Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42082 LEGO Technic Rough Terrain Crane

€ 239.90€ 269.90
Laos olemas
Tasuta transport
Vanusele: 11+
Koosneb: 4057
Mõõdud: 58,2*48,0*17,0
Tootekood: 42082
Vajab patareisid (AA)

Lisa oma arsenali massiivne LEGO® Technic™ 42082 konarliku maastiku jaoks mõeldud kraana, mis on siiani suurim ja kõrgeim LEGO Tehnic-sarja kraana! Kasuta nelikvedu ja jälgi, kuidas liiguvad sõitmise ajal V8 mootori kolvid ja ventilaator. Seejärel aktiveeri Power Functionsi mootorid ja vali hõlpsasti juhitavate mootori jõul töötavate funktsioonide täielikuks kontrollimiseks kas kraana ülemine või alumine töörežiim. Langeta stabilisaatorjalad, pööra keret 360° ulatuses, tööta vintstõstukiga või lase poomil kõrguda lause meetri kõrgusel õhus! Seejärel ühenda komplektis olevad LEGO Technicu ehitusosad ja pane oma oskused proovile LEGO kraanajuhina! Kaks-ühes mudel sisaldab ka reguleeritavaid küljepeegleid, kahte tööriistade ja kettidega pagasiruumi ning üksikasjalikku juhikabiini, millel on lahtikäiv uks. Selle LEGO Technic-sarja komplekti saab ehitada ümber liikuvaks vaiarammiks.Tõuse Konarliku maastiku jaoks mõeldud kraanas peadpööritavasse kõrgusesse!
Löö hääled sisse võimsale LEGO® Technic™-u konarliku maastiku jaoks mõeldud kraanale, millel on motoriseeritud superstruktuur, stabiliseerivad jalad, vints ja poom ning mitu tõetruud detaili ja manuaalset funktsiooni.
Naudi põnevat ehitamisprotsessi ja lahedat mängu LEGO® Technic™ 42082 konarliku maastiku jaoks mõeldud kraanaga, mis on siiani suurim ja kõrgeim LEGO Tehnicu sarja kraana! Aktiveeri Power Functions ja vali hõlpsasti juhitavate mootori jõul töötavate funktsioonide täielikuks kontrollimiseks kas kraana ülemine või alumine töörežiim. Langeta stabilisaatorjalad, pööra keret 360° ulatuses, tööta vintstõstukiga või lase poomil kõrguda meetri kõrgusel õhus! Manuaalsete funktsioonide hulgas on nelja ratta roolisüsteem, nelivedu, tõetruu V8-mootor liikuvate kolbide ja ventilaatoriga ning kohandatavad peeglid ja detailirohke juhikabiin avatava uksega. See imeline mudel sisaldab 2 avatavat pakiruumi tööriistade, kettide ja tulekustuti jaoks, lisaks 4 maandumisplaati ja 4 LEGO Technicu ehitusmoodulit, mida saab tõsta ja ümber korraldada. See kaks-ühes LEGO Technicu komplekt on musta ja punast värvi ning selle saab ümber ehitada liikuvaks vaiarammiks.
• Sisaldab suurt LEGO® Power Functions mootorit kraana ülemise ja alumise funktsiooni juhtimiseks.
• Vali hõlpsasti juhitavate mootori jõul töötavate funktsioonide täielikuks kontrollimiseks kas kraana ülemine või alumine töörežiim. Langeta stabilisaatorjalad, pööra keret 360° ulatuses, tööta vintstõstukiga või lase poomil kõrguda lausa meetri kõrgusel õhus!
• Manuaalsete funktsioonide hulgas on nelja ratta roolisüsteem, nelivedu, tõetruu V8-mootor liikuvate kolbide ja ventilaatoriga, kohandatavad peeglid ja avatav kabiiniuks.
• Ühenda komplektis olevad LEGO Technicu ehitusosad ja pane oma oskused proovile LEGO kraanajuhina!
• Ava uks ja kiika sisse detailirohkesse juhikabiini.
• Ava pakiruumid, et sealt ketid, tööriistad ja tulekustuti haarata.
• Puna-musta värvigammaga.
• See LEGO® Technic™-u komplekt on loodud haaravaks ja mõnusaks ehitamiseks.
• 2018. aasta augusti seisuga suurim ja kõrgeim LEGO® Technic™-u kraana üle 4050 osaga.
• Kaks-ühes LEGO® Technic™-u komplekti saab muuta liikuvaks vaiarammiks.
• Maastikukraana mõõdud: tööasendis kõrgus 100 cm, pikkus 66 cm ja laius 26 cm ja sõiduasendis kõrgus 27 cm, pikkus 76 cm ja laius 20 cm.
• Liikuva vaiarammi mõõdud: sõiduasendis kõrgus 24 cm, pikkus 50 cm ja laius 20 cm.

Vajab 6 x 1,5V LR06 (AA) patareid.

LEGO Technic Rough Terrain Crane - 42082L
LEGO Technic Rough Terrain Crane - 42082L
LEGO Technic Rough Terrain Crane - 42082L
LEGO Technic Rough Terrain Crane - 42082L
LEGO Technic Rough Terrain Crane - 42082L
LEGO Technic Rough Terrain Crane - 42082L
Järgmine toode: 42111L LEGO Technic Dom's Dodge Charger
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud