Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75270 LEGO Star Wars Obi-Wani onn

€ 34.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 200
Mõõdud: 19,1*26,2*6,1
Tootekood: 75270

 See detailirohke ehituskomplekt LEGO® Star Wars™-i Obi-Wani onn (75270) pakub põnevust kõigile väikestele jedimeistritele. Onn on avatav ja kergesti juurdepääsetav ning selles on palju toredaid detaile, mis virgutavad laste loovust, nt treeninguks mõeldud kaugjuhtimispult ja 2020. aasta jaanuaris välja antav printsess Leia hologrammielement, millega saab taastada filmi „Star Wars: Uus lootus“ klassikalised stseenid. Selles lahedas ehitusmängukomplektis on legendaarsete Star Warsi kangelaste Obi-Wan Kenobi ja Luke Skywalkeri valgusmõõkadega minifiguurid, R2-D2 ja Tusken Raider, millega saab mängida lõputult rollimänge. Eriti lõbus! Instructions PLUS on interaktiivne juhend, mis muudab selle Star Warsi alustuskomplekti ehitamise eriti lõbusaks. Tasuta rakenduses LEGO Life saadaolevates juhistes on tööriistad mudeli suumimiseks ja pööramiseks, nii et ka väiksemad lapsed saavad iseseisvalt ehitada. LEGO Star Warsi rõõm! LEGO Group on alates 1999. aastast loonud legendaarsete Star Warsi tähelaevade, sõidukite ja tegelaskujude mudeleid. LEGO Star Wars on muutunud kõige populaarsemaks teemaks, mis pakub palju mitmesuguseid ehitusmänguasju ja kingiideid igas vanuses fännidele.
Tunneta jõudu! See kokkupandav LEGO® mänguasjamudel (75270) Obi-Wan Kenobi Tatooine majast on mugavaks mängimiseks avatav ning sisaldab hulgaliselt detaile, mis inspireerivad lapsi läbi mängima filmist „Star Wars: Uus lootus“ pärit stseene ning looma uusi eepilisi lugusid!
Selle laheda Star Wars™-i ehitusmänguasja komplekti kuuluvad põnevate lahingute läbimängimiseks Obi-Wan Kenobi ja Luke Skywalkeri valgusmõõkadega minifiguurid, R2-D2 ja Tusken Raideri minifiguur. Fännidele pakub põnevustka printsess Leia hologrammielement!
Makrobinokkel, valgusmõõga kasutamise oskuste treenimiseks mõeldud kaugjuhtimispult ning paljud muud toredad elemendid ja LEGO® klotsid, millega mängu alustada, innustavad väikseid fänne ehitama ja mängima ka muude LEGO Star Wars™-i komplektidega.
See 200-osaline komplekt, mis sobib suurepäraselt üksi või koos sõpradega mängimiseks, on ideaalne sünnipäeva-, jõulu- või üllatuskingitus alates 7 aasta vanustele lastele, tutvustamaks neile LEGO® Star Wars™-i ehitusmudeleid.
Obi Wani Tatooine maja on suletuna 9 cm kõrge, 12 cm lai ja 11 cm sügav ning just parajalt kompaktne, et mahutada see koos Star Wars™-i minifiguuridega kotti. Nii saab selle reisil igal ajal välja võtta ja lastel ei hakka kunagi igav.
Avarda laste kujutlusvõimet selle patareivaba ehitusmängukomplektiga, mis julgustab lapsi arendama oma loovust, esinedes Star Wars™-i kangelastena ja mängides läbi lõputuid põnevaid lugusid.
Selle Star Wars™-i ehitusmänguasja muudavad laste jaoks eriti köitvaks rakenduses LEGO® Life saadaolevad juhised Instructions PLUS. Ka väiksemad lapsed saavad ehitusmudelit suumida, pöörata ja visualiseerida, kui nad selle reaalset versiooni kokku panevad.
LEGO® Star Wars™-i ehitusmänguasjad avavad lastele (ja täiskasvanud fännidele) terve ehitus- ja rollimänguseikluste galaktika, kus saab luua oma seiklusi, taastada saagast pärit stseene või lahedaid mudeleid lihtsalt sõpradele näidata.
Ehitajatel pole LEGO® klotside ühendamiseks võilahtivõtmiseks vaja jedi jõudu! Juba alates 1958. aastast vastavad klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleksid alati ühtlase kvaliteediga ja vastupidavad.
LEGO® klotse ja detaile testitakse väga põhjalikult ja nii võid olla kindel, et see populaarne laste ehitusmänguasi vastab nii maapealsetele (kui ka Tatooine kõrbeplaneedi!) rangeimatele ohutusstandarditele.
Ehitusjuhised

Järgmine toode: 75271L LEGO Star Wars Luke Skywalkeri Landspeeder
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud