Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

71716 LEGO Ninjago Lloydi avatar – mängukarbike

€ 11.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 48
Mõõdud: 24,7*10,8*8,2
Tootekood: 71716

 Ühenda jõud Digi Lloydiga, et lahendada NINJAGO® linna saladus! Uuri välja, kust need mängumasinad tulevad, ja miks mängijad ära kaovad? Lase end teleporteerida läbi mängumasina Prime Empire’isse ja astu vastu ohtlikule Unagamile! Kes sa Prime Empire'is oled? Kui saad osaks mängust, võid kujundada ja kohandada omale avatari.

Minimängumasin ja kaks minifiguuri NINJAGO® seikluste jaoks!

See mängumasin ja kaks tegelaskuju annavad lastele võimaluse kehastuda soovitud ninjadeks ning kohandada oma avatari tegelaskuju lõbusateks rollimängudeks.

See erakordne mängumasin võimaldab ninjadel transportida end NINJAGO® linnast Prime Empire’isse. NINJAGO® fännidele pakub põnevust see mängumasin ja kaks videomängufiguuri (Digi Lloyd ja ainult sellest komplektist leitav kurikaga avatar Lloyd) kellega saab mängida rollimänge ja taastada põnevad lood. Parimad mänguasjad lastele Kui lapsed seiklevad Prime Empire'is, saavad nad valida tegelaskuju, keda nad oma ninja avatariga kehastada soovivad. See on suurepärane võimalus end vabalt väljendada ning olla kleepsude ja tarvikutega loominguline. Mängukarbikese tagakülje saab avada, et panna sinna sisse ninjafiguurid ning nende relvad ja tarvikud Ideaalsed LEGO® mänguasjad LEGO NINJAGO komplektid annavad lastele võimaluse astuda põnevasse maailma, kus ninjakangelased kurjuse jõudude vastu astuvad, ning nautida omaette või koos sõpradega mängimist. Lapsi köidavad need ninjamänguasjad, sh autod, lennukid, draakonid, ehitatavad figuurid ja palju muud.

• NINJAGO® komplektis on minimängumasin ning Digi Lloydi ja eksklusiivse avatar Lloydi minifiguurid, kellega saab välja mõelda oma Prime Empire’i lugusid. Ideaalne mängukomplekt tõelistele NINJAGO fännidele.
• Ninjamängukomplektis on mängumasin ja kaks videomängufiguuri, Digi NINJAGO® Lloyd ja avatar Lloyd, kelle saab varustada mitmesuguste tarvikutega. Ninjafännidel on põnev põgeneda tegevustest tulvil fantaasiamaailma.
• 2020. aasta jaanuaris saabuv uus ninjamänguasi võimaldab lastel kohandada oma minifiguure ning valida Prime Empire’isse sisenemiseks avatari. Lapsed saavad panna oma videomängufiguurid minimängumasina tagaosasse hoiule.
• See 48-osaline kiiresti kokkupandav ninjamänguasi sobib alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning julgustab ninjafänne omaette mängima.
• See sobib suurepäraselt sünnipäeva- või jõulukingiks, samuti LEGO-teemaliseks kingiks igal muul tähtpäeval.
• Mängukarbike ja tegelaskujude figuurid pakuvad lastele mängimisvõimalust kodus või reisil olles. Mängumasina mõõtmed: kõrgus 8 cm, pikkus 5 cm ja laius 7 cm.
• Selle NINJAGO® komplekti jaoks ei ole patareisid tarvis. Mänguasja paneb tööle laste kujutlusvõime, nii et seiklused Prime Empire’is ei saa kunagi otsa. Lihtsalt ehita ja mängi!
• See on ideaalne LEGO® kingitus väikesele ehitajale. Klotsidega on kaasas hõlpsalt järgitavad juhised, millega saab mängukarbikese kiiresti kokku panna. Ja siis võib mäng kesta tunde.
• LEGO® NINJAGO® kollektsioneeritavad ehitusmänguasjad ja figuurid viivad lapsed põnevasse fantaasiamaailma ning võimaldavad välja mõelda lugusid oma lemmikninjadega, kes nii NINJAGO linnas kui ka Prime Empire’is kurjuse jõudude vastu astuvad.
• LEGO® klotsid vastavad juba üle kuue aastakümne tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® linnas. Need peavad vastu isegi ninjakangelaste hordidele!
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ja katsetatud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO ehituskomplektidega ei pea sa millegi pärast muretsema.

Järgmine toode: 71700L LEGO Ninjago Džunglisõiduk
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud