Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71709 LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 322
Mõõdud: 19,1*35,4*7
Tootekood: 71709

 Kes võidab Prime Empire’i võistluse Speedway Five-Billion ja saab omale hinnalise Key-Tana? Pange Digi Jay ja Digi Lloydiga kokku oma tiim ja asuge vastu õelale rottelukale Hausnerile. Kihuta Hausneri hõljuklaua eest ära Digi Jay lendaval kihutajal ja Digi Lloydi võidusõidumootorrattal. Rat Packis toimub tagaajamine! Kas sinu ninjakangelased jäävad selles võistluses peale?

Mängukomplektid NINJAGO® kangelaste Digi Jay ja Digi Lloydi fännidele!

Anna lastele võimalus lavastada põnev võistlus Digi Jay kihutaja, Digi Lloydi ninjamootorratta ning õela Hausneri ja tema hõljuklaua mudelitega.

LEGO® NINJAGO® fännidele pakub põnevust Jay ja Lloydi võidusõidumasinate (71709) ehitamine ja nendega võistlemine. Komplektis on eriline kokkupandav mängumootorratas ja mängulennuk, millega saab mängida omaette või koos sõpradega. Lapsed saavad astuda põnevasse maailma, kus on mängukiirlennukis Digi Jay minifiguur ja ninjamootorrattal Digi Lloyd, kes põgenevad õela Hausneri eest. Eriti lõbus! Instructions PLUS on interaktiivne juhend, mis aitab suurendada selle mängukiirlennuki ja mängumootorratta ehitamise rõõmu. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, nii et ka väiksemad lapsed saavad iseseisvalt ehitada. Ideaalne juhend selle ehitusprojekti jaoks. Suurepärane sünnipäevakingitus lastele LEGO NINJAGO mängukomplektid kutsuvad lapsed müstilisse maailma, kus nad saavad lasta oma kujutlusvõimel vabalt lennata ning lüüa käed vaprate ninjakangelastega võitluses kurjade jõudude vastu. Robotmänguasjad, mootorrattad, kiirlennukid, draakonid, templid ja muud lahedad mänguasjad pakuvad lastele pikaks ajaks rollimängurõõmu.

• Eriline LEGO® NINJAGO® mängukomplekt Jay ja Lloydi võidusõidumasinatega. See lastele mõeldud ehituskomplekt sobib suurepäraselt neile, kellele meeldivad seiklusmänguasjad ja rollimängud, milles kujutatakse põnevaid lahinguid ninjategelaste vahel.
• Selles mängukomplektis on Digi Jay ja tema mängukiirlennuk, Digi Lloyd ja tema ninjamootorratas, Hausner ja tema hõljuklaud ning lisaks Key-Tana. Lastel on põnev taastada Prime Empire'i võistlus Speedway Five-Billion.
• 2020. aasta jaanuaris saabuv uus lahe mängukomplekt sisaldab kolme minifiguuri, kes võitlevad videomängus Prime Empire. Kõigil minifiguuridel on lahedad relvad ja terviselauad, mis näitavad nende allesjäänud elusid.
• See 322-osaline ehitusmänguasjade komplekt pakub toreda ehituselamuse alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt sünnipäevakingiks. Mängukomplekt innustab lapsi loominguliselt mängima või korraldama sõpradega rollimänge.
• LEGO® NINJAGO® seikluslikud mänguasjad on täpselt õige suurusega, et mängida nendega kodus või võtta igale poole kaasa. Mängumootorratta mõõtmed: kõrgus 6 cm, pikkus 28 cm ja laius 5 cm.
• Selle ninjamängukomplekti jaoks ei ole patareisid vaja – võta see karbist välja ja asu mängima! Need ninjasõidukid paneb tööle vaid laste kujutlusvõime, nii et lahingud ei saa kunagi otsa.
• See on ideaalne ninjamängukomplekt, mis pakub rõõmu väikesele LEGO® ehitajale. Klotside ja kokkupandavate figuuridega on kaasas hõlpsalt järgitavad juhised, lisaks saavad lapsed kasutada interaktiivset juhendit Instructions Plus, mille leiab tasuta rakendusest LEGO Life.
• LEGO® NINJAGO® kollektsioneeritavad ehitusmänguasjad viivad lapsed põnevatesse fantaasiaseiklustesse ja võimaldavad mängida rollimänge oma lemmikninjadega, kes kurjuse jõudude vastu astuvad. Suurepärane viis laste kujutlusvõime köitmiseks
• LEGO® klotsid vastavad juba 1958. aastast tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on põhjalikult testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® maailmas!

LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad - 71709L
LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad - 71709L
LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad - 71709L
LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad - 71709L
LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad - 71709L
LEGO Ninjago Jay ja Lloydi võidusõidumasinad - 71709L
Järgmine toode: 71712L LEGO Ninjago Impeeriumi hullusetempel
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud