Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

75266 LEGO Star Wars Sithi sõdalaste lahingukomplekt

€ 16.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 105
Mõõdud: 14,1*19,1*4,6
Tootekood: 75266

 Hakka Esimese Ordu ohvitseriks ja juhi sõdalased lahingusse selle ägeda LEGO® Star Wars™-i Sithi sõdalaste lahingukomplektiga! Varusta sõdalased nupsukahuritega. Kinnita kahur kihutaja esiossa, et oleksid iga hetk valmis tulistama. Torma vaenlase territooriumile ja ründa õhust reaktiivmootoriga sõdalastega. Kas keegi suudaks sind peatada?

LEGO® Star Wars™-i kokkupandav Sithi sõdalaste armee ja kihutaja!

Anna lastele võimalus ehitada selle LEGO® Star Wars™-i Sithi sõdalaste lahingukomplektiga Esimese Ordu sõdalaste armee ja juhata nad rollimängulahingutesse!

See LEGO® Sithi sõdalaste lahingukomplekt (75266) annab lastele võimaluse luua oma Esimese Ordu armee ja juhatada see kihutajaga lahingusse! Tegevustest tulvil filmist „Star Wars: Skywalkeri tõus“ inspireeritud ehitusmängukomplekt sisaldab Esimese Ordu ohvitseri, Sithi jetisõdalast ja kaht nupsukahuritega Sithi sõdalase minifiguuri (kahuri saab kinnitada LEGO klotsidest kokkupandava Stormtrooperi külge) ning lisaks reaktiivmootorielemente, mis julgustavad mängima loomingulisi rollimänge. Instructions PLUS! Tutvu Esimese Ordu Stormtrooperi mängusõiduki digitaalsete juhistega Instructions PLUS, mis on saadaval tasuta rakenduses LEGO Life. Suumimis-, pööramis- ja vaatamisfunktsioonid annavad lastele võimaluse ehitada ise Esimese Ordu kihutaja. LEGO Star Wars™-i universum! Juba enam kui kaks aastakümmet on LEGO Group loonud legendaarsete Star Warsi tähelaevade, sõidukite, tegevuspaikade ja tegelaskujude erilisi klotsidest versioone. LEGO Star Warsi teema on saanud erakordselt populaarseks, pakkudes ehitusmänguasju lastele ja kingiideid igas vanuses fännidele.

• Anna lastele võimalus juhtida Star Wars™-i Sithi sõdalaste armee lahingusse ja mängida läbi stseenid filmist „Star Wars: Skywalkeri tõus“, kasutades seda uskumatut LEGO® Stormtrooperi ehitatavat mängusõidukit (75266).
• Neli lahedat minfiguuri (Esimese Ordu ohvitser, Sithi sõdalane ja kaks Sithi jetisõdalast), mis on varustatud nelja nupsukahuri ja kahe reaktiivmootoridetailiga, pakkudes rohkesti võimalusi loominguliseks lugude jutustamiseks.
• Hea võimalus koguda kokku LEGO® Stormtrooperi armee, Esimese Ordu ohvitseri ja Sithi jetisõdalase minifiguurid (saabuvad 2020. aasta jaanuaris), lisaks rohkesti ehitusklotse, mis virgutavad väikeste fännide kujutlusvõimet.
• See kiiresti kokkupandav 105 osast koosnev Sithi sõdalaste lahingukomplekt on suurepärane jõulukingitus või kingiidee üle 6 aasta vanustele poistele ja tüdrukutele igaks tähtpäevaks, et tutvustada neile tegevustest tulvil LEGO® Star Wars™-i universumit.
• Star Wars™-i Esimese Ordu Stormtrooperi kihutaja mõõtmed: kõrgus 4 cm, pikkus 10 cm ja laius 8 cm. See on tore ja kompaktse suurusega ehitusmudel, mille lapsevanem võib koos minfiguuridega panna oma kotti või lapse seljakotti, nii et selle saab kõikjale kaasa võtta.
• Selle patareivaba ehitusmänguasja paneb tööle laste kujutlusvõime ja see julgustab neid Star Wars™-i tegelaste abil arendama oma loomingulisi oskusi, mängides läbi filmist „Star Wars: Skywalkeri tõus“ pärit stseenid.
• Anna lastele võimalus iseseisvalt ehitada ning tunda saavutustunnet tasuta rakenduse LEGO® Life kaudu saadaolevate digitaalsete juhistega Instructions PLUS. Neist saavad märkamatult ehitusmeistrid.
• LEGO® Star Wars™-i ehituskomplektid sobivad suurepäraselt lastele (ja täiskasvanud fännidele) Star Warsi saagast pärit stseenide elustamiseks, oma eriliste lugude väljamõtlemiseks ning kollektsioneeritavate ehitusmudelite kokkupanekuks ja esitlemiseks.
• LEGO® klotside kokkupanekuks ega eraldamiseks pole vaja jõudu! Juba alates 1958. aastast vastavad klotsid tööstusharu rangeimatele standarditele, et need oleksid alati ühtlase kvaliteediga ja hõlpsasti kokkupandavad.
• LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse põhjalikult, tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele (ja ülegalaktikalistele) ohutusstandarditele.

Järgmine toode: 75268L LEGO Star Wars Snowspeeder
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud