Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75283 LEGO Star Wars Ründetank (AAT™)

€ 49.90
Laos olemas
Vanusele: 7+
Koosneb: 286
Tootekood: 75283

Klotsipoe garantii - kõik tellimused komplekteeritakse hiljemalt tellimusele järgneval tööpäeval. Pakkide kohalejõudmine vastavalt valitud transpordimeetodile!

 Lapsed saavad tundide viisi eepilisi lahingumänge nautida selle LEGO® Star Wars: Kloonide sõja ründetanki ehituskomplektiga (75283). Ründetankil on lõbusa loovmängu innustamiseks palju realistlikke detaile, sealhulgas avatavad luugid, mille taha mahuvad lahingudroidid ja LEGO minifiguurid, kaks vedrukahurit ning pöörlev torn tõstetava suurtükiga.

501. leegion vs. lahingudroidid!
Selles põnevas komplektis on kaks LEGO Star Wars™-i minifiguuri (Ahsoka Tano ja Ahsoka kloonsõdalane), ründetankijuhi lahingudroidi ja tavalise lahingudroidi LEGO figuurid, lisaks mitmesugused relvad rollimängu innustamiseks. See ehituskomplekt on suurepärane kingiidee iga fänni LEGO Star Warsi kollektsiooni täiendamiseks ning sobib nii üksi kui ka mitmekesi mängimiseks.

Star Warsi tegevustik LEGO stiilis!
LEGO Group on juba 1999. aastast loonud legendaarsete Star Warsi Starfighterite, sõidukite, tegevuspaikade ja tegelaskujude klotsidest versioone. See on väga edukas teema, mis pakub fantastilist valikut komplekte igas vanuses fännidele.

Taasetenda põnevaid 501. leegioni ja lahingudroidide vahelisi konflikte filmist „Star Wars: Kloonide sõda“ selle lastele mõeldud LEGO® ehitusmänguasjaga, mis sisaldab ägedat ründetanki (75283).
Selles komplektis on kaks LEGO Star Wars™-i minifiguuri (Ahsoka Tano ja Ahsoka kloonsõdalane), ründetanki juhi lahingudroidi ja tavalise lahingudroidi LEGO figuurid, lisaks lahedad relvad (sh kaks valgusmõõka) põnevate lugude etendamiseks.
Ründetanki ehitusmänguasi sisaldab lahingumängu inspireerimiseks mitmesuguseid lahedaid funktsioone, nt kahte vedrukahurit, pöörlevat torni tõstetava suurtükiga, ning avatavat esi- ja torniluuki, mille taha mahuvad lahingudroidid.
See 286 osast koosnev ehitamismänguasi on suurepärane pühadekingitus ning pakub hulgaliselt ehitusväljakutseid alates 7 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele. Seda saab suurepäraselt kombineerida teiste LEGO® Star Wars™-i komplektidega, et loovmängu võimalusi oleks veelgi rohkem.
Ründetanki ehitusmänguasi on 12 cm kõrge, 21 cm pikk ja 14 cm lai. Fännid saavad sõidukit juhtida ka videomängus „LEGO® Star Wars: The Skywalker Saga“, et loomingulist mängurõõmu oleks veel rohkem.
Selle ehitusmängukomplekti paneb tööle laste vaba loovus – patareisid pole vaja. Nii ei saa galaktilised seiklused kas üksinda või koos pere ja sõpradega ehitades ning mängides kunagi otsa!
Kas otsid parimat ehitusmänguasja lapse jaoks, kes pole LEGO® komplekte varem kasutanud? Selle „Star Wars: Kloonide sõja“ komplektiga on kaasashõlpsalt jälgitavad trükitud juhised, nii et lapsed saaksid iseseisvalt ehitada. Ning tunda end võimsa jedina!
LEGO® Star Wars™-i ehitusmängukomplektid sobivad suurepäraselt lastele (ja täiskasvanud fännidele) meeldejäävast Star Warsi saagast pärit stseenide taasetendamiseks ja kordumatute lugude väljamõtlemiseks.
Juba alates 1958. aastast vastavad LEGO® klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tagab, et need on alati ühtlase kvaliteediga ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – Jõudu pole vaja.
LEGO® klotse ja detaile testitakse kõikvõimalikel viisidel, nii et võid kindel olla, et see LEGO Star Wars™-i ründetanki komplekt vastab rangeimatele üleilmsetele (ja ülegalaktikalistele) ohutusstandarditele.

LEGO Star Wars Ründetank (AAT™) - 75283L
LEGO Star Wars Ründetank (AAT™) - 75283L
LEGO Star Wars Ründetank (AAT™) - 75283L
LEGO Star Wars Ründetank (AAT™) - 75283L
LEGO Star Wars Ründetank (AAT™) - 75283L
LEGO Star Wars Ründetank (AAT™) - 75283L
LEGO Star Wars Ründetank (AAT™) - 75283L
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud