Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

70828 LEGO Movie Peobuss

€ 99.90
Hetkel otsas
Vanusele: 9+
Koosneb: 1024
Mõõdud: 54,0*28,2*7,9
Tootekood: 70828Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Alusta peoga juba peobussis!

Liitu Emmeti, Chadi, Amberi ja Zebega ning tee lõbus reis peobussiga! Aseta Zebe kokpitti. Eemalda lõbusa bussi katus ja küljed, paki lahti kõlarid ja diskopall ning pane pidu püsti! Joo smuutit, lülita sisse disko tuled, siis uhkelda oma tantsuliigutustega pöörleval tantsupõrandal!

Tulge kõik THE LEGO® MOVIE 2™ 70828 peobussi ja pidutsege koos Emmeti ning sõpradega. Sellel lõbusal mängubussil on lahtikäiv kokpit Zebe figuuri jaoks, eemaldatav katus ja küljed lihtsamaks mängimiseks, kokkukäivad kõlarid, LEGO valgusklots pöörleva tantsuväljaku valgustamiseks ja ülesriputatav diskopall poolläbipaistevate elementidega. Selles LEGO MOVIE 2 komplektis on Emmeti minifiguur, Chadi ja Amberi mininukud ja klotsidest Zebe figuur.

• Komplektis on uus, 2019. jaanuaris ilmuv THE LEGO® MOVIE 2™ minifiguur: Emmet, lisaks Chadi ja Amberi mininukud ja klotsidest LEGO MOVIE 2 figuur: Zebe.
• Sellel kokkupandaval mängubussil on lahtikäiv kokpit Zebe figuuri jaoks, eemaldatav katus ja küljed lihtsamaks mängimiseks, kaks kokkukäivat kõlarit, LEGO® valgusklots pöörleva tantsuväljaku valgustamiseks, ülesriputatav diskopall poolläbipaistevate elementidega, lisaks kaks smuutijooki ja mikrofonielemendid.
• Lavasta lõbusaid stseene filmist THE LEGO® MOVIE 2™ selle värvika ehitusmänguasjaga.
• Peobussi mõõtmed: kõrgus 24 cm, pikkus 30 cm ja laius 23 cm.
• Zebe pikkus on 8 cm.

LEGO Movie Peobuss - 70828L
LEGO Movie Peobuss - 70828L
LEGO Movie Peobuss - 70828L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud