31142 LEGO Creator Kosmose Ameerika mäed

Seiklus kosmoses koos ümberehitatava lõbustuspargiga

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 99.99 € 124.99

Laos olemas

Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.
Hoiatus! Lämbumisoht. Väikesed osad.

9-aastased ja vanemad kosmosefännid naudivad põnevat reisi lõbustusparki selle ülidetailse LEGO® Creator kolm-ühes Kosmose Ameerika mägedega (31142). Mängukomplekt sisaldab käänulist Ameerika mägede rada, millel on kolm liikuvat vagunit lõbusateks sõitudeks, mis kihutavad mööda dekoratiivsest kosmoseraketist, Saturni ja Maa mudelitest, Kuu baasist ja langevast tähest. Seal on ka lahe meteoriit helendava telliskiviga, mida saab põlema panna, lisaks minifiguuri.

Hämmastavad kokkupandavad mänguasjad lastele

Selles ainulaadses LEGO Creator kolm-ühes ehituskomplektis on lastel võimalus ehitada kolm erinevat lõbustuspargi atraktsiooni. Nad saavad luua Kosmose Ameerika mäed, seejärel ehitada selle ümber liftiga laskumistorniks või pöörlevaks kosmosekarusselliks. Iga komplekt sisaldab klotsi, mis aktiveerumisel helendab.

Digitaalne elamus LEGO ehitajatele

Rakendus LEGO Builder pakub sulle ja su lapsele lihtsat ja intuitiivset ehitusseiklust. See võimaldab mudeleid 3D-vaates suurendadaja pöörata, komplekte salvestada ning nende edenemist jälgida.

  • Kolm-ühes mänguasi – lapsed naudivad lõbutsemist kosmoses selle LEGO® Creator kolm-ühes Kosmose Ameerika mägede (31142) mängukomplektiga, mis sisaldab ühes karbis kolme mudelit.
  • Kolm erinevat sõitu – kosmosefännid saavad ehitada kolm erinevat lõbustuspargi atraktsiooni: Kosmose Ameerika mäed, laskumistorn ja karussell.
  • Kiire tempoga galaktikatevaheline seiklus – Ameerika mägedel on käänuline rada, kus kolm vagunit kihutavad mööda planeetidest, langevatest tähtedest ja meteoriitidest.
  • Langemine ja pöörlemine – laskumistornis on lift, mis tõuseb enne maapinnale kukkumist üles, samas kui karussellil on kiiresti pöörlev minikosmoserakett ja kosmosesüstik.
  • Viis minifiguuri – ehituskomplekti kuuluvad astronaut, isa ja kaks last, teadlane ja astronaudibeebi. Lapsed saavad tegelaskujude rõivaid vahetada, et luua uusi lõbusaid välimusi.
  • Lõbus ehitamine – see 874-osaline mängukomplekt pakub huvitavat ehituselamust ja seda saab kinkida pühadeks või sünnipäevaks noortele teaduse-ja tehnikahuvilistele LEGO® fännidele vanuses 9+.
  • Esitlusmudel – Kosmose Ameerika mäed on 27 cm kõrge, 27 cm lai ja 55 cm sügav ning selle võib mängimise vahepeal panna lapse tuppa vaatamiseks välja.
  • Interaktiivne digitaalne ehitamine – kasutades rakendust LEGO® Builder, saab väike ehitaja mudeli digitaalset versiooni oma nutitelefonis või tahvelarvutis suumida, pöörata ja visualiseerida
  • Suurepärane kvaliteet – LEGO® klotse on üle kuue aastakümne valmistatud nii, et need oleksid alati hõlpsasti ühendatavad.
  •  Tagatud ohutus – LEGO® ehitusklotsid vastavad rangetele üleilmsetele ohutusstandarditele.