Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60225 LEGO Space Port Kulguri testsõit

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 5+
Koosneb: 202
Mõõdud: 26,2*19,1*6,1
Tootekood: 60225

 LEGO® City Kosmoseagentuur vajab sind! Liitu astronautidega ja mine koos nendega põnevale Marsi-missioonile. Roni Marsi-kulgurile ja mine seda kõrbesse katsetama. Reguleeri päikesepaneel maksimaalvõimsusele ja taasta seejärel geoodid, et teadlased neid uurida saaksid. Marsi uurimise missiooni oluline osa on koolitus. Tst! Kas teadsid, et selle mängukomplekti loomisel saadi inspiratsiooni päris NASA missioonidest? Lahe!

See lahe kulgurikomplekt annab inspiratsiooni põnevateks kosmose uurimise mängudeks.

NASA-teemaline kulgurikomplekt pakub noorele kosmosehuvilisele kindlasti palju rõõmu. Selles vahvas komplektis „LEGO® City 60225 Rover Testing Drive“ on eemaldatava kokpitiga kulgur, uus (juuni 2019) haaramiskämmal ja eemaldatav päikesepaneel. Selles lastele mõeldud kosmosekomplektis on 2 uut (juuni 2019) geoodi, sülearvuti, videokaamera, kaugjuhtimispult, kivipuur ja varjuga kiiver. Nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusega LEGO Life kasutatava juhendi Instruction PLUS abil ehitades saab laps väga meeldiva ehituskogemuse. Hõlpsasti kasutatav intuitiivne ehitusjuhend võimaldab vastavat erirežiimi rakendades loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida, suumida ja pöörata. Instructions PLUS on noorele ehitajale väga hea lahendus, kuna võimaldab ehitusjuhiseid andes lapsel iseseisvamalt asjadega hakkama saada. Selles vinges lastele mõeldud kosmosekomplektis on 2 minifiguuri.

• Komplektis on 2 LEGO® City minifiguuri: astronaut ja maapealse meeskonna tehnik.
• Selle vahva lastele mõeldud NASA-teemalise LEGO ehitusmudeli juurde kuuluvad eemaldatava kokpitiga kulgur, uus (juuni 2019) liigendiga haardekämmal, kallutatav ja eemaldatav päikesepaneel ning suured maastikurattad.
• Tarvikukomplektis on kaks uut (juuni 2019) geoodi, kulguripiloodi kiiver ja sinine kaitsevari, tehniku kaitsekiiver, kaugjuhtimispult, sülearvuti, kivipuur ja kokkupandava alusega kaamera.
• Rakendusega LEGO® Life saab kasutada intuitiivset juhendit Instructon PLUS. See aitab ehitada ka pisematel lastel, võimaldades kasutada hõlpsaid suumimise, pööramise ja kujutamise funktsioone ning loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida.
• Laadige IOS-i või Androidi rakendusepoes alla rakendus LEGO® Life. Küsi enne Interneti kasutamist oma vanematelt luba.
• See lahe ehitus- ja mängukomplekt sobib hästi lastele kingituseks.
• Kulguri mõõdud: kõrgus ca 9 cm (3“), pikkus ca 14 cm (5“) ja laius ca 9 cm (3“).

LEGO Space Port Kulguri testsõit - 60225L
LEGO Space Port Kulguri testsõit - 60225L
LEGO Space Port Kulguri testsõit - 60225L
Järgmine toode: 60226L LEGO Space Port Marsi uurimissüstik
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud