Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

60227 LEGO Space Port Kuu orbitaaljaam

€ 47.92€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 412
Mõõdud: 48,0*28,2*6,1
Tootekood: 60227

 LEGO® City Kosmoseagentuur vajab sind! Kuu orbitaaljaamaga mängukomplektiga saad minna koos astronautide ja meeskonnaga kuud või geoode uurima. Veeda tööpäeva lõppedes pisut aega lõõgastudes, nautides pitsat ja vaadates televiisorit. Seejärel treeni pisut jooksulindil või heida gravitatsioonivastasesse voodisse magama. Seejärel pane astronaudid töövormi ja mine vii geood kosmosesüstikuga tagasi maale. Tst! Kas teadsid, et selle mängukomplekti loomisel saadi inspiratsiooni päris NASA missioonidest? Lahe!

Selle moodulitest koosneva kosmosejaamakomplektiga saab inspiratsiooni uurimis- ja kosmosemängudeks.

See NASA-teemaline moodulitest koosnev kosmosejaamakomplekt rõõmustab noort kosmoseseikluste huvilist kindlasti väga. Komplektis „LEGO® City 60227 Lunar Space Station“ on kolm eemaldatavat moodulosa, mida saab kohandada ja oma soovi järgi korraldada. Komplektis on köögimoodul, elutoamoodul magamiseks ja treenimiseks, valgusklotsiga laborimoodul, keskne õhulüüsiruum, eemaldatav satelliit ja lahtikäiv süstik, millel on avatav kokpit ja panipaik, ning neli minifiguuri ja robotifiguur. Nutitelefonide ja tahvelarvutite rakendusega LEGO Life kasutatava juhendi Instruction PLUS abil ehitades saab laps väga meeldiva ehituskogemuse. Hõlpsasti kasutatav intuitiivne ehitusjuhend võimaldab vastavat erirežiimi rakendades loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida, suumida ja pöörata. Instructions PLUS on noorele ehitajale väga hea lahendus, kuna võimaldab ehitusjuhiseid andes lapsel iseseisvamalt asjadega hakkama saada.

• Komplektis on neli LEGO® City minifiguuri: 2 astronauti, 2 meeskonnaliiget ja robotifiguur.
• Selles kosmosejaamakomplektis on kolm eemaldatava katusega lahtikäivat moodulit: elutoamoodul jooksulindi, gravitatsioonivastase voodi ja TV-ekraaniga, laborimoodul valgusklotsi ja uurimistööriistadega, köögimoodul taimede ja pitsaahjuga ning keskne õhulüüsiruum. Mooduleid saab kokku panna mitmel eri moel keskse ruumi ümber ja kohal.
• Selles NASA-stiilis astronaudikomplektis on ka lahtikäiv satelliit kokkuvolditavate päikesepaneelidega ning eemaldatav kosmosesüstik panipaiga ja avatava kokpitiga.
• Tarvikukomplektis on remondivahendid, pitsa, kaks uut (juuni 2019) siniste kristallidega geoodi, sinise varjuga kiiver ja täiendav kuldse varjuga töövorm ning klotsieraldaja.
• Rakendusega LEGO® Life saab kasutada intuitiivset juhendit Instructon PLUS. See aitab ehitada ka pisematel lastel, võimaldades kasutada hõlpsaid suumimise, pööramise ja kujutamise funktsioone ning loodavat mudelit jooksvalt visualiseerida.
• Laadige IOS-i või Androidi rakendusepoes alla rakendus LEGO® Life. Küsi enne Interneti kasutamist oma vanematelt luba.
• See vinge kosmosejaamakomplekt sobib hästi lastele kingituseks.
• Süstiku mõõdud: kõrgus ca 4 cm (1“), pikkus ca 12 cm (4“) ja laius ca 12 cm (4“).
• Satelliidi mõõdud: kõrgus ca 3 cm (1“), pikkus ca 5 cm (1“) ja laius ca 17 cm (6“).
• Köögimooduli mõõdud: kõrgus ca 7 cm (2“), pikkus ca 13 cm (5“) ja laius ca 8 cm (3“).
• Laborimooduli mõõdud: kõrgus ca 7 cm (2“), pikkus ca 7 cm (2“) ja sügavus ca 6 cm (2“).
• Elutoamooduli mõõdud: kõrgus ca 7 cm (2“), laius ca 7 cm (2“) ja sügavus ca 6 cm (2“).
• Keskse õhulüüsiruumi mõõdud: kõrgus ca 7 cm (2“), pikkus ca 11 cm (4“) ja laius ca 17 cm (6“).

LEGO Space Port Kuu orbitaaljaam - 60227L
LEGO Space Port Kuu orbitaaljaam - 60227L
LEGO Space Port Kuu orbitaaljaam - 60227L
LEGO Space Port Kuu orbitaaljaam - 60227L
LEGO Space Port Kuu orbitaaljaam - 60227L
LEGO Space Port Kuu orbitaaljaam - 60227L
Järgmine toode: 60228L LEGO Space Port Süvakosmoserakett ja juhtimiskeskus
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud