Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75271 LEGO Star Wars Luke Skywalkeri Landspeeder

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 236
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 75271

Kihuta läbi Tatooine kõrbe Luke Skywalkeri ja C-3PO-ga Luke’i ülilahedas Landspeederis! Aga ole ettevaatlik, sest kõikjal varitseb oht. Selleks võta pagasiruumist välja makrobinokkel. Hoidu koopas varjuva Jawa eest, kes on valmis kangelasi ründama. Haara Luke'i vintpüss, asu võitlusse kõrbes elutseva raipesööjaga ja siis kihuta ohtude eest ära!

Luke Skywalkeri legendaarne X-34 Landspeeder LEGO® Star Wars™-i lahingute jaoks!

Anna väiksele jedile võimalus mängida Luke Skywalkerit, kes kihutab mööda Tatooine kõrbe koos C-3PO-ga selles kollektsioneeritavas LEGO® Star Wars™ X-34 Landspeederis!

Väikestel jedidel on põnev tuisata üle Tatooine kõrbe selles kollektsioneeritavas LEGO® Star Wars™-i Luke Skywalkeri X-34 Landspeederis (75271), mis saabub 2020. aasta jaanuaris! Senisest detailirikkamal mudelil on ruum Luke’i ja C-3PO minifiguuride jaoks, avatav pagasiruum, milles on varjul makrobinokkel, ning klamber Luke'i vintpüssi jaoks – kõik selleks, et loomingulist mängu jätkuks kauemaks. Ja lapsed saavad filmi „Star Wars: Uus lootus“ põhjal välja mõelda uusi seiklusi kokkupandava koopaga, kus peidab end relvastatud Jawa minifiguur. Veel üks dimensioon! Selle populaarse Star Wars-i ehitusmänguasja jaoks on tasuta rakenduses LEGO Life saadaval intuitiivne juhend Instructions PLUS. Nii saavad ka väiksemad lapsed ehitusmudelit hõlpsalt suumida, pöörata ja vaadata ning samal ajal reaalset versiooni kokku panna. Uskumatu! Terve galaktika täis rõõmu! LEGO Group on alates 1999. aastast loonud legendaarsest Star Warsi universumist pärit kuulsate tähelaevade, sõidukite ja tegelaskujude mudeleid. LEGO Star Warsi ehitusmänguasjad on väga populaarsed ja sobivad suurepäraselt kingituseks igas vanuses ja iga maitsega fännidele.

• Vaata kaugemale! Lase oma väiksel jedil mängida rollimänge Luke Skywalkerina, kes sõidab Star Wars™-i X-34 Landspeederiga (75271) (saabub 2020. aasta jaanuaris), millel on lahedad detailid, sh pagasiruum makrobinokli jaoks ja klamber vintpüssi kinnitamiseks.
• See populaarne ehitusmänguasi sisaldab kolme minifiguuri, kes saavad omavahel võidelda: kuulus Star Wars™-i tegelane Luke Skywalker (2020. jaanuaris saab ta omale uue kangast pontšo), C-3PO ja lisaks relvastatud Jawa, kes peidab end kokkupandavas koopas.
• Fännid saavad taastada stseenid filmist „Star Wars: Uus lootus“ selle erakordselt detailirikka Star Wars™-i mängusõidukiga. Lisaks on komplektis hulgaliselt LEGO® klotse, et loominguline ehitamine ja mäng kestaks kaua.
• See 236 osast koosnev Star Wars™-i ehitusmänguasi, millega on tore mängida ja mida võib ehitada kas üksi või koos sõpradega, on suurepärane sünnipäeva- või jõulukingitus alates 7 aasta vanustele lastele. Või hoopis nostalgiline üllatuskingitus fännidele, kes austavad filmi „Star Wars: Uus lootus.“
• Luke’i Landspeeder on 5 cm kõrge, 20 cm pikk ja 11 cm lai, nii et see on piisavalt väike, et mahtuda koos kokkupandava koopa ja Star Wars™-i minifiguuridega kotti. Nii saavad lapsed mängida kõikjal, kus nad parajasti viibivad.
• See LEGO® Star Wars™-i kollektsioneeritav ehitusmänguasi koosneb ainult LEGO ehitusklotsidest ja selle paneb tööle laste kujutlusvõime – patareisid pole vaja. Nii ei saa seiklused ega mäng kunagi energiast tühjaks.
• Rakenduse LEGO® Life kaudu saadaolevad juhised Instructions PLUS muudavad ehitamise veelgi lõbusamaks. Ka väiksemad ehitajad saavad Star Wars™-i mudelit suumida, pöörata ja visualiseerida ning samal ajal panna kokku selle reaalset versiooni.
• LEGO® Star Wars™-i ehitusmängukomplektid avavad lastele (ja täiskasvanud fännidele) rikkaliku ehitus- ja rollimänguseikluste galaktika, kus saab taastada saagast pärit stseene või mõelda välja oma kordumatuid seiklusi.
• LEGO® klotside kokkupanekuks ega eraldamiseks pole vaja jõudu! Klotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleksid alati ühtlase kvaliteediga ning ideaalselt ja hõlpsasti kokkupandavad.
• LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse ja analüüsitakse, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus nii maapealsete kui ka kaugete galaktikate rangeimatele ohutusstandarditele.

Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud