Toodete transport

Meie veebilehelt ostes saab tellida kaupa allolevate riikide aadressidele ning pakiautomaatidesse. Üldjuhul toimub postitamine iga päev ning peale tellimuse esitamist 1-2 tööpäeva jooksul. Erandkorras kampaaniate ajal või kõrghooajal võib postitamine venida kuni 2 päeva võrra pikemaks. Kui Sul on paki saamisega kiire, võta meie klienditeenindusega ühendust.

  • Eesti,
  • Läti,
  • Leedu,
  • Soome

Kliendikontoga tellijad

Sisseloginud kasutajad saavad määrata enda kontole eelistatud pakiautomaadi asukoha ning ühe või mitu saaja-aadressi komplekti, mis võimaldab järgnevaid tellimusi teha mõne üksiku hiireklikiga, oluliselt mugavamalt.

  • Konto loomiseks või sisselogimiseks liigu "minu konto" lehele

Transpordiviiside info

Tellimuse tarnimise sihtriigi, eelistatud transpordiviisi ning täpse aadressi/pakiautomaad saad valida ostukorvist. Transpordimeetodite juures kuvatakse ka selle maksumus.

Itella smartpost - pakid on aastaringselt kaitstud ning pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes sees. Ligipääs automaatidele on samaväärne kaubanduskeskuste lahtiolekuaegadega. Pakiautomaate teenindatakse 7 päeva nädalas. Paki saabumisest teavitatakse SMS-iga, milles paki saabumise asukoht ning ukse avamiskood.

Sinu saadetist saad jälgida siit (pakikoodi leiad makstud arvelt)

Kõige suurem võimalik pakimõõt on XL, mõõtudega 60 x 36 x 60 cm

Omniva pakiautomaadid - pakiautomaadid asuvad suuremate kaupluste, kaubanduskeskuste jt käidavate kohtade vahetus läheduses välitingimustes. Ligipääs automaatidele on ööpäevaringne. Pakiautomaate teenindatakse 7 päeva nädalas. Paki saabumisest teavitatakse SMS-iga, milles paki saabumise asukoht ning ukse avamiskood.

DPD pakiautomaadid - pakiautomaadid asuvad õues ning on ligipääsetavad 24h ööpäevas. DPD pakub kõige keskkonnasäästlikumat pakivedu süsinikneutraalsena. Kõik DPD pakid on kindlustatud kuni 265€ ulatuses. Pakiautomaate teenindatakse 7 päeva nädalas. Paki saabumisest teavitatakse SMS-iga, milles paki saabumise asukoht ning ukse avamiskood.

DPD kuller - Kauba toob kohale DPD Eesti, üldjuhul postitamise päevale järgmisel päeval (va. nädalavahetused ja riiklikud pühad). Kullerfirma saadab Sulle teavitussõnumi ja/või e-maili, milles teavitab paki saabumise orienteeruva ajavahemiku. Kui pakutud aeg Sulle ei sobi, helista teavituses toodud telefoninumbril.

Tasuta transport

Kui ostukorvis olevate kaupade müügihindade summa ületab 160 €, toimetatakse kaubad kohale tasuta!