Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71708 LEGO Ninjago Mänguturg

€ 39.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 218
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 71708

 Liitu Digi Jay, avatar Cole’i, avatar Nya, avatar roosa Zane’i ja nende liitlastega mänguturul videomängumaailmas Prime Empire. Siin saad valida uue relva, uue maskeerimismütsi või osta kollektsioneeritava Key-Tana. Hoidu turul hirmuäratavate punaste Visorite ja õela Richie eest, kes tahavad neid kinni püüda. Kas võidad lahingu ja pääsed põgenema?

Eriline mänguturu ehituskomplekt ja üheksa minifiguuri NINJAGO® seiklusteks!

NINJAGO® fännidele pakub põnevust see üheksa LEGO® minifiguuriga mänguturukomplekt, millega saab taastada videomängust Prime Empire pärit stseenid.

See on suurepärane LEGO® NINJAGO® ninjaturg, milles on üheksa LEGO minifiguuri, sh NINJAGO Digi Jay ja avatar Nya, lisaks palju muid minininjasid ja kurikaelu. NINJAGO fännid saavad nende kollektsioneeritavate ja paljude tarvikutega ninjade abil vabalt väljendada oma loomingulisust ja taastada videomängust Prime Empire pärit mänguturustseenid. Põnev uus võimalus ehitada kollektsioneeritavate ninjadega mängukomplekti Instructions PLUS on interaktiivne juhend selle minininjadega mängukomplekti kokkupanekuks. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, mis aitavad lastel LEGO klotse kokku panna. Suurepärased kokkupandavad mänguasjad LEGO NINJAGO ehituskomplektid on lastele suurepärane kingitus, mis võimaldab neil siseneda müstilisse seikluste maailma, kus nad saavad ühendada jõud oma lemmikninjakangelastega ja võidelda kurjuse jõudude vastu. NINJAGO® fännidele pakub lõputut meelelahutust rollimäng tegelaskujude, mängufiguuride, ehitatavate mänguasjade, autode, draakonite ja palju muuga.

• Eriline LEGO® turg üheksa eksklusiivse LEGO minifiguuriga videomängust Prime Empire. See on suurepärane kingitus lastele, kellele meeldib NINJAGO® maailm ja oma lugude väljamõtlemine kollektsioneeritavate ninjamänguasjadega.
• Selles ehituskomplektis on üheks minifiguuri, sh NINJAGO® Digi Jay, avatar Nya ja avatar Cole, lisaks roosa Zane'i ja Harumi eksklusiivsed figuurid. Mänguturul on relvapood ja mütsilett NINJAGO figuuride jaoks ja uute lugude loomiseks.
• Sellel erakordsel LEGO® turul on letid, kus on saadaval kuus erinevat ninjamütsi ja mitmesugused uued relvad, mis virgutavad laste kujutlusvõimet. Üheksat mängufiguuri saab riietada ja relvadega varustada ning nendega saab taastada mänguturu seiklused.
• See 218-osaline mänguturg on kiiresti kokkupandav ehitusmänguasi alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning sobib lastele suurepäraselt sünnipäevakingiks. 2020. aasta jaanuaris saabuvad uued ninjamänguasjad pakuvad lõputut rõõmu ja meelelahutust loomingulistele lastele.
• See mänguturg on just paraja suurusega, et mängida sellega kodus või võtta see igale poole kaasa. Key-Tana leti mõõtmed: kõrgus 14 cm ja laius 9 cm.
• Selle ehitusmänguasja jaoks ei ole vaja patareisid – see on omaette või koos sõpradega mängimiseks valmis kohe pärast kokkupanekut. Nende kollektsioneeritavate ninjategelastega ei saa mängurõõm kunagi otsa.
• Instructions PLUS on interaktiivne juhend, mis muudab selle LEGO® turu ehitamise veelgi nauditavamaks elamuseks. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on mudeli suumimise ja pööramise tööriistad, mis aitavad lastel ehitada.
• LEGO® NINJAGO® ehituskomplektid virgutavad laste kujutlusvõimet ja võimaldavad neil astuda põnevasse seikluste maailma, kus nad saavad lüüa käed oma lemmikninjakangelastega ning läbi mängida lõputult uusi seiklusi ja lahinguid.
• Selle ehitusmänguasja kokkupanekuks kasutatavad LEGO® klotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
• Selle mänguasja ehitamiseks kasutatavaid LEGO® klotse on põhjalikult testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Kui valid lastele kingituseks LEGO® mängukomplekti, võid selle kvaliteedis kindel olla.

Järgmine toode: 71709L LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud