Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42097 LEGO Technic Kompaktne roomikkraana

€ 99.90
Hetkel otsas
Vanusele: 10+
Koosneb: 920
Mõõdud: 37,8*35,4*9,4
Tootekood: 42097Telli toote saabumise teavitus

Anname Sulle e-maili teel teada, kui toode on jälle meie veebipoes müügil. Teavitus ei kohusta sind ostma! Klotsipood.ee saadab välja teavituse, kuid ei broneeri toodet Sinu jaoks!

 Selle LEGO® Technicu sarja vinge kompaktse roomikkraanaga saad edukalt laadida koormaid ka kitsastes tingimustes. Võimsal ja mitmekülgselt kasutataval mobiilsel mängukraanal on palju tõetruusid osi ja omadusi, näiteks suured roomikud, võimsad tõstukitrossid ning kujundus, milles on kasutatud klassikalist kollase ja mustaga värvilahendust ja lahedaid kleepse. Manööverda masin paika, langeta tugijalad, pikenda kraananool ja aktiveeri ohutuslukk. Siis juhi vintsi ja pööra kereosa kuni 180°, et teisaldada koorem täpselt sinna, kuhu vaja. Kui töö on tehtud, võid LEGO roomikkraana muuta kompaktseks sõidukiks ja liikuda sellega järgmisele tööplatsile. Selle LEGO Technicu kokkupandava kaks-ühes-mudeli saab ehitada ka kompaktseks tornkraanaks.

Pane selle LEGO® Technicu kompaktse roomikkraana mehaaniline mitmekülgsus proovile!

Kraanakomplektiga „LEGO Technic™ 42097 Compact Crawler Crane“ õpivad noored LEGO® konstruktorid tundma jõuülekande ja liikumise põhitõdesid. Detailirikkal võimsal mudelil on palju tõetruusid osi ja funktsioone. Näiteks on sellel laiendatavad tugijalad, mida saab liigutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, pikendatav nool, trosside ja turvalukuga tõstuk ning 180° pööratav ülaosa. Roomikkraana saab kokku panna ja muuta võimsatel roomikutel liikuvaks kompaktseks sõidukiks. Mudeli kujunduses on kasutatud klassikalist kollase ja mustaga värvilahendust ning kleebisdetaile, mis annab tulemuseks tõetruu välisilme. Selle LEGO Technicu sarja kaks-ühes-ehitusmudeli saab ümber ehitada kompaktseks tornkraanaks.

• Mudelil on laiendatavad tugijalad, mida saab liigutada nii horisontaalselt kui ka vertikaalselt, pikendatav nool, trosside ja turvalukuga tõstuk, 180° pööratav ülaosa ning tugevad roomikud.
• Manööverda kompaktne roomikkraana paika ning juhi vintsi ja kereosa, et tõsta koorem täpselt sinna, kuhu vaja.
• See LEGO® Technicu komplekt on loodud kaasahaarava ja mõnusa ehituskogemuse pakkumiseks.
• Aita oma noorel LEGO® ehitajal selle LEGO Technicu komplekti tõetruu mudeli abil mõista jõuülekande ja liikumise põhitõdesid.
• See ehituskomplekt sobib suurepäraselt nii algajatele kui ka neile ehitajatele, kes on LEGO® Technicu ehitussüsteemiga juba tuttavad.
• Kaks-ühes mudel: saab ehitada ümber kompaktseks tornkraanaks.
• Kompaktse roomikkraana mõõdud (nool ja tugijalad pikendatud/laiendatud asendis): kõrgus ca 51 cm (20”), pikkus ca 49 cm (19”) ja laius ca 40 cm (15”).
• Kompaktse tornkraana mõõdud (nool ja tugijalad pikendatud/laiendatud asendis): kõrgus ca 50 cm (19”), pikkus ca 35 cm (13”) ja laius ca 22 cm (8”).

LEGO Technic Kompaktne roomikkraana - 42097L
LEGO Technic Kompaktne roomikkraana - 42097L
LEGO Technic Kompaktne roomikkraana - 42097L
LEGO Technic Kompaktne roomikkraana - 42097L
LEGO Technic Kompaktne roomikkraana - 42097L
Järgmine toode: 42093L LEGO Technic Chevrolet Corvette ZR1
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud