Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht
UUS!

71750 LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 228
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 71750

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Ninjafännid saavad lõputult mängida ja taasetendada telesarjast „NINJAGO®: Seabound“ pärit stseene ülilaheda Lloydi hüdrorobotiga (71750). Ninjateemalises mängukomplektis on liigutatav mängurobot, mille ühes käes on suur mõõk ja teises hüdrauliline küünis, et innustada suurepärast rollimängu.

Loomingulised mänguasjad fantaasiaseiklusteks
Allveemängukomplektis on kaks minifiguuri: sukelduja Lloyd, kellel on mask, õhupaak ja lestad, ning kaabaklik Maaray valvur. Lapsed saavad etendada oma seiklusi, et näha, kumb nendest sõdijatest saab endale laineamuleti, mis kuulub samuti komplekti.

Arendavad LEGO® komplektid
NINJAGO mängukomplektid võimaldavad lastel põgeneda erilisse fantaasiamaailma, kus nad õpivad rikastava rollimängu kaudu, kuivõrd olulised on ninja jaoks julgus, eneseohverdus ja perekond. Nad saavad etendada enda väljamõeldud lugusid tänu lahedate mänguasjade kollektsioonile, kuhu kuuluvad draakonid, robotid ja sõidukid.

LEGO® NINJAGO® Lloydi hüdrorobot (71750) on fantastiline allveemängukomplekt, kus on liigutatav robot, et lapsed saaksid mitmeid tunde rõõmu tunda põnevatest seiklustest.
Ninjateemalises mängukomplektis on kaks minifiguuri: sukelduja Lloyd, kellel on mask, õhupaak ja lestad, ning Maaray valvur. Need kaks saavad võidelda hinnalise laineamuleti nimel, mis kuulub samuti komplekti.
Mängurobotil on liigutatavad jalad, avatav kokpit, kuhu mahub Lloyd, suur mõõk ühes käes ja hüdrauliline küünis teises käes, et siseneda veealusesse võitlusse.
See lahingukomplekt pakub nauditavat ehituselamust ja sobib ootamatuks kingituseks igale vähemalt 7-aastasele lapsele, kes armastab ninjasid.
Muljetavaldav mängurobot on 17 cm kõrgune – see on täpselt õige suurusega, et lapsed saaksid sellega mängida kodus või võtta igale poole kaasa.
Uuri ka teisi telesarjal „NINJAGO®: Seabound“ põhinevaid komplekte, mille seas on Ninja allveekihutaja (71752), Veedraakon (71754), Hüdrosõiduk (71756) ja Otsatu mere tempel (71755).
LEGO® NINJAGO® sisaldab erilisi vahvaid mängukomplekte, mis võimaldavad lastel ekraanide juurest eemale minna ja õppida loomingulise rollimängu kaudu eluks vajalikke oskusi.
LEGO® klotse on üle kuue aastakümne valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, et need oleksid hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – ninjaoskusi ega jõudu pole vaja!
LEGO® ehitusklotsid vastavad rangetele ohutusnõuetele, et sa ei peaks oma laste pärast muretsema.

LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
LEGO Ninjago Lloydi hüdrorobot - 71750L
Järgmine toode: 71752L LEGO Ninjago Ninja allveekihutaja
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud