Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

21157 LEGO Minegraft BigFig Põssa Zombibeebiga

€ 17.90
Hetkel otsas
Vanusele: 7+
Koosneb: 159
Mõõdud: 19,1*14,1*4,6
Tootekood: 21157Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Ärata lahedaim arvutimäng elu selle Minecraft™-i Põssa BigFigi ja Zombibeebi abil! Väike paharet on kiire ja ohtlik – ja kui ta sõidab Põssaga, võib kõike juhtuda! Pane paika Põssa pea ja jalad, liiguta Zombibeebi pead, jalgu ja käsi... ning kui mäng saab läbi, näevad need sinu toas teiste LEGO® Minecraft BigFigi kollektsiooni tegelaste kõrval suurepärased välja.

Minecraft™-i Põssa BigFig ja Zombibeebi mängimiseks ja väljapanekuks

Lapsed, kellele meeldib Minecraft™, jumaldavad seda BigFigi Põssat ja Zombibeebit. Need hõlpsasti ehitatavad ja muudetava asendiga osadega mudelid sobivad suurepäraselt mängimiseks ja toa kaunistamiseks!

Minecraft™-i mängijad saavad tuua võrgumängu põnevuse pärisellu LEGO® Minecrafti BigFigi Põssa ja Zombibeebi abil. See suuremõõtmeline komplekt pakub lõputult iseseisva mängimise võimalusi ja lahedaid Minecrafti kaunistusi, mida lapsed saavad oma toas näidata! Anna lastele 3D Minecrafti mängukogemus! 7-aastased ja vanemad lapsed saavad oma Minecrafti seiklusi jätkata pärismaailmas. Põssa ja Zombibeebi on ehitatavad, muudetava asendiga mänguasjad, mis pakuvad lastele käelist Minecrafti tegevust asukohast olenemata. Armsa roosa Põssa pea ja jalad on liigutatavad, nagu ka nunnu, rohelise näoga Zombibeebi pea, jalad ja käed. Põssa laseb isegi Zombibeebil oma seljas sõita! Minecraft Mega LEGO® BigFigi komplektidega! LEGO® Minecrafti BigFigi komplektid on ülilahedad, ülimalt kogutavad ja mis täiskasvanutele kõige parem, suurepärased jõulu- või sünnipäevakingitused lastele. BigFigid pakuvad tänu oma suurusele rohkem naudingut ja annavad Minecrafti mängijatele praktilisi, loovust arendavaid mänguvõimalusi!

• Paku lastele Minecraft™-i seiklusi LEGO® BigFigi Põssa ja Zombibeebi abil. Need kuulsate videomängutegelaste autentsed mudelid sobivad hästi mängimiseks, väljapanekuks ja kogumiseks.
• LEGO® klotsidest valmistatud BigFigi Põssa ja Zombibeebi suurtel ja hõlpsalt ehitatavatel mänguasjadel on realistlik disain ja liigutatavad jäsemed, mis suurendavad mänguvõimalusi. Ja kui mäng läbi saab, näevad need laste tubades kaunistustena suurepärased välja.
• Anna lastele uusi viise Minecraft™-i mängimiseks. LEGO® BigFigid lisavad populaarsele arvutimängule täiesti uue füüsilise dimensiooni – pole tähtis kas lapsed taasetendavad Minecrafti lemmikstseene või mõtlevad välja oma seiklusi.
• Suurepärane kingitus Minecraft™-i mängijatele! Lahe jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingitus alates 7-aastastele poistele ja tüdrukutele. Eeldab vaid põhilisi ehitusoskusi ja sobib kokku teiste LEGO® Minecraft BigFigi komplektidega.
• 10 cm pikkune ja 6 cm kõrgune BigFigi Põssa pakub Minecraft™-i lõbu suures mastaabis – saad seigelda koos 7 cm kõrguse Zombibeebiga või teiste LEGO® Minecrafti kollektsiooni BigFigidega.
• Patareisid pole vaja, nii et nauding ei lõpe kunagi! Laste kujutlusvõimel põhinev realistlik ja praktiline mängukomplekt aitab neid arvutist eemale tuua ning arendab nende mõtlemise, probleemide lahendamise ja sotsiaalseid oskusi.
• Pane lapsed kiiresti ehitama ja mänguasjadega mängima! Lihtsad, selged juhised võimaldavad kohe mängima hakata.
• Iga LEGO® Minecraft™ BigFigi mänguasi toob Minecrafti võrgumängu põnevuse pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
• Kuna LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ning meie kvaliteedinõuetele, on need alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Nii võid olla kindel, et sinu lapse ohutus on tagatud.

LEGO Minegraft BigFig Põssa Zombibeebiga - 21157L
LEGO Minegraft BigFig Põssa Zombibeebiga - 21157L
LEGO Minegraft BigFig Põssa Zombibeebiga - 21157L
LEGO Minegraft BigFig Põssa Zombibeebiga - 21157L
LEGO Minegraft BigFig Põssa Zombibeebiga - 21157L
Järgmine toode: 21160L LEGO Minecraft Illageride röövretk
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud