Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

76141 LEGO Super Heroes Thanose robot

€ 10.90€ 12.90
Laos olemas
Vanusele: 6+
Koosneb: 152
Tootekood: 76141

 Kas oled piisavalt vapper, et kurja Thanost takistada? Kui superkurikael siseneb oma hiiglasliku roboti kokpitti, on ta pöörasem ja surmavam kui kunagi varem! Ja tänu Igavikukindas olevale kuuele Igavikukivile on Thanos kõikvõimas. Kas kohutaval titaanil õnnestub oma missioon täide viia ja pool universumi rahvastikust hävitada? Seda otsustad sina!

Marveli Tasujate seiklus koos Thanose roboti ja piloodi minifiguuriga!

Superkangelastest lapsi ootab ees seiklus selle laheda, ehitatava LEGO® mänguasjaga, kui nad astuvad vastu Marveli Tasujate filmist tuttavale Thanosele ja tema ülisuurele robotile.

Superkangelaste fännid saavad nautida lõbu ja seiklusi selle muudetava asendiga LEGO® Marveli Tasujate Thanose robotiga (76141). Kui lapsed asetavad Thanose minifiguuri ehitatavasse robotisse, muutub superkurikael pöörasemaks ja surmavamaks kui kunagi varem! Lahe seiklus Thanose LEGO® minifiguuriga Superkangelaste fännidele meeldib kindlasti see põnev Thanose robotifiguur. Lapsed saavad avada megamasina kokpiti ja asetada sisse Thanose piloodi minifiguuri. Liigutatavad käed ja jalad tagavad igakülgse liikuvuse ning kardetud Igavikukinnas koos kuue Igavikukiviga võimaldab sellel mehhaniseeritud Marveli Tasujate superkurikaelal hävitada pooled universumi elusolendid! Selleks et ehitamine oleks veel lõbusam, laadi alla tasuta interaktiivne rakendus LEGO Life. Marveli Tasujate lõbus maailm ehitatavate LEGO laste mänguasjadega LEGO Marveli Tasujate ehitusmänguasjad viivad lapsed põnevasse rollimängumaailma. Tänu ägedatele sõidukitele, robotitele, hoonetele, minifiguuridele, relvadele ja vidinatele saavad noored superkangelased taasluua filmidest tuttavaid lemmikstseene ja välja mõelda oma seiklusi.

• Anna noortele superkangelastele võimalus osaleda Marveli Tasujate seiklustes Thanose ja tema ülisuure robotiga! Kui lapsed asetavad Thanose minifiguuri tema hiiglaslikku, muudetava asendiga masinasse, muutub superkurikael veelgi surmavamaks!
• Thanose robot on Thanose suurem versioon ja sellel on näha tema eriline rinnaplaat. Selle juurde käib võimas Igavikukinnas koos kuue Igavikukiviga ning 2020. a jaanuaris väljaantav uus Thanose piloodi minifiguur.
• Lapsed saavad asetada Thanose minifiguuri roboti lahtikäivasse kokpitti. Muudetava asendiga käte ja jalgadega võimas robot on valmis universumit hävitama. See sobib ka iga noore superkangelase magamistuppa väljapanekuks!
• Anna see populaarne ehitatav LEGO® mänguasi Marveli Tasujate fännide käsutusse, et nad saaksid pidevalt etendada superkangelaste seiklusi laheda roboti ja Thanose minifiguuriga. See on suurepärane kingitus alates 6-aastastele lastele.
• 11 cm pikkune, 13 cm laiune ja 6 cm sügavune Thanose robot pakub Marveli Tasujate lõbu suures mastaabis – saad seigelda koos teiste superkangelastega või hävitada universumit omal jõul!
• Selle Marveli Tasujate Thanose mängukomplekti jaoks pole patareisid vaja. Lapsed saavad mängida igal pool ja igal ajal ning arendada samal ajal loova mõtlemise, loomingulise rollimängu ja probleemide lahendamise oskusi.
• Tänu Instructions PLUS-ile saavad isegi väikelapsed Thanose ehitatava mänguasja kokku panna. See lõbus interaktiivne juhend sisaldab suumimis- ja pööramisfunktsioone ning on saadaval tasuta LEGO® Life‘i rakendusega nutitelefonide ja tahvelarvutite jaoks.
• Iga LEGO® Marveli Tasujate mängukomplekt pakub rohkelt superkangelaste lõbu lastele, kes soovivad taasetendada filmist tuttavaid lemmikstseene, mõelda välja oma seiklusi või lihtsalt oma ülilahedaid mudeleid eksponeerida.
• Kuna LEGO® mänguasjad vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ning meie kvaliteedinõuetele, on need alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad ja eraldatavad – seda juba alates aastast 1958.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Nii saad olla kindel, et sinu lapse ohutus on tagatud.

Järgmine toode: 76090L LEGO Super Heroes Mighty Micros Star-Lord vs. Nebula
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud