60260 LEGO City Õhuvõidusõit

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 29.99 € 34.99

Laos olemas

  • Vanusele: 5-...
  • Koosneb: 140 osast
  • Mõõdud: 28*26*7.5
  • Tootekood: 60260

Ei sobi alla 3-aastastele

 LEGO® City õhuvõidusõidul pinge kasvab. Staarpiloot ja LEGO City telestaar Rivera on hüpanud oma ägedasse kaskadöörilennukisse ning sööstab taevasse, et liituda Xtreme’i ja Vitarushi pilootidega, kes lendavad oma kiirete helikopteritega. Liitu nendega, kui nad sööstavad minema stardimasti juurest, lendlevad, teevad surmasõlmi, sööstavad maa suunas ja siuglevad läbi LEGO City taevapiiri, vaimustades kaugel all seisvat publikut! Kes ületab esimesena finišijoone?

Õhuvõidusõiduseiklused lendavate LEGO® helikopteritega!

Laste kujutlusvõime saab vabalt lennata koos selle LEGO® City õhuvõidusõidu mängukomplektiga, kus on 2 lendavat riputusnööriga helikopterit, kaskadöörilennuk ja 3 minifiguuri.

Lase laste kujutlusvõimel vabalt lennata selle LEGO® City õhuvõidusõidu (60260) mängukomplektiga, millega on kaasas äge propelleriga kaskadöörilennuk, 2 riputusnööriga helikopterit ja 2 rajamasti. Poisid ja tüdrukud saavad lustida helikoptereid õhku lennutades ja nautida põnevaid seiklusi 3 minifiguuri tegelasega, kelle hulgas on ka LEGO City telestaar ja staarpiloot Rivera ning Xtreme'i ja Vitarushi helikopteri piloodid. Suurepärane laste ehituskomplekt LEGO City õhuvõidusõidu mängukomplektiga on kaasas lihtsasti järgitav ehitusjuhend ning saadaval on ka Instructions PLUS, mida saab kasutada nutitelefonidele ja tahvelarvutitele mõeldud tasuta rakenduses LEGO Building Instructions. See interaktiivne ehitusjuhend, millel on suumi- ja pööramisfunktsiooniga vaatamise tööriistad, teeb noortest LEGO ehitajatest ehitusmeistrid. Innustab loomingulist ja kujutlusvõimest pakatavat mängu LEGO City lennujaama mänguasjad tagavad nauditava ehitus- ja mängukogemuse tänu tõetruudele sõidukitele, üksikasjalikele tarvikutele ja lõbusatele tegelastele, mis innustavad avatud ja lõbusat rollimängu.

• Lase laste kujutlusvõimel lennata selle mitme sõidukiga LEGO® City õhuvõidusõidu mängukomplektiga, milles on 2 lendavat riputusnööriga helikopterit, 3 minifiguuri, sealhulgas LEGO „City Adventures“ telesaate tegelane Rivera ja palju muud.
• Mis on karbis? LEGO® City õhuvõidusõidu komplektis on 2 riputusnööriga helikopterit, kaskadöörilennuk, 2 rajamasti ja 3 minifiguuri, sealhulgas LEGO City telesaatetegelane Rivera ja LEGO City Xtreme'i ja Vitarushi piloodid.
• Lapsed saavad riputusnööriga helikopterid taevasse lennutada. Kaskadöörilennukil ja helikopteritel on ka avanevad kokpitid, kus on ruumi ühele kolmest piloodiminifiguurist, mis on selle lennujaama ehituskomplektiga kaasas.
• See mitmekülgne LEGO® City õhuvõidusõidu komplekt (60260) sobib suurepäraselt jõulu-, sünnipäeva- või mis tahes muu tähtpäeva kingiks alates viie aasta vanustele lastele ning kõigile poistele ja tüdrukutele, kes armastavad mängusõidukeid. Eeldab vaid kõige põhilisemaid ehitusoskusi.
• Kaskadöörilennuk on 8 cm (3") kõrgune, 20 cm (7") pikkune ja 20 cm (7") laiune ning kumbki helikopter on 7 cm (2") kõrgune, 18 cm (7") pikkune ja 12 cm (4") laiune.
• Selle õhuvõidusõidu ehituskomplekti jaoks patareisid vaja pole – asjad paneb tööle laste kujutlusvõime. Vajad abi riputusnööriga helikopterite lennutamisel? Skanni ehitusjuhendis toodud ruutkood, et näha videojuhendit.
• Selle õhuvõidusõidukomplektiga on kaasas lihtne juhend ning selle jaoks on saadaval ka veebijuhend Instructions PLUS – see on interaktiivne ehitusjuhend, mis aitab lastel ehitusmeistriks saada. Juhend on osa nutiseadmetele mõeldud tasuta rakendusest LEGO® Building Instructions.
• LEGO® City lennujaama komplektid innustavad loomingulist rollimängu tõetruude, võimalusterohkete hoonete, ägedate sõidukite ja lõbusate tegelastega.
• Kõik LEGO® City lennujaama mängukomplektid vastavad tööstusharu kõrgeimatele standarditele ja kvaliteedikriteeriumidele, et kõik LEGO klotsid ja detailid oleksid alati ühesugused, kokkusobivad ning iga kord hõlpsalt ühendatavad ja eraldatavad.
• LEGO® klotse ja detaile kukutatakse, kuumutatakse, muljutakse, väänatakse ja analüüsitakse. Nii võid kindel olla, et iga lapse ehituskomplekt vastab rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele.