Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71703 LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 4+
Koosneb: 165
Mõõdud: 35,4*19,1*7,0
Tootekood: 71703

 Lapsed saavad selle uuendatud LEGO® NINJAGO® Legacy komplekti abil taasetendada põnevaid stseene telesarja „Masters of Spinjitzu“ varajastest hooaegadest. Tormihävitaja lahingu (71703) komplektis on kolm minifiguuri, mängulennuk, mänguauto ja NINJAGO tempel koos vanglaga. See ninjateemaline lahingukomplekt pakub loomingulistele lastele mängurõõmu tundideks.

Tere tulemast tutvuma sarjaga 4+!
LEGO® NINJAGO® 4+ mänguasjad aitavad koolieelikutel õppida oma lemmiktegelaskujude, -sõidukite ja -hoonete ehitamist. Need komplektid, milles on ehitamist hõlbustavad põhiklotsialused, on loodud spetsiaalselt algajate ehitajate jaoks, et nad võiksid oma mudelite ehitamisest rõõmu tunda.

Täiuslikud laste ehituskomplektid
LEGO® NINJAGO® ninjamänguasjad annavad lastele võimaluse astuda fantaasiamaailma, kus nad saavad nautida loovmängu ja etendada lugusid NINJAGO mängufiguuridega. Sinu väikesele ninjale pakub põnevust mäng erinevate ninjamänguasjadega, sh ninjalennukite, robotite ja draakonitega.

LEGO® NINJAGO® Legacy komplektis on telesarja klassikalistest varajastest hooaegadest tuttavad Kai ja Jay, keda saab kasutada põnevates seiklustes Lasha vastu. See NINJAGO lahingukomplekt aitab koolieelikutel arendada ja täiustada ehitusoskusi.
See vahva mänguasi sisaldab põhiklotsialuseid, mis aitavad väikestel ninjadel ehitada ja luua oma NINJAGO® seiklusi Kai, Jay ja Lasha minifiguuride, mänguauto, mängulennuki ning templi abil, mille külge on kinnitatud vangla.
See NINJAGO® Legacy komplekt Tormihävitaja lahing sisaldab lahedat kokkukäivate tiibadega ninjalennukit ja kahuriga mänguautot, et ninjafännid saaksid lavastada põnevaid stseene NINJAGO telesarjast „Masters of Spinjitzu“.
See 165-osaline ehitatavate figuuridega NINJAGO® lahingukomplekt pakub alates 4 aasta vanustele koolieelikutele põneva ehituselamuse ning on väga ihaldusväärne sünnipäeva- või pühadekingitus kirglikele ninjafännidele.
See uus ninjamänguasi antakse välja 2020. a juunis ning see on pikisilmi oodatud uuendus NINJAGO® telesarja klassikaliste hooaegade põhjal. Tempel on 10 cm kõrge, 13 cm pikk ja 20 cm lai – nii sobib see suurepäraselt igal pool mängimiseks.
Selle lastele mõeldud ehitusmänguasja jaoks pole patareisid vaja – sellega saab kohe mängima hakata. NINJAGO® lahingukomplekti juhib vaid laste kujutlusvõime, mistõttu ei pea ninjad vaherahu kunagi välja kuulutama.
Ideaalne lõbus mänguasi, mis aitab koolieelikutel ehitamist õppida. Komplektis on hõlpsalt järgitavad ehitusjuhised, mis aitavad selle NINJAGO® lahingukomplekti ellu äratada ja alustada seiklusi NINJAGO klotsidega.
LEGO® 4+ ehituskomplektid tutvustavad lastele suurt maailma, kus on nende lemmiktegelased filmidest, telesarjadest ja igapäevaelust. Need aitavad lastel mõista ehitusetappe ning suurendavad nende enesekindlust.
LEGO® ehitusklotsid vastavad juba 1958. aastast tööstusharu rangeimatele standarditele. Need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja hõlpsalt lahtivõetavad.
Neid LEGO® klotse ja detaile on põhjalikult testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele, nii siin maa peal kui ka NINJAGO® linnas!
Ehitusjuhised

LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
LEGO Ninjago Tormihävitaja lahing - 71703L
Järgmine toode: 71704L LEGO Ninjago Kai hävitaja
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud