10952 LEGO DUPLO Town Küün, traktor ja taluloomade hoiukodu

Loomade talu, kus saab õppida palju toredat

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 74.90

Laos olemas

  • Vanusele: 2-...
  • Koosneb: 97 osast
  • Mõõdud: 54.0*28.2*11.8
  • Tootekood: 10952

LEGO® DUPLO® Town Küüni, traktori ja taluloomade hoiukodu (10952) komplekt on lõbus talu, milles on koolieelikutele palju mängulisi õppimisvõimalusi. See on ideaalne arendav mänguasi väikelastele, kellele meeldivad loomad ja traktorid.

Väikelaste mängimine ja õppimine talus

LEGO DUPLO talu pakub rohkesti mängulisi ja lõbusaid õppimisvõimalusi. Komplektis on taluhooned ja traktor, lisaks siga, lammas, hobune, koer, kana, kukk ja lehmad, kelle eest tuleb hoolitseda. Väikelapsed arendavad oma peenmotoorikat ning sotsiaalset ja emotsionaalset teadlikkust, kui nad mitmesuguseid taluteemalisi rollimänge mängivad. Õhtul on aeg loomadele head ööd soovida, et uus ja lõbus päev võiks homme jälle alata!

Praktilised õppimist toetavad väikelaste mänguasjad

LEGO DUPLO mänguasjade abil saad koolieelikutele pakkuda toredaid avatud mängimise, eneseväljenduse ja rõõmsa õppimise võimalusi. DUPLO mängukomplektid aitavad lapsevanematel väikelastega koos mängides osa saada nende olulistest arenguetappidest.

  •   LEGO® DUPLO® linna küüni, traktori ja loomade kodu (10952) mängukomplekt pakub rohkesti mängimis- ja õppimisvõimalusi väikelastele, kellele meeldivad loomad ja talusõidukid. Komplektis on traktor, siga, lammas, hobune, koer, kana, kukk, kaks lehma ja neli LEGO® DUPLO® figuuri, kokkupandav küün, realistliku tekstuuriga heinapall ja hulgaliselt lahedaid tarvikuid. Lapsed saavad arendada peenmotoorikat, sotsiaalset ja emotsionaalset teadlikkust ning loomingulist mõtlemist, kui nad osalevad lõbusates talutegevustes, söödavad loomi ja sõidavad hobusega. Suurepärane kingitus jõuludeks, pühadeks, sünnipäevadeks või niisama üllatuseks väikestele alates 2-aastastele talupidajatele, traktorifännidele või lihtsalt uudishimulikele lastele. Küüni mõõtmed: üle 23 cm kõrge, 20 cm lai ja 11 cm sügav. Mitmekülgne mängukomplekt on eri viisidel kokkupandav ja seda saab hõlpsasti kombineerida kõigi teiste LEGO® DUPLO® talumänguasjadega. Ehitusjuhised sisaldavad lahedat piltidest lugu komplekti kuuluvate mudelitega, et pakkuda loovaks ehitamiseks ja kujutlusvõimet arendavaks mängimiseks lisapõnevust. Kõigil LEGO® DUPLO® mängukomplektidel spetsiaalselt väikelastele sobivad omadused, mis innustavad avatud ja arendavat mängu ning millest saavad koos lastega osa ka vanemad. LEGO® DUPLO® mängukomplektid vastavad tööstusharu rangeimatele standarditele, mis tähendab, et väikestel sõrmedel on neid lihtne haarata, paigutada ja eraldada. Nii on see olnud juba aastast 1969. LEGO® DUPLO® klotse ja osi on maha visatud, kuumutatud, muljutud, väänatud ja analüüsitud, et veenduda nende vastavuses lastetoodete rangetele ohutusnõuetele.