Miks osta klotsipood.ee-st?

Klotsipood.ee on Eesti suurim LEGO kaubamaja, kust leiad kõige laiema valiku LEGO tooteid!

 • LEGO on maailmas mänguasjade tootja number 1. 
 • LEGO on ka maailma kõige suurem rehvitootja (LEGO toodab umbes 318 millionit rehvi aastas, mis on umbes 870 000 tk iga päev, selle vastu ei saa ükski rehvitootja!) 
 • LEGO valikust leiab väga palju erinevaid tooteid - peamiselt on tuntud LEGO klotsid ning nendest välja arendatud erinevad mänguteemad, kuid ka koolikotid, pinalid, hoiuklotsid, joogipudelid, taskulambid, nokamütsid, t-särgid, riided ning ka LEGOTEC talveriided.
 • Klotsipood.ee-s on suurim valik LEGO tooteid!

2 kliki checkout - sisseloginud kasutajatele

 • Sisseloginud kasutajad saavad oma konto eelistustes määrata enda eelistatud pakiautomaatide asukohad ning saaja aadressid.
 • Sellisel juhul täidetakse saaja andmed ning valitakse eelistatud pakiautomaat tellimuse koostamisel automaatselt (alati on võimalik andmeid muuta).
 • Kokkuvõttes võimaldab see peale ostukorvist "jätka" nupu vajutamist sooritada ost 2 klikiga - nõustud tingimustega ja kinnitad tellimuse.

Klotsipood.ee on turvaline

Turvalisuse all mõtleme seda, et meie juurest osta on kindel värk - kui oled tellimuse teinud ja selle eest tasunud, siis seisame me selle eest, et kaup jõuaks Sinuni võimalikult kiiresti ja korrektselt. Juba aastast 2010 kannab meie veebipood kvaliteedimärki Turvaline Ostukoht, mida väljastab Eesti e-kaubanduse Liit. Loe turvalisuse kohta lähemalt siit.

Meie juurest ostetud kaupadele kehtib 14 päevane tagastamisõigus ning 2 aastane pretensioonide esitamise õigus. Tagastamise ja pretensioonide esitamise õiguse kohta loe lähemalt siit.

Teame ise ja hoiame Sind ka kursis

 • Ametliku LEGO edasimüüjana oleme siin, et pakkuda kvaliteetset teenust ning kvaliteetset kaupa. LEGO uudistooted jõuavad tavaliselt meile müüki ühena esimestest Eestis.
 • Kui liitud Klotsipood.ee uudiskirjaga või hakkad meie facebooki lehe fännks, siis anname sellest ka Sinule õigeaegselt teada, nii saad olla alati esimeste seas!

Kaup on reaalselt olemas!

Mitmed veebipoed ise tegelikult ladu ei pea ning kui klient sooritab ostu, siis hakatakse usinalt toodet sisse ostma. Meie juures asjad nii ei käi! Kui näed meie veebipoes toodet, millel on juures märge "laos olemas", siis võid olla kindel - meil on see ka tegelikult olemas. Pane rahulikult ostukorvi ja soorita ost! 

Transport tasuta

Kui tellid suurema LEGO komplekti, saadame selle Sinule tasuta koju! Ostud puhul alates 160€ on transport tasuta!

Toodet hetkel pole? Telli teavitus

 • Kui Sind huvitav LEGO komplekt on parajasti laost otsas, võid tellida teavituse selle saabumise kohta. Kui kaup on uuesti laos, saadame Sulle e-kirja teel teavituse soovitud kauba kohta koos lingiga tootele. 
 • Teavituse tellimisel arvesta, et see ei garanteeri Sulle soovitud toodet. Saadame teavituse kõikidele soovijatele, ent juhul, kui kaupa on piiratud koguses, saavad selle osta ikkagi need, kes esimesena jõuavad selle eest tasuda.
 • Tellitud teavitused kehtivad kuni 6 kuud, vanemad teavitused kustutatakse automaatselt.
 • Sisseloginud kasutajad näevad oma tellitud teavitusi "minu teavitused" lehelt. Konto loomiseks ja/või sisselogimiseks liigu "minu konto" lehele