Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

71714 LEGO Ninjago Kai avatar – mängukarbike

€ 11.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 49
Mõõdud: 24,7*10,8*8,2
Tootekood: 71714

 Aita Kail lahendada müsteerium ja selgitada välja, miks mängijad NINJAGO® linnast kaovad! Reisi läbi mängumasina Prime Empire’i ohtlikku videomängumaailma, et korraldada uuring ning astuda vastu õelale Unagamile ja tema käsilastele. Kes sa Prime Empire'is oled? Saad selles põnevast videomängus osalemiseks kujundada omale tegelaskuju ja valida relva.

Lõbus minimängumasin ja kaks minifiguuri NINJAGO® seikluste jaoks!

Lapsed saavad selle väikese mängumasinaga elustada lood Prime Empire’ist ning kujundada oma avataritegelase, kellega korraldada videomängumaailma seiklusi.

See ülilahe kahe minifiguuriga mängumasin on portaal Prime Empire’i videomängumaailma. Lastel on põnev lavastada videomänguga seotud põnevad lood, kus seiklevad kaks videomängufiguuri: NINJAGO® Digi Kai ja ainult sellest komplektist leitav avatar Kai. See NINJAGO komplekt pakub hulgaliselt mänguvõimalusi ja tundidepikkust mängurõõmu. Parimad ninjategelaskujud Prime Empire'is saavad lapsed valida tegelase, keda nad soovivad kehastada, ja samuti oma ninjaavatari, kellega seigelda müstilises uues maailmas, kus on palju toredaid ja loomingulisi mänguvõimalusi. Mängukarbikese tagakülje saab avada ning sinna saab sisse panna ninjategelaskujud, relvad ja tarvikud. Ideaalsed LEGO® mänguasjad LEGO NINJAGO komplektid annavad lastele võimaluse astuda põnevasse maailma, kus ninjade hulgad kurjuse jõudude vastu astuvad, ning nautida omaette või koos sõpradega mängimist. Lapsi köidavad need ninjamänguasjad, sh autod, lennukid, draakonid, ehitatavad figuurid ja palju muud.

• NINJAGO® komplektis on minimängumasin ning Digi Kai ja eksklusiivse avatar Kai minifiguurid, kellega saab lavastada põnevad stseenid Prime Empire’ist. Ideaalne mängukomplekt tõelistele NINJAGO fännidele ja seiklusliku loomuga lastele.
• Ninjamängukomplektis on mängumasin ja kaks videomängufiguuri, Digi NINJAGO® Kai ja avatar Kai, kelle saab varustada mitmesuguste relvadega. Lapsed saavad oma loovuse tööle panna ja mängida läbi Prime Empire'ist pärit kaasahaaravad lood.
• 2020. aasta jaanuaris saabuv uus ninjamänguasi võimaldab lastel kohandada oma minifiguure ning valida Prime Empire’isse sisenemiseks avatari. Lapsed saavad panna figuurid ja tarvikud minimängumasina tagaküljele hoiule.
• See 49-osaline kiiresti kokkupandav ninjamänguasi sobib alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning julgustab ninjafänne loominguliselt mängima.
• See sobib suurepäraselt sünnipäeva- või jõulukingiks, samuti mis tahes sündmuse puhul LEGO®-kingiks.
• Suurepärane mängukarbike ja tegelaskuju, millega saab mängida kodus või mille saab pista kotti, et lapsed saaksid sellega igal pool mängida. Mängukarbikese mõõtmed: kõrgus 8 cm, pikkus 5 cm ja laius 2 cm.
• Kas tahad kuulda häid uudiseid? Selle NINJAGO® komplekti jaoks ei ole patareisid tarvis. Mänguasja paneb tööle laste kujutlusvõime, nii et seiklused Prime Empire'is ei saa kunagi otsa.
• See on ideaalne LEGO® kingitus väikesele ehitajale. Klotsidega on kaasas hõlpsalt järgitavad juhised, millega saab mängukarbikese kiiresti kokku panna ja siis võib seiklusrikas mäng kesta tunde.
• LEGO® NINJAGO® kollektsioneeritavad ehitusmänguasjad ja figuurid viivad lapsed põnevasse fantaasiamaailma ja võimaldavad välja mõelda lugusid oma lemmikninjadega, kes nii NINJAGO linnas kui ka Prime Empire'is kurjuse jõudude vastu astuvad.
• LEGO® klotsid vastavad juba üle kuue aastakümne tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® linnas.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO ehituskomplektidega ei pea sa millegi pärast muretsema.

Järgmine toode: 71715L LEGO Ninjago Jay avatar – mängukarbike
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud