Eesti suurim LEGO® kaubamaja internetis
Turvaline ostukoht

42106 LEGO Technic Trikimaastur ja -mootorratas

€ 59.90
Laos olemas
Vanusele: 8+
Koosneb: 610
Mõõdud: 26,2*38,2*7,05
Tootekood: 42106

 See on ülim kiiruse, oskuste ja täpsuse test. Tõmba mootorratas tagasi, et saata see kihutades platvormi poole. Siis vaata, kui imeliselt ja vapralt see läbi põleva rõnga tuiskab. Muuda ramp uuesti haagiseks ja kinnita maasturi külge, mis on valmis ratast transportima. Kas otsid uut väljakutset? Ehita LEGO® Technicu trikimaasturi ja -mootorratta mudel ümber lahedaks staadioniveoki komplektiks.

Hoogne tegevus trikifännidele

Paku mootorrattafännidele põnevust selle LEGO® Technicu trikimaasturi ja -mootorratta komplektiga. Tagasitõmmatav mootor saadab mootorratta kihutades läbi põleva rõnga.

Tegevustest tulvil ehitusväljakutse mootorratta, pikapmaasturi ja haagise mängumudelitega. Eriti hulljulgete trikkide jaoks on komplektis leegitsev rõngas! Hõlpsalt tagasitõmmatava mootoriga saavad mootorrattafännid elustada kangelaslikud trikid ning saata oma trikimootorratta leekide suunas. Maasturil on rool, avatavad uksed ja lahedad kleepsud, mis virgutavad laste kujutlusvõimet. Mootorrattal on suured rehvid ja veelgi rohkem kleepse. 2-ühes mudel erakordseteks staadioniseiklusteks Sellel ehituskomplektil on palju põnevaid funktsioone, mis pakuvad ehitajatele ja mootorrattafännidele rohkesti tegevust. Lahtivõetava haagise saab muuta mängrambiks, mille kaudu suunata mootorratas õhku. Pärast lahedate trikkide tegemist transpordi mootorratast haagises ning valmistu uuteks hulljulgeteks seiklusteks. Või proovi midagi uut ja ehita mudel ümber staadioniveoki komplektiks. Omanda LEGO® Technicu ehitusmänguasjadega uusi oskusi LEGO® ehitajad saavad selle LEGO Technicu (42106) trikimaasturi ja -mootorratta abil õppida tundma jõu ja liikumise põhimõtteid. Ideaalne lahedat ehitusväljakutset otsivatele LEGO fännidele.

• Selles suurepärases ehituskomplektis on mootorratas, maastur, haagis ja eriti põnevate trikkide jaoks põlev rõngas. Lastel on tore võistelda selle tagasitõmmatava mootoriga sõidukiga sõprade vastu ning teha imelisi hüppeid läbi leekide.
• Haagise saab nutikalt muuta rambiks, mis lükkab mootorratta põleva rõnga suunas. Pärast verdtarretavaid trikke on veok valmis transportima mootorratta järgmisele üritusele.
• See ehitusväljakutse, kus tuleb kokku panna kõik selle ülilaheda komplekti elemendid, sobib alates 8 aasta vanustele lastele. Kokkupandud mudeliga saab elustada hulljulge ja põneva mootorrattasõu ning siis saab selle ümber ehitada staadioniveoki komplektiks.
• See rohkesti tegevust pakkuv ehituskomplekt (42106) on suurepärane LEGO® kingitus üle 8 aasta vanustele lastele. Lisaks on see ideaalne valik, kui otsid parimaid kingitusi lastele, kellele meeldivad mängumaasturid, trikiautod ja liikuvad mänguasjad.
• Kui kõik elemendid on kokku pandud, on komplekt just parajalt suur, et kutsuda lapsi rollimänge mängima. Komplekt on koos põleva rõngaga 18 cm lai ja 28 cm kõrge.
• Kuna patareisid pole vaja, saab mäng kohe alata ja rõõmu jätkub pikaks ajaks.
• Ava karp ja asu ehitama. Karbis on hõlpsalt järgitavad juhised, nii et põnev mäng võib kohe alata. Staadioniveoki ehitamise juhised leiad veebist.
• LEGO® Technicu ehituskomplektid tutvustavad inseneritööd neile, kes tahavad teada saada, kuidas asjad töötavad. Nendel kordumatutel mänguasjadel on lahedad funktsioonid, nii et lõbus mäng jätkub pikalt ka pärast mänguasjamudeli kokkupanekut.
• Lõbusad mänguasjad peavad olema kvaliteetsed. Nii on hea teada, et LEGO® ehitusklotsid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele ja on läbinud kvaliteeditestid. Need on alati ühtlase kvaliteediga ja kokkusobivad ning hõlpsasti ühendatavad.
• LEGO Group võtab ohutust väga tõsiselt ning testib Technicu detaile põhjalikult, et iga plastdetailidest mudelikomplekt vastaks rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.

LEGO Technic Trikimaastur ja -mootorratas - 42106L
LEGO Technic Trikimaastur ja -mootorratas - 42106L
LEGO Technic Trikimaastur ja -mootorratas - 42106L
LEGO Technic Trikimaastur ja -mootorratas - 42106L
LEGO Technic Trikimaastur ja -mootorratas - 42106L
Järgmine toode: 42103L LEGO Technic Kiirendusauto
Klotsipood.ee | Infolevi OÜ | Lehekülje sisu ilma loata kopeerimine on keelatud