Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71029 LEGO Minifiguurid seeria 29

€ 3.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 8
Mõõdud: 10*14*1
Tootekood: 71029

 Lapsed suudavad leiutada põnevaid mänguvõimalusi mis tahes LEGO® komplektiga, mis sisaldavad neid lõbusaid pisikesi LEGO 21. seeria minifiguure (71029). See uus, 2021. aasta jaanuarist saadavalolev seeria sisaldab suurepärast eksklusiivsete LEGO tegelaskujude rivistust, mida saab koguda ja välja panna või millega saab mängida põnevaid uusi mänge.

Väljamõeldud tegelaskujude rivistus
Lapsed ja täiskavanud fännid võivad tervitada uut piiratud saadavusega tegelaskujude seltskonda, kuhu kuuluvadkentaursõdalane, laevahuku üleelaja, mopsikostüümis kutt, mesinik, lepatriinutüdruk, viiuliga laps, tulnukast pahalane, kosmosepolitseinik, iidne sõdalane, lennukitüdruk, kabareelaulja ja lainelaudur.

Üllatav ja lõbus
Iga peenelt valmistatud ja erakordselt täpsete detailidega minifiguur on saadaval kinnises saladuslikus kotis, kus on ka üks või mitu lisatarvikut ning samuti kogujale mõeldud voldik - kingitus, mis tooks igaühe näole naeratuse.

Rohkem LEGO® mänguinimesi ja tegelasi! Viige nende lahedate LEGO minifiguuride 21. seeria (71029) kottidega mängud lõputult pikaks. Lõbus maiuspala igas vanuses lastele ja fännidele.
Mis on kotis? Üks kaheteistkümnest kokkupandavatest karakteritest, mida avastada, pluss veel üks lisatarvik ja kogujatele mõeldud voldik. Suurepärane lisand mis tahes LEGO® kogule, mis inspireerib uusi mänge välja mõtlema.
LEGO® minifiguuride karakterid meeldivad kõigile poistele ja tüdrukutele alates 5. eluaastast, inspireerides nende ettekujutusvõimet ja aidates neil saada loovamaks ja enesekindlamaks nii individuaalse mängu kui sõpradega mängimise teel.
Need piiratud koguses saadaval kvaliteetsed minifiguurid ja lisatarvikud on suurepäraseks ja ootamatuks kingituseks.
LEGO® osad vastavad tööstusharu rangetele standarditele, et tagada nende ühtlane kvaliteet ja kokkusobivus ning klotside lihtne ühendamine ja eraldamine igal korral – seda juba alates aastast 1958.
LEGO® komponente visatakse maha, lömastatakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kriimustatakse ja venitatakse veendumaks, et need vastavad rangetele ülemaailmsetele ohutusstandarditele.

LEGO Minifiguurid seeria 29 - 71029L
LEGO Minifiguurid seeria 29 - 71029L
LEGO Minifiguurid seeria 29 - 71029L
LEGO Minifiguurid seeria 29 - 71029L
Järgmine toode: 71027L LEGO Minifiguurid 20. seeria
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud