Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71707 LEGO Ninjago Kai robotlennuk

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 217
Mõõdud: 19,1*26,2*4,6
Tootekood: 71707

 Lenda Digi Kai erilise robotlennukiga võistlusel Speedway Five-Billion, et võita üks hinnaline Key-Tana ja põgeneda Prime Empire’ist. Muuda võimas digimõõkadega robot lennukiks ja lase nupsukahurist vaenlase pihta! Aga hoidu Rat Packist tulnud Richie eest, kes ajab Digi Kaid taga hõljuklaual ning on otsustanud ta võita. Kas suudad talle vastu astuda ja võidusõidu võita?

Vinge mängulennuk-robot ja kaks minifiguuri võidusõitudeks!

Lapsed saavad esmalt kokku panna Digi Kai võimsa roboti ja siis ehitada selle ümber lennukiks ning lavastada lahingud Richie vastu võistlusel Speedway Five-Billion.

Kai robotlennuk (71707) on suurepärane tähtpäevakingitus lastele, kellele meeldivad LEGO® NINJAGO® robotid ja mängulennukid. See on 2-ühes mängukomplekt, mis pakub rohkesti ehitus- ja mänguvõimalusi. Lapsed saavad valida, kas mängida mängulennuki või mängurobotiga, ja siis elustada põnevad seiklused NINJAGO Kaiga Prime Empire'is. Uus ja lõbus viis LEGO kingituste kokkupanekuks Instructions PLUS on interaktiivne juhend, mis aitab suurendada selle mängulennuki ja mänguroboti ehitamise rõõmu. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, nii et ka väiksemad lapsed saavad iseseisvalt ehitada. Ideaalne juhend selle mängukomplekti loomiseks. Parimad ehituskomplektid lastele LEGO NINJAGO ehitusmänguasjad pakuvad lastele müstilist maailma, kus saab nautida loomingulist mängu, milles minininjad võitlevad kurjade jõududega. Lapsi kütkestavad rollimängud mängulennukite, NINJAGO robotite, kiirsõidukite, draakonite ja templitega.

• Suurepärane Kai robotlennukiga LEGO® NINJAGO® ehituskomplekt lastele. See mängukomplekt pakub rõõmu lastele, kellele meeldivad kokkupandavad mänguasjad ning NINJAGO figuuride ja mängurobotitega põnevate lugude loomine.
• Selles ehituskomplektis on mängulennukiks ümber ehitatav NINJAGO® robot ja kaks minifiguuri: NINJAGO® Kai ja Richie ning lisaks Key-Tana. Need virgutavad laste loovust ja innustavad läbi mängima stseenid Prime Empire'ist.
• 2020. aasta jaanuaris saabuv uus mängulennuk loob lastele paljude mänguvõimaluste maailma, kuna mudeli saab ümber ehitada võimsaks mängurobotiks, millel on asendit muutvad käed ja jalad ning nupsurelvad.
• See 217-osaline mänguasi on pakub ehitusrõõmu alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning on ka suurepärane pühadekingitus. Eriline ehituskomplekt julgustab lapsi loominguliselt mängima ja oma lemmikninjadega seiklema.
• LEGO® NINJAGO® robotikomplekti liikuvad mänguasjad on täpselt õige suurusega, et mängida nendega kodus või võtta igale poole kaasa. Roboti mõõtmed: kõrgus 16 cm ja laius 25 cm.
• Selle ehitusmänguasja jaoks ei ole vaja patareisid, vaid selle paneb tööle laste elav kujutlusvõime. Nii ei pea mäng NINJAGO® maailmas kunagi lõppema.
• Ideaalne ninjamängukomplekt, mis pakub rõõmu väikestele LEGO® ehitajatele. Klotsidel ja kokkupandavatel figuuridel on nii paberjuhised kui ka interaktiivne juhend Instructions Plus, mille leiab tasuta rakendusest LEGO Life.
• LEGO® NINJAGO® kollektsioneeritavad ehitusmänguasjad viivad lapsed põnevatesse fantaasiaseiklustesse ja võimaldavad luua lugusid oma lemmikninjadega, kes kurjuse jõudude vastu astuvad.
• LEGO® klotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad. LEGO tagab alati kvaliteedi – nii siin maa peal kui ka tegevusrohkes NINJAGO® maailmas.
• Neid LEGO® klotse ja detaile on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO ehituskomplektidega ei pea sa millegi pärast muretsema.

Järgmine toode: 71706L LEGO Ninjago Cole‘i kiirauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud