Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71700 LEGO Ninjago Džunglisõiduk

€ 9.90€ 11.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 127
Mõõdud: 14,1*15,7*6,1
Tootekood: 71700

 Astu Lloydiga kampa ja kihuta ringi selles džunglisõidukis! Elusta legendaarsed lahingud NINJAGO® elementide turniirilt, kus ninjakangelane oma võimsate vaenlaste vastu astub! Selle bagi võimas sisseehitatud vedrustus ja suured kummirehvid aitavad Lloydil hõlpsalt kihutada mööda džunglimaastikku. Hüppa kokpitti ja valmistu võitluseks!

Lõbus mängubagi ja Lloydi minifiguuriga mängukomplekt võidusõitude korraldamiseks

Lapsed võivad selle laheda NINJAGO® Legacy džunglibagi kokku panna või näidata seda teistele, samuti saab sellega läbi mängida Lloydi lahingustseenid elementide turniiril.

See džunglisõiduk (71700) pakub rõõmu lastele, kellele meeldib kokku panna klassikalisi LEGO® NINJAGO® Legacy seiklusmänguasju ja kellele meeldivad mängubagid. Pärast ehitusklotside kokkupanekut saavad nad välja mõelda põnevad stseenid elementide turniirilt, kus ninja tegelaskuju Lloyd naudib põnevaid seiklusi džunglis. Uus ja põnev võimalus, kuidas lapsed saavad ehitada lahedaid mänguasju Instructions PLUS on digitaalne ja interaktiivne juhend, mis aitab selle džunglimänguasja kokku panna. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, nii et ka väiksemad lapsed saavad ehitada seda lahedat LEGO ehitusklotsidest mudelit. Parimad ehituskomplektid lastele LEGO NINJAGO seiklusmänguasjad annavad lastele võimaluse astuda tegevustest tulvil maailma, kus nad saavad iseseisva mängu kaudu end väljendada ja luua lugusid ninjasõdalastest. Mäng mitmesuguste ninjamänguasjadega, sh džunglimänguasjade, kiirlennukite, draakonite, NINJAGO sõidukite ja muuga pakub lastele lõputult rõõmu.

• LEGO® NINJAGO® Legacy mängukomplektis on džunglisõiduk (mängubagi) ja ninja Lloydi minifiguur telesarja 4. hooajast. Ninjamudelite austajad saavad nautida omaette mängimist või jagada mängurõõmu koos sõpradega.
• See lastele mõeldud ehituskomplekt sisaldab võidusõiduks suurt kummirehvidega mängubagi ja ninjasõdalase Lloydi minifiguuri, kes vehib kuldse mõõgaga. See on kõik, mida lastel on vaja elementide turniiri stseenide lavastamiseks.
• NINJAGO® telesarjast „Masters of Spinjitzu“ inspireeritud džunglisõiduki moodsal uuendatud ninjaversioonil on lahe vedrustus, mille lapsed saavad alla vajutada ja siis vaadata, kuidas see üles hüppab. Lapsed saavad korraldada võidusõite või panna mudeli oma tuppa vaatamiseks välja.
• See 127 osast koosnev mänguasi on rõõmustav ehitusväljakutse alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning hea sünnipäevakingitus igale lapsele. Ninjakomplekt innustab väikeseid ninjade sõpru loominguliselt mängima.
• See LEGO® NINJAGO® ninjaehituskomplekt ja minininjad on just paraja suurusega, et mängida nendega kodus või võtta need igale poole kaasa. Mängubagi mõõtmed: kõrgus 7 cm, pikkus 14 cm ja laius 8 cm.
• Selle ninjamänguasja puhul pole vaja raisata oma aega patareide otsimisele! Neid polegi vaja. Selle komplekti töölepanekuks on vaja ainult laste aktiivset kujutlusvõimet.
• Paberjuhised on head, kuid LEGO® pakub ehitamiseks midagi veel paremat: tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevad digitaalsed juhised Instructions PLUS sisaldavad suumimis-, pööramis- ja kummituserežiimi, mis aitavad lastel luua parimaid mänguasju.
• LEGO® NINJAGO® kollektsioneeritavad liikuvad mänguasjad ja minifiguurid annavad lastele võimaluse astuda põnevasse fantaasiamaailma ning välja mõelda lugusid oma lemmikninjadega.
• LEGO® ehitusklotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® linnas.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO mänguasjadega ei pea sa millegi pärast muretsema.

Järgmine toode: 71706L LEGO Ninjago Cole‘i kiirauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud