Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75975 LEGO Overwatch® Watchpoint: Gibraltar

€ 99.90
Laos olemas
Vanusele: 9+
Koosneb: 730
Mõõdud: 35*37,5*9
Tootekood: 75975

 Overwatch®-i fännidele ikooniline Overwatchi rakett ja starditorn ühelt mängu kõige popularsemalt kaardilt komplektiga LEGO® Overwatch Watchpoint: Gibraltar 75975! Rahvusvaheliselt tunnustatud meeskonnapõhisel põnevusmängul põhinevas ehituskomplektis on Overwatchi rakett, mis läheb kaheks eraldi raketiks ja 3 Overwatchi tegelast, sh Pharah oma raketiheitjaga, Mercy oma Caduceuse saua ja lõhkajaga, Reaper oma põrgutule kaheraudega ja Winstoni suur figuur Tesla-kahuriga. Noorukitele meeldib mängida kokkupandava raketi ja ainulaadsete relvadega Overwatchi kangelastega ning täiskasvanud fännid tahavad ehitada ja näidata kohe äratuntavaid kollektsioonimudeleid oma mängustendidel, et näidata oma kiindumust sellesse mängu.

Komplektis on Pharahi, Mercy ja Reaper minifiguurid ning Winstoni suur figuur.
Overwatch® raketi saab teha kaheks osaks, milles kummaski on oma kokpit. Väiksemas raketis on piisavalt suur pakiruum Winstoni suure figuuri ning ka banaanide ja maapähklivõipurgi elementide jaoks.
Overwatch®-i ehtitava mänguasja komplektis on stardiplatvorm, mis toetab raketti püstiasendis sarnaselt Watchpoint: Gibraltari kaardile.
Overwatch®-i tegelaste relvadeks on Pharah raketiheitja, Mercy' Caduceuse sau ja Caduceuse lõhkaja, Reaperi põrgutule kaheraudne ja Winstoni Tesla-kahur.
Blizzard Entertainment, legendaarse World of Warcraft®-i, Overwatch®-i loojad on kiiresti üles ehitanud kirglike järgijate globaalse kogukonna, loonud suureneva arvu animeeritud võrgupõhiseid seeriaid, koomikseid ning põnevaid eSpordi sündmusi.
LEGO® Overwatch® mänguasjade ehituskomplektid on suurepäraseks kingituseks ülimenuka Overwatchi mängu fännidele.
Saab kombineerida 75970 Traceri ja Widowmakeri komplektiga, millega saab luua velgi põnevamaid Overwatch®-i tegevusi.
Raketi ehitusmänguasja kombineeritud rakettide mõõtmed: kõrgus 5 cm, pikkus 37 cm ja laius 19 cm.
Stardiplatvormi ehitusmänguasja mõõtmed: kõrgus 37 cm, laius 22 cm ja sügavus 22 cm.

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud