Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75970 LEGO Overwatch® Tracer vs. Widowmaker

€ 16.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 129
Mõõdud: 15,5*14*6
Tootekood: 75970

 Viige oma Overwatch®-i fänn selle LEGO® Overwatch 75970 Traceri ja Widowmakeri komplektiga eepilistele missioonidele. Rahvusvaheliselt tunnustatud meeskonnapõhisel põnevusmängul põhinev komplekt loob uuesti Watchpoint: Gibraltari kaardi kaudu droonsatelliidi, kus Overwatchi kangelased Tracer ja Widowmaker võitlevad lõhkelaengu oma kontrolli alla saamise eest. Noorukitele meeldib mängida selle kangelaste relvade ja droonsatelliiti mahtuva minifiguuriga komplektiga, mille tegelased ka tegevuspaigad on kohe äratuntavad. Vanematele fännidele meeldib näidata oma kirge Overwatchi vastu komplekti näitamisega oma sõpradele oma mängulavastuse kõrval.

Sisaldab minifiguure Tracer ja Windowmaker.
Satelliitdrooni lõhkelaengusõiduki komplekt kuulub peidetud kokpit arvutiosadega, mis avavad tagumise hoiukohe, eemaldatav „aju“element ja täiendavate mänguvõimaluste jaoks ka meditsiinipakk. Komplektis on ka kontrollpunktiketas.
Overwatch®-i tegelase relvade hulka kuulub ka Widowmakeri Widow's Kiss ja Traceri kaksikimpulsspüstolid.
Blizzard Entertainment, legendaarse World of Warcraft®-i, Overwatch®-i loojad on kiiresti üles ehitanud kirglike järgijate globaalse kogukonna, loonud suureneva arvu animeeritud võrgupõhiseid videoid, koomikseid ning põnevaid eSpordi sündmusi.
LEGO® Overwatch®-i mänguasjade ehituskomplektid on suurepärane kingitus rahvusvaheliselt tunnustatud meeskonnapõhise põnevusmängu fännidele.
Saab kombineerida komplektiga 75975 Watchpoint: Gibraltar, et luua veelgi põnevamaid Overwatch®-i kangelase tegevusi!
Drooni loovmänguasja mõõtmed: kõrgus 6 cm, pikkus 14 cm ja laius 9 cm.

Järgmine toode: 75975L LEGO Overwatch® Watchpoint: Gibraltar
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud