Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

71718 LEGO Ninjago Wu lahingudraakon

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 321
Mõõdud: 26,2*19,1*6,1
Tootekood: 71718

 See laste LEGO® NINJAGO® Wu lahingudraakoni (71718) ehituskomplekt koos 2 minifiguuriga toob palju rõõmu ninjamänguasjade fännidele, kes saavad kasutada seda NINJAGO telesaate fantaasialugude etendamiseks. Äge liigutav draakon saab liigutada oma tiibu, saba, jalgu ja pead.
Parim draakoniehituskomplekt
Kahe kokkupandava figuuri kangelane Wu ja Glecki abil saavad ninjafännid sukelduda müstilisse Shintaro koobaste maailma ja mängida läbi omavahelisi lahinguid Vabastaja Vandlimõõga nimel. Wu saab ratsutada oma lendava draakoni seljas, võludes seeläbi loova mõtlemisega lapsi.

Üliägedad ninjamängukomplektid
LEGO NINJAGO ehitusmänguasjad võimaldavad lastel õppida ninjade auväärseid väärtusi, kui nad sisenevad salapära täis maailma, kus nad saavad mängida võimsate tumedate jõududega võitlevaid kangelasi. Need lõbusad mänguasjad, mille erinevad mängukomplektid hõlmavad draakoneid, autosid ja roboteid, toovad lastele tundideks kaasahaaravat mängulusti.

Võimas LEGO® NINJAGO® Wu lahingudraakoni (71718) mänguasi ja 2 minifiguuri, millega taastada NINJAGO telesarja põnevat tegevustikku. Ideaalne kingitus NINJAGO fännidele või lastele, kellele meeldib ise lõbusate mänguasjadega draakoniseiklusi välja mõelda.
Draakonimängukomplektis on lahingudraakon ja 2 minifiguuri: kangelane Wu ja Gleck ja Vabastaja Vandlimõõk. Lapsed saavad ise etendada lõbusaid lugusid, et näha, milline tegelaskuju saavutab võidu!
Suurepäraste detailidega lahingudraakonil on liikuv pea, jalad, tiivad ja saba ning see on loodud kangelane Wule ratsutamiseks. Gleck on relvastatud vibuga, millega saab lasta nupse.
See 321 osast koosnev LEGO® draakoniehituskomplekt on põnev ja rõõmustav ehitusväljakutse alates 7-aastastele ja vanematele poistele ja tüdrukutele ning hea LEGO kingitus sünnipäevaks või mis tahes sündmuse puhul.
2020. aasta juunis lisanduv NINJAGO® draakonikomplekt on täpselt sobiva suurusega, et sellega saab mängida kodus ning neid saab ka seiklusteks välja kaasa võtta. Lendav draakon on 12 cm (4”), 24 cm (9”) pikkune ja 33 cm (13”) laiune.
Draakoniehituskomplekti jaoks pole vaja patareisid – see on taeva sööstmiseks valmis täiesti lapse kujutlusvõime jõul ning tagab tundideks toreda loovmängu.
See on ideaalne LEGO® kingitus väikesele ehitajale. Klotside ja kokkupandavate figuuridega on kaasas hõlpsasti järgitavad juhised, et lapsed saaksid draakon kiiresti seiklusteks valmis seada.
LEGO® NINJAGO® laste ehitusmänguasjad aitavad neil õppida ninjade auväärseid väärtusi ja nautida tegevusmängu ja sukelduda põnevasse seiklusmaailma.
Selle mängukomplekti kokkupanekuks kasutatavad LEGO® klotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need on alati ühtlase kvaliteediga, kokkusobivad ja alati hõlpsasti lahtivõetavad.
Draakoniehituskomplektis sisalduvaid LEGO® ehitusklotse on läbi ja lõhki testitud ning need vastavad kõrgeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. LEGO lõbusate mänguasjadega tead, et oled turvalistes kätes.

LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
LEGO Ninjago Wu lahingudraakon - 71718L
Järgmine toode: 71708L LEGO Ninjago Mänguturg
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud