Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42105 LEGO Technic Katamaraan

€ 49.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 404
Mõõdud: 38,5*26,2*7,05
Tootekood: 42105

 Kas sinus on peidus kiirpurjetaja? Pane oma oskused proovile selle LEGO® Technicu katamaraaniga, mis ujub päriselt vee peal! Kiireks loodud sõidukil on funktsioonid, mis annavad sulle võistlusrajal eelise. Lükka purjed sõiduasendisse ja kasuta stabiilsuse hoidmiseks kiilulaudu, kui vees seilad. Ehita mudel ümber ujuvaks kiirpaadiks, et purjetamisseiklused jätkuks.

Lõbus purjetamisseiklus LEGO® katamaraaniga, mis ujub vee peal!

Purjetamisfännidele pakub põnevust selle vee peal püsiva LEGO® Technicu mängukatamaraaniga purjetamisvõistluste korraldamine.

Lapsed saavad elustada põnevad purjekasõidud selle ülilaheda LEGO® Technicu (42105) mängukatamaraaniga. See on esimene LEGO Technicu mudel, mis ujub päriselt vee peal. Nii saavad purjetamishuvilised mängimise ajal ka õppida. Vaata, kuidas purjed töötavad. Või vaata, kuidas kiilulauad suurendavad stabiilsust või kuidas tüüri keerata. Klassikalist kahe pardaga katamaraani kujutav paadimudel on reaalse sõiduki suurepärane koopia. Õpi erilise mängupaadi ehitamist ja sellega seilamist Ehita… Ehita uuesti… Mängi… Näita teistele... Selle LEGO insenerimänguasja juures on lastel palju avastamist. Naudi ehtsate paatide järgi loodud katamaraani ehitamise rõõmu. Siis aseta see vanni ja mängi läbi purjetamisseiklused, enne kui selle kiirpaadiks ümber ehitad. Kui otsid mängupaati, mis päriselt vee peal püsib, siis on see komplekt suurepärane valik. Kordumatud mänguasjad ja kaasahaarav ehituselamus LEGO Technicu komplektid sobivad suurepäraselt LEGO fännidele, kes on valmis uuteks väljakutseteks. Need pakuvad keerukamaid ehitusvõimalusi lastele ja täiskasvanutele, kellele meeldib hankida uus inseneriteadmisi või kellele meeldib lihtsalt ehitada.

• Mine veele selle võidusõidukatamaraani mängumudeliga, mis püsib vee peal. Realistlike funktsioonidega mudelil on kaks purje, kaks kiilulauda ja tüür.
• Selle 2-ühes purjekamudeli komplektiga, mis aitab arendada insenerioskusi, on lastel tore ehitada, mängida ja seda uuesti kokku panna ning tutvuda samal ajal paatide tööpõhimõtetega.
• Omanda maailmatasemel kiirpurjetaja taktika. Lükka purjed võidusõiduasendisse. Stabiilsuse hoidmiseks tõsta ja langeta kaht kiilulauda. Seejärel kasuta suuna hoidmiseks tüüri.
• Kas otsid parimaid kingitusi mängupaatide huvilistele? See LEGO® Technicu katamaraan (42105) on suurepärane valik. Sobib kõigile üle 8 aasta vanustele LEGO fännidele, kes otsivad uut väljakutset, või kõigile teistele, kes armastavad purjetamist.
• Purjekamudel, mille pikkus on 32 cm, laius 22 cm ja kõrgus 44 cm (tüüri põhjast kuni mastitipuni), on loodud mugavaks mängimiseks vannis.
• Kellel on vaja patareisid, kui sul on purjed? Kindlasti mitte sellel LEGO® katamaraanil! Selle paneb tööle kujutlusvõime, nii et patareisid pole vaja.
• Hakka kohe ehitama – karbist leiad katamaraani ehitusjuhised. Kas oled valmis kiirpaadi kokkupanekuks? Veebist leiad selleks lisajuhised.
• Väikesed LEGO® fännid avastavad LEGO® Technicu plastdetailidest mudelikomplektidega täiesti uue ja lõbusa ehitusmaailma. Laheda disainiga sõidukid ja realistlikud funktsioonid pakuvad tegevust pikaks ajaks ka pärast mudeli kokkupanekut.
• LEGO® ehitusklotsid on loodud tööstusharu rangeimaid standardeid järgides. LEGO® Technicu ehituskomplektid on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad.
• LEGO® Technicu detaile testitakse põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Katamaraan - 42105L
LEGO Technic Katamaraan - 42105L
LEGO Technic Katamaraan - 42105L
LEGO Technic Katamaraan - 42105L
LEGO Technic Katamaraan - 42105L
Järgmine toode: 42108L LEGO Technic Liikurkraana
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud