Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75310 LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™

€ 21.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 147
Tootekood: 75310

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Noored fännid saavad selle kaasaskantava ja kokkupandava mängukomplekti Duell Mandalore’il (75310) abil taastada telesarjast „Star Wars: The Clone Wars“ tuntud ülipõnevad seiklused. Komplektis on LEGO® klotsidest ehitatav troon salajase sahtliga, kus on peidus kahurpüstol, ning dekoratiivne ümbrus väljalükatava aknaelemendiga, kust saab läbi heita LEGO minifiguuri! Lastele pakub põnevust ka Darth Mauli vangistamine Mandaloorlase kambrisse.

Põnevad lahingud
Komplektis on kaks LEGO minifiguuri: kahe valgusmõõgaga Ahsoka Tano ja kaheteralise valgusmõõgaga Darth Maul, kelle abil saab luua kaasahaaravad duellid. Suurepärane kingiidee telesarja „Star Wars: The Clone Wars“ väikestele fännidele. Sisaldab ka üksikasjalikke ehitusjuhiseid, et algajad LEGO ehitajad võiksid ehitustegevust täielikult nautida.

Ägedad ehitusmänguasjad lastele
LEGO Group on juba 1999. aastast alates loonud Star Wars™-i universumist tuntud legendaarsete tähelaevade, sõidukite, sündmuspaikade ja tegelaskujude mudeleid. LEGO Star Warsist on aja jooksul saanud kõige populaarsem teema ja see pakub laia valikut komplekte, mis rõõmustavad nii lapsi kui ka täiskasvanuid.

Lastel on põnev taastada telesarjast „Star Wars: The Clone Wars“ tuntud legendaarsed valgusmõõgalahingud ja etendada mängukomplektiga Duell Mandalore’il (75310) oma seikluslikke lugusid.
Komplektis on kaks LEGO® minifiguuri: kahe valgusmõõgaga Ahsoka Tano ja kaheteralise valgusmõõgaga Darth Maul, kes lahingutes võitlevad. Komplektis on kokkupandav troon, mille salasahtlis on peidus kahurpüss, dekoratiivne ümbrus koos eemaldatava aknaelemendiga ning Mandaloorlase kamber, kus on ruum LEGO® minifiguuri jaoks. See ehitusmänguasi, mis sobib nii omaette kui ka sõpradega mängimiseks, on parim sünnipäeva-, pühade- või üllatuskingitus alates 7-aastastele loomingulistele lastele, kellele meeldib telesari „Star Wars: The Clone Wars“. Troon on üle 8 cm kõrge, 8 cm lai ja 7 cm sügav – just paraja suurusega, et mahtuda lapse seljakotti ning kõikjal mängimiseks lapsega kaasas käia. Kas plaanid osta selle 147-osalise komplekti kellelegi, kes pole LEGO® klotse varem kokku pannud? Pole lugu. Kaasas on üksikasjalik illustreeritud juhend, et lapsed saaksid enesekindlalt ehitama asuda. Põnevaid LEGO® Star Wars™-i komplekte leidub igas vanuses fännidele, olenemata sellest, kas nad soovivad taastada meeldejäävaid stseene, mängida läbi väljamõeldud lugusid või lihtsalt ehitada ja valminud autentsed mudelid vaatamiseks välja panna. LEGO® osad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et need käivad iga kord lihtsalt ja kindlalt kokku. See on olnud nii juba aastast 1958. LEGO® klotse ja osi testitakse pea igal mõeldaval viisil, et need vastaksid rangetele ohutusstandarditele.

LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
LEGO Star Wars Duell Mandalore’il™ - 75310L
Järgmine toode: 75299L LEGO Star Wars Oht Tatooine’is
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud