Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75546 LEGO Minions Käsilased Gru laboris

€ 22.90€ 24.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 87
Tootekood: 75546

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Käsilaste fännid saavad minna ja uurida oma lemmiktegelasi Gru keldris. See LEGO® kokkupandav mängukomplekt Käsilased Gru laboris (75546) pakub lastele Gru maa-aluses koopas lõbusa ehituselamuse. Rõõmu jätkub pikaks ajaks, sest käsilaste figuuride ja tarvikutega saab taaselustada stseenid filmist „Käsilased 2“.

Inspiratsioon noorele leiutajatele
Kokkupandav mängukomplekt pakub lastele rohkesti avastamisrõõmu. Tore on vaadata,
testimiseks. Käsilaste Otto ja Kevini figuurid, aed, tööriistad ja mängubanaanid muudavad loova mängimise imelihtsaks.

Ehitamine, mis pakub rõõmu
See alates 4 aasta vanustele lastele mõeldud LEGO 4+ komplekt võimaldab lõbusal viisil ehitamist õppida. Juhend Instructions PLUS muudab mudeli kokkupaneku eriti lõbusaks. Nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks loodud tasuta rakenduses LEGO Life on saadaval interaktiivsed juhised, milles on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, nii et ka väiksemad lapsed saavad iseseisvalt ehitada.

Lapsi, kellele meeldivad käsilaste filmid ja käsilaste mänguasjad, rõõmustab kindlasti see LEGO® mängukomplekt Käsilased Gru laboris (75546). Käsilaste mängukomplekt on suurepärane sünnipäevakink üle 4 aasta vanustele lastele.
Käsilaste austajatel on eriti lõbus taastada stseene filmist „Käsilased 2“. Käsilaste Kevini ja Otto mängufiguurid pakuvad hulgaliselt toredaid võimalusi rollimängudeks ka pärast seda, kui mudel on kokku pandud.
Mitmesuguste lõbusate funktsioonidega mängukomplekt pakub loovat ja lõbusat tegevust. Lapsed võivad mängida käsilastega, kes libistavad end keldrisse, testivad rambil autot või kasutavad pesumasina taga olevat päästikut, et masin pöörlema panna.
Komplekt sobib suurepäraselt sünnipäevakingiks. LEGO® 4+ komplektide abil saavad lapsed lõbusasti ehitamist õppida ning lihtsate kokkupanekujuhiste abil oma enesekindlust suurendada.
See käsilaste figuuridega mängulabori ehituskomplekt on 8 cm kõrge, 17 cm lai ja 13 cm sügav – just paraja suurusega. et lapsed saaksid sellega mõnusasti käsilaste teemalisi rollimänge mängida.
Asjad paneb tööle laste kujutlusvõime. Selle käsilaste mängukomplekti jaoks pole patareisid vaja.
Komplekt on suurepärane valik alates 4 aasta vanustele lastele. • Tänu juhendile Instructions PLUS abil saavad ka nooremad ehitajad rõõmustada oma ehitusoskuste üle.
Iga LEGO® Minionsi mängukomplekt innustab lapsi mängima rollimänge, mis on inspireeritud filmist „Käsilased 2“. Kui otsid sünnipäevakingiideed lastele, kellele meeldivad käsilased Kevin ja Otto, on see parim valik.
LEGO® ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja LEGO Groupi kvaliteedinõuetele. Nii on need alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad.
LEGO® Minionsi klotse ja detaile testitakse põhjalikult, et tagada kõigi mängukomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutusstandarditele.

LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
LEGO Minions Käsilased Gru laboris - 75546L
Järgmine toode: 75547L LEGO Minions Käsilaspiloodi koolitus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud