad jalad ja pööratav pea tagavad Creeperi autentse liikuvuse ning kollakas laiguline Otselot saab muudetava asendiga pea, jalgade ja saba abil kiiresti reageerida. Lihtne kohale asetada – sobib hästi mängimiseks ja väljapanekuks! Palju lõbu Minecrafti BigFigi kingitustega LEGO® Minecrafti BigFigi komplektid on ülilahedad, ülimalt kogutavad ja mis täiskasvanutele kõige parem, suurepärased jõulu- või sünnipäevakingitused lastele. Need annavad lastele lõputult loomingulisi mänguvõimalusi, pakuvad tänu oma suurusele rohkem naudingut ja viivad Minecraftist saadava lõbu uutesse kõrgustesse!

• Too Minecraft™-i põnevus pärismaailma. Need BigFig Creeper™ ja Otselot on kuulsate videomängutegelaste taaskehastused. Lahedad, kogutavad ning sobivad hästi mängimiseks ja väljapanekuks.
• Ülisuured, hõlpsalt ehitatavad Creeper™ ja Otselot lisavad Minecraft™-i mängule täiesti uue füüsilise dimensiooni. Liikuvad jäsemed suurendavad iseseisvalt mängimise ja võitlusasendite kasutamise võimalusi.
• Minecraft™-i mängijad saavad avastada uusi viise LEGO® Minecrafti tegelastega mängimiseks – näiteks luua lemmikstseene või omaenda seiklusi. Kuna koguda on võimalik mitmesuguseid BigFigi figuure, on mängu- ja väljapanekuvõimalused lõputud!
• Sobib suurepäraselt alates 7-aastastele Minecraft™-i mängijatele ning kõigile, kes soovivad laiendada oma Minecrafti kollektsiooni. Eeldab vaid kõige põhilisemaid ehitusoskusi. Suurepärane jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus.
• 10 cm kõrgune BigFig Creeper™ pakub Minecraft™-i lõbu suures mastaabis – saad seigelda koos Otselotiga (5 cm kõrgune) või külvata paanikat teiste LEGO® Minecrafti BigFigide hulgas.
• Patareisid pole vaja. Laste kujutlusvõimel põhinev käeline mäng arendab kriitilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskust. Ja kuna patareisid pole vaja, siis ei lõpe lõbu kunagi!
• Lihtsad, selged juhised aitavad lastel kiiresti ehitamise ja mängimisega pihta hakata. Ja pärast alustamist ei saa Minecraft™-i lõbu otsa – olenemata sellest, kas BigFige kasutatakse põnevate seikluste või ägeda väljapaneku loomiseks.
• Iga LEGO® Minecraft™-i BigFigi mänguasi aitab tuua Minecrafti veebimaailma pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
• LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• Lisaks rangeimate üleilmsete ohutus- ja kvaliteedistandardite järgimisele testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO Groupis LEGO® klotse ja detaile põhjalikult. Seega võid olla kindel, et mänguasi on sinu lapsele ohutu.

LEGO Minegraft BigFig Creeper™ ja Otselot - 21156L
LEGO Minegraft BigFig Creeper™ ja Otselot - 21156L
LEGO Minegraft BigFig Creeper™ ja Otselot - 21156L
LEGO Minegraft BigFig Creeper™ ja Otselot - 21156L
LEGO Minegraft BigFig Creeper™ ja Otselot - 21156L
Järgmine toode: 21157L LEGO Minegraft BigFig Põssa Zombibeebiga
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud