Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75298 LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 205
Mõõdud: 26,2*14,1*4,8
Tootekood: 75298

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval ning jõuavad tellijani päev hiljem!
Tellimused, mis on esitatud enne 12.00 jõuavad üldjuhul kohale järgmisel tööpäeval!

 Innusta väikesi lapsi taaselustama Hothi lahingut filmist „Star Wars: Impeeriumi vastulöök“ ja etendama oma lugusid selle AT-AT vs. Tauntauni mikrovõitlejate (75298) ehituskomplektiga. See sisaldab kiiresti ehitatavaid, liikuvaid AT-AT Walkeri ja Tauntauni ehitusmudeleid, millel saavad istuda 2 LEGO® minifiguuri.

Vahva rollimäng
Luke Skywalkeri ja AT-AT juhi LEGO minifiguuril on mõlemal nupsukahur ja elektribinokkel, Luke‘il on lahingumänguks ka valgusmõõk. Selle lõbusa, loomingulise komplektiga on kaasas selged juhised, et isegi LEGO algajad saaksid ehitada jediliku enesekindlusega, ja see sobib ideaalselt Millennium Falconi mikrovõitlejaga (75295).

Tere tulemast LEGO Star Wars™-i universumi
LEGO Group on juba üle kahe aastakümne loonud kuulsate Star Warsi tähelaevade, sõidukite, tegevuspaikade ja tegelaste erilisi klotsidest versioone. See ehitusmänguasi on fantastiline sünnipäeva-, pühade- või üllatuskingitus väikestele lastele, mis tutvustab neile seda seiklusrohket galaktikat.

Lapsed saavad taaslavastada Hothi lahingu filmist „Star Wars: Impeeriumi vastulöök“ ja etendada oma lugusid nende kiiresti ehitatavate LEGO® klotsidest AT-AT Walkeri ja Tauntauni mikrovõitlejate mudelite abil.
Selles komplektis AT-AT vs. Tauntauni mikrovõitlejad (75298) on kaks LEGO® minifiguuri: valgusmõõgaga Luke Skywalker ja AT-AT juht. Mõlemal neist on nupsukahur ja elektribinokli element.
Tauntaunis ja liikuvas AT-AT-s on mõlemas koht LEGO® minifiguurile, ning komplekti saab suurema lahingu korraldamiseks hästi ühendada Millennium Falconi mikrovõitlejaga (75295).
See äge 205-osaline ehitusmänguasi sobib hästi sünnipäeva-, pühade- või üllatuskingiks alates 6-aastastele lastele, tutvustades neile vahvat ja loomingulist LEGO® Star Wars™-i universumit.
Tauntaun on 7 cm kõrge, 9 cm pikk ja 5 cm lai. Komplekt mahub koos AT-AT ja LEGO® minifiguuridega lapse seljakotti, et sellega reisi ajal mängida.
Kas plaanid selle ehitatava mängukomplekti osta noorele Star Wars™-i fännile, kes on LEGO® osas alles algaja? Pole probleemi. Sellega on kaasas hõlpsalt järgitavad juhised, et ta saaks iseseisvalt ehitada.
LEGO® Star Wars™-i ehitusmänguasjad sobivad suurepäraselt lastele (ja täiskasvanud fännidele) Star Warsi saagast pärit stseenide elustamiseks, oma eriliste lugude väljamõtlemiseks ning kogutavate ehitusmudelite kokkupanekuks ja esitlemiseks.
LEGO® klotside kokkupanekuks pole vaja Jõudu! Juba alates 1958. aastast vastavad klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleksid alati ühtlase kvaliteediga, hõlpsasti kokkupandavad ja vastupidavad.
LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse põhjalikult, et tagada nende vastavus ühtedele rangeimatele üleilmsetele (ja ülegalaktikalistele) ohutusstandarditele!

LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad - 75298L
LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad - 75298L
LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad - 75298L
LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad - 75298L
LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad - 75298L
LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad - 75298L
LEGO Star Wars AT-AT™ vs. Tauntaun™-i mikrovõitlejad - 75298L
Järgmine toode: 75295L LEGO Star Wars Millennium Falcon™-i mikrovõitleja
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud