Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71712 LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel

€ 89.90
Laos olemas
Vanusele: 9+
Koosneb: 810
Mõõdud: 37,8*35,4*9,4
Tootekood: 71712

 Ühenda jõud Digi Jay, Lloydi ja Cole’iga, kes astuvad Prime Empire’i lõpulahingus Unagamile vastu tema ohtlikus templis. Ole ettevaatlik, kui ronid reetlikus tornis, proovid põigelda lõksude eest ja mööduda Sushimist. Torni tipus kasuta kõiki kolme Key-Tanat, et avada viimane portaal Unagami salakambrisse. Et oma missioon täita, peavad ninjad ta võitma!

Erakordne templimudel ja kuus minifiguuri NINJAGO® seiklusteks!

See detailirohke ja interaktiivne ninjatempel ning kuus minifiguuri, kellega lavastada põnev lõpuvõitlus Prime Empire’is, pakub rõõmu kõigile NINJAGO® fännidele.

Erakordne LEGO® NINJAGO® ninjatempel kuue minifiguuriga, sh NINJAGO Digi Jay ja Digi Cole ning Prime Empire’i õel valitseja Unagami. Selle mängutempli ja ninjade minifiguuridega on seiklushimulistel lastel lõputult mängrõõmu, kui nad lavastavad telesarjast tuntud põneva lõpulahingu. Parim templiteemaline mängukomplekt LEGO® NINJAGO® tempel pakub loomingulistele lastele rohkesti tegevust ja põnevust, kui nad omale templi tippu teed rajavad. Nad peavad vältima lõkse ja kasutama Key-Tanasid, et mööduda sušiköögis peituvast hirmuäratavast Sushimist ja avada värav, mis paljastab Unagami trooni. Põnevad ja lõbusad ehituskomplektid LEGO® NINJAGO® ehituskomplektid, mis pakuvad lastele võimalust põgeneda fantaasiamaailma, on neile parimaks kingiks. Komplekt pakub lõputuid seiklusi, kus ninjakangelased võitlevad kurjade jõudude vastu. NINJAGO® fännidele pakub põnevust rollimäng tegelaskujude, ninjatemplite, ehitatavate mänguasjade, autode, draakonite ja palju muuga.

• Eriline LEGO® NINJAGO® lõksude ja funktsioonidega mängutemplikomplekt ja lisaks kuus minifiguuri Prime Empire’ist. See on suurepärane kingitus lastele, kellele meeldivad rollimängud paljude ninjakangelastega.
• Selles ehituskomplektis on NINJAGO® tempel ja kuus minifiguuri, sh NINJAGO Digi Jay, Lloyd ja Cole ning kurikaelad Unagami, punane Visor ja Sushimi. Lastel on põnev rakendada oma loovust ja lavastada lahinguid.
• See erakordselt detailirohke templimudel pakub lastele tundideks põnevat tegevust – väldi lõkse ja hirmuäratavat Sushimit, kasuta kolme Key-Tanat ja paljasta torni tipus asuv Unagami troon.
• See 810-osaline templimudel on põnev ehitusmänguasi alates 9 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt jõuludel, sünnipäevadel või mis tahes tähtpäevadel LEGO kingituseks.
• 2020. aasta jaanuaris saabuv seikluslik mänguasi on just paraja suurusega, et mängida sellega kodus või asetada see toas kaminasimsile teistele vaatamiseks. Impeeriumi templi mõõtmed: kõrgus 38 cm, pikkus 22 cm ja laius 28 cm.
• Selle ninjamängukomplekti jaoks ei ole vaja patareisid – see on omaette või koos sõpradega mängimiseks valmis kohe pärast kokkupanekut. Nende seiklusmänguasjadega ei pea põnevus ühekski sekundiks katkema.
• See ninjamängukomplekt annab lastele suurepärase mudeliehitusülesande. Komplektiga on kaasas hõlpsalt järgitavad juhised, mis aitavad selle laheda mänguasja klotsidest kokku panna.
• LEGO® NINJAGO® mudeliehituskomplektid virgutavad laste kujutlusvõimet ja võimaldavad neil astuda põnevasse seikluste maailma, kus nad saavad lüüa käed oma lemmik-ninjakangelastega ning läbi mängida lõputult toredaid ja põnevaid lahinguid.
• Selle ehitusmänguasja kokkupanekuks kasutatavad LEGO® klotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad. Isegi Unagami ei suuda neid alistada!
• Selle mänguasja ehitamiseks kasutatavaid LEGO® klotse on põhjalikult testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Kui valid lastele kingituseks LEGO mänguasja, võid selle kvaliteedis kindel olla.

LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel - 71712L
LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel - 71712L
LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel - 71712L
LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel - 71712L
LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel - 71712L
LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel - 71712L
Järgmine toode: 70641L LEGO Ninjago Ninja öökulgur
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud