Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71710 LEGO Ninjago Ninja häälestatav auto

€ 44.90
Hetkel otsas
Vanusele: 8+
Koosneb: 419
Mõõdud: 26,2*38,2*7,05
Tootekood: 71710Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Kihuta selles häälestatavas ninjaautos mööda Prime Empire’i ohtlikku maastikku! Siis muuda see lendavaks sõidukiks ja tuiska taevasse! Scott on loonud selle erakordselt hästi relvastatud sõiduki ja koos Digi Kaiga peavad nad selle abil võitlema õelate punaste Visorite vastu. Ühendage jõud, et saada omale hinnalised Key-Tanad ja samal ajal jätkata oma teekonda Prime Empire'ist põgenemiseks.

Erakordne ninja mänguauto ja neli minifiguuri NINJAGO® seikluste jaoks!

Lastele pakub rõõmu selle erilise häälestatava ninjaauto ehitamine ja lugude loomine NINJAGO® Kai ja Scottiga, kes võitlevad Prime Empire’is kurjade punaste Visorite vastu.

See LEGO® NINJAGO® häälestatava ninjaauto (71710) ja nelja minifiguuriga ehituskomplekt pakub rõõmu ninjaautode fännidele. Ja mis veelgi põnevam, selle saab ümber ehitada lendavaks mängusõidukiks. Lapsed saavad rollimängudes kehastada NINJAGO Digi Kaid ning õppida tundma ninjade elupõhimõtteid – uskuda iseendasse ja aidata teisi. Parimad mänguautod lastele Neli kokkupandavat figuuri (NINJAGO Digi Kai, Scott ja kaks õelat punast Visorit) võimaldavad lastel sukelduda Prime Empire'i videomängumaailma ja taastada lahingud Key-Tana nimel. See ninjaauto ja lendava mängusõiduki kombinatsioon paneb laste kujutlusvõime kiiresti tööle ja innustab mängima omaette või koos sõpradega. Ideaalne LEGO kingitus LEGO NINJAGO ehituskomplektid võimaldavad lastel siseneda müstilisse ja seikluslikku maailma, kus nad saavad koondada jõud oma ninjakangelastega ning astuda vastu kurjuse jõududele. NINJAGO fännidele pakuvad põnevust rollimängud nende toredate ja rohkesti tegevust pakkuvate mänguasjadega (sh kiirsõidukid, NINJAGO® autod, draakonid, templid ja kokkupandavad figuurid).

• Võimas LEGO® NINJAGO® häälestatav ninjaauto, mille saab ümber ehitada lendavaks mänguautoks. See on suurepärane sünnipäevakingitus lastele, kellele meeldib ehitada NINJAGO autosid ja korraldada rollimänge, kus saab kangelaslike minininjadega oma lugusid välja mõelda.
• See ehituskomplekt sisaldab häälestatavat ninjaautot ja nelja minifiguuri: NINJAGO® Digi Kai, Scott ja kaks punast Visorit. Lapsed saavad põgeneda pärismaailmast ning lavastada selle kiirsõidukiga lahingustseenid Key-Tana nimel.
• See eriline lastele mõeldud mänguauto pakub ehitajatele mitmesuguseid võimalusi, sest häälestatav ninjaauto saab oma tiivad laiali laotada ja võib muutuda lennukiks. Kõigil neljal kokkupandaval figuuril on terviselauad, mis näitavad, mitu elu tegelaskujudel on alles jäänud.
• See 419-osaline ninjamängukomplekt on rohkesti rõõmu pakkuv ehituskomplekt alates 8 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele ning sobib suurepäraselt lastele sünnipäevakingiks. Uus, 2020. aasta jaanuaris saabuv mängukomplekt pakub väikestele ninjadele lõputuid võidusõiduseiklusi ja tundidepikkust meelelahutust.
• See LEGO® kiirsõiduk sobib suurepäraselt selleks, et mängida sellega kodus või pista see kotti ja võtta igale poole kaasa. Häälestatava ninjaauto mõõtmed: kõrgus 6 cm, pikkus 33 cm ja laius 11 cm.
• Selle võidusõiduauto mängukomplekti jaoks ei ole vaja patareisid – kohe, kui see on kokku pandud, võib fantaasiarikas mäng NINJAGO®-s alata ja sa ei pea kunagi bensiinijaamas peatusi tegema.
• See on ideaalne LEGO® kingitus väikesele ehitajale. Klotside ja kokkupandavate figuuridega on kaasas hõlpsasti järgitavad juhised, millega saab LEGO kiirsõiduki kohe mänguvalmis seada.
• LEGO® NINJAGO® ehitusmänguasjad virgutavad laste kujutlusvõimet ja võimaldavad neil põgeneda põnevasse seikluste maailma, kus nad saavad lüüa käed oma lemmik-ninjakangelastega ning võidelda lõpututes lahingutes kurjade jõudude vastu.
• Selle mänguauto kokkupanekuks kasutatavad LEGO® klotsid vastavad juba üle 60 aasta tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
• Selle kiirauto ehitamiseks kasutatavaid LEGO® klotse on põhjalikult testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Kui valid lastele kingituseks LEGO® mängukomplekti, võid selle kvaliteedis kindel olla.

Järgmine toode: 71707L LEGO Ninjago Kai robotlennuk
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud