Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71711 LEGO Ninjago Jay küberdraakon

€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 518
Mõõdud: 26,2*38,2*5,65
Tootekood: 71711

 Lenda Jay küberdraakoniga võimsatesse ja põnevatesse võitlustesse Prime Empire’is ja NINJAGO® linnas! Aktiveeri selle võimsa olevuse rünnakurežiim ja anna vedrulaskeseadmetest tuld. Ühenda jõud Digi Jay ja Digi Nyaga, kes sõidavad draakoni seljas ja võitlevad vaenlastega: need on Unagami ning tema käsilased Richie ja Hausner. Sa pead saavutama võidu ja kaitsma hinnalist kollast Key-Tanat!

LEGO® draakon ja viis lahedat minifiguuri NINJAGO® seikluste jaoks!

Lase lastel lavastada põnevad lahingud Prime Empire’is Jay küberdraakoni ning kurja Unagami ja tema käsilaste Richie ja Hausneri vahel.

See LEGO® NINJAGO® Jay küberdraakoni (71711) ja viie kokkupandava minifiguuriga ehitusmänguasi pakub rõõmu kõigile ninjarobotite fännidele, kes saavad välja mõelda oma seiklusrohked fantaasialood Prime Empire’is. Selle hämmastava LEGO draakoni saab panna paljudesse eri poosidesse ja tema vedrulaskeseadmest saab rakette tulistada. Parimad draakonimänguasjad Viis kokkupandavat figuuri (NINJAGO® Digi Jay, Digi Nya, Unagami, Richie ja Hausner) kutsuvad ninjafännid Prime Empire'i videomängumaailma, et mängida läbi lahingud kollase Key-Tana nimel. Kui kaks ninjat sõidavad võimsa draakonroboti kokpitis, virgutab see laste kujutlusvõimet kas üksi või koos sõpradega mängides. Ideaalsed ehitusmänguasjad LEGO® NINJAGO® ehitusmänguasjad võimaldavad lastel siseneda seikluslikku maailma, kus nad saavad koondada jõud oma ninjakangelastega ning astuda vastu kurjuse jõududele. NINJAGO fännidele pakuvad põnevust rollimängud nende toredate ja rohkesti tegevust pakkuvate ninjamänguasjadega (sh ninjaautod, draakonimudelid, templid, kokkupandavad figuurid jm).

• Erakordse disainiga LEGO® NINJAGO® mängudraakon lastele ja viis minifiguuri, kellega elustada Prime Empire’i põnev tegevustik. Suurepärane kingitus tõelistele NINJAGO fännidele ning seiklusliku ja loova mõtlemisega lastele.
• Selles ehituskomplektis on küberdraakon ja viis minifiguuri: NINJAGO® Digi Jay, Digi Nya, Unagami, Hausner ja Richie. Draakonrobotite ja kokkupandavate figuuridega saab lavastada põnevad telesarjast pärit stseenid.
• Sellel erakordselt detailirohkel robotdraakonil on muudetavate asenditega pea ja jäsemed ning selle vedrulaskeseadmest saab tulistada rakette. Kokkupandavatel figuuridel on tervisetahvlid ja mitmesugused põnevad uued turvised ja relvad, mis on inspireeritud Prime Empire’ist.
• See 518-osaline LEGO® draakoni ja ninjafiguuridega mängukomplekt on lõbus ja väljakutseid pakkuv ehituskomplekt alates 8 aastastele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt sünnipäeva- või jõulukingiks või mis tahes tähtpäeva LEGO-kingiks. See rõõmustab kindlasti kõiki NINJAGO® fänne.
• 2020. aasta jaanuaris saabuv uus robotdraakon on just paraja suurusega, et mängida sellega kodus või võtta lõbusateks seiklusteks igale poole kaasa. Muudetavate asenditega draakoni mõõtmed: kõrgus 12 cm, pikkus 39 cm ja laius 33 cm.
• Selle robotdraakoni jaoks pole vaja patareisid – see on valmis lahinguteks Prime Empire'is ja NINJAGO® linnas kohe pärast kokkupanekut, nii et millegi järele pole vaja oodata.
• See on ideaalne LEGO® kingitus väikesele ehitajale. Klotside ja kokkupandavate figuuridega on kaasas hõlpsasti järgitavad juhised, millega saab mängudraakoni kohe mänguvalmis seada.
• LEGO® NINJAGO® ehitusmänguasjad julgustavad lapsi end vabalt väljendama ja sukelduma põnevasse seikluste maailma, kus nad saavad lüüa käed oma lemmikninjakangelastega ning seigelda nendega kurjade jõudude vastu.
• Selle mängudraakoni kokkupanekuks kasutatavad LEGO® klotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
• Selle draakonimudeli mänguasja ehitamiseks kasutatavaid LEGO® klotse on põhjalikult testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Kui valid lastele kingituseks LEGO mänguasja, võid selle kvaliteedis kindel olla.

Järgmine toode: 70648L LEGO Ninjago Zane – draakoni isand
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud