10951 LEGO DUPLO Town Hobusetall ja ponikodu

Mänguline õpe ponitallis

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 31.90

Juba otsas

  • Vanusele: 2-...
  • Koosneb: 65 osast
  • Mõõdud: 38.2*26.2*9.4
  • Tootekood: 10951

LEGO® DUPLO® Town Hobusetalli ja ponimaja (10951) komplekt pakub kõike, mida väikesel loomasõbral on vaja kahe armsa poni eest hoolitsemiseks. Nii võib loominguline mäng ja mänguline õpe kesta lõputult.

Mäng ja õppimine ponitallis

Ponitallis on iga päev palju lõbusat tegevust. Kaks armsat poni vajavad söötmist, enne kui nendega saab sõitma minna. Siis tuleb neile anda juua ja neid harjata. Ja ära unusta neile mugavat magamisaset valmistada. Kui väikesed loomasõbrad tuttavas tallis ponide eest hoolitsevad, arendavad nad end igakülgselt, eriti mis puudutab nende peenmotoorikat ning sotsiaalset ja emotsionaalset teadlikkust.

Praktilised õppimist toetavad väikelaste mänguasjad

LEGO DUPLO mänguasjade abil saad koolieelikutele pakkuda toredaid avatud mängimise, eneseväljenduse ja rõõmsa õppimise võimalusi. DUPLO mängukomplektid aitavad lapsevanematel väikelastega koos mängides osa saada nende olulistest arenguetappidest.

  •   LEGO® DUPLO® Town Hobusetalli ja ponimaja (10951) komplekt innustab lõputuid loomingulisi mänge ning mängulist õpet kahe armsa poni ja muude esemete abil, mida väikesel loomasõbral on vaja nende eest hoolitsemiseks. Komplektis on poisi ja tüdruku figuurid, kaks armsat poni, kokkupandav tall, millel on tuttav kujundus ja avatavad uksed, veeanum, porgandid ja realistliku tekstuuriga heinapall. Kui lapsed mängivad rollimänge, sõites ponidega ja hoolitsedes nende eest (neid tuleb toitaja harjata ning neile tuleb valmistada mugav magamisase), arenevad laste peenmotoorikaoskused ning suureneb sotsiaalne ja emotsionaalne teadlikkus. Suurepärane arendav mänguasi, mis sobib alates 2-aastastele lastele jõulu-, pühade-, sünnipäeva- või mis tahes muuks kingituseks. Põhihoone mõõtmed: üle 19 cm kõrge, 15 cm lai ja 9 cm sügav. Komplekt on eri viisidel kokkupandav ja seda saab hõlpsasti kombineerida teiste LEGO® DUPLO® talumänguasjadega. Ehitusjuhised sisaldavad lahedat piltidestlugu komplekti kuuluvate mudelitega, et pakkuda loovaks ehitamiseks ja kujutlusvõimet arendavaks mängimiseks lisapõnevust. Kõik LEGO® DUPLO® mängukomplektid on asjatundlikult kujundatud ja hõlmavad loomingulisi funktsioone, mis innustavad avatud ja arendavat mängu ning millest saavad koos lastega osa ka vanemad. LEGO® DUPLO® mängukomplektid järgivad tööstusharu rangeimaid kvaliteedinõudeid, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969. LEGO® DUPLO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et veenduda nende vastavuses lastetoodete rangetele ohutusnõuetele.