21160 LEGO Minecraft Illageride röövretk

Ei ole veel arvustusi
| Logi sisse
€ 84.90

Juba otsas

  • Vanusele: 8-...
  • Koosneb: 562 osast
  • Mõõdud: 26.2*38.2*7.05
  • Tootekood: 21160

Ei sobi alla 3-aastastele

 Selle komplekti ostuga kaasa mängija nokamüts!

Rüüstajad on ohjeldamatud ning neid juhib rüüstajate kapten. Temaga koos on Õigustaja ja Laastaja, kelle suu käib naksti lahti ja kinni – nii et ära mine liiga lähedale! Kas suudad külaelanikud rünnaku käest päästa ning vältida nende kauplemispunkti ja põllusaagi hävitamist! Vaenulike sissetungijate ja hammustava Illageri koletise võitmiseks läheb sul tarvis kõiki oma Minecraft™-i oskusi!

Minecraft™-i küla mängukomplekt koos hammustava Laastaja koletisega!

Paku Minecraft™-i mängijatele käelist lõbu selle põneva Minecrafti küla abil, mis sisaldab mängust tuttavaid populaarseid figuure ja hammustavat Laastaja koletist!

Põnev LEGO® Minecraft™-i seiklus inspireerivate keskkondade, lahedate tarvikute ja lemmiktegelastega populaarsest arvutimängust. Kui salapärane Minecrafti Kai figuur saabub vaenulikke sissetungijaid tagasi tõrjuma, võib kõike juhtuda! Mitu viisi, kuidas lapsed saavad ehitada, mängida ja luua! Tänu kolmele Minecrafti asukohale (lamekatusega kõrbemaja, kauplemispunkt ning põld koos saagiga) saavad mängijad komplekti ümber korraldada, et luua lõputult rollimänguvõimalusi. Lõbus mäng jätkub siseruumides, kui eemaldad maja katuse. Lisaks sõbralikele külaelanikele, 2020. a jaanuaris väljaantavatele uutele rüüstajatele, Õigustajale ning erinevatele loomadele ja tarvikutele tuleb hakkama saada ka hirmuäratava hammustava Laastajaga! See on piisavalt suur, et Minecrafti figuur saab selle seljas sõita ning tal on lõuad, mis avanevad ja käivad naksti kinni! Ärata Minecrafti tegevus ellu LEGO klotside ja figuuridega! LEGO Minecrafti mängukomplektid pakuvad lastele lõputult iseseisva ja rühmaga mängimise võimalusi. Tänu 2020. a jaanuaris väljaantavatele uutele ehitatavatele Minecrafti figuuridele ei taha nad neid kunagi maha panna!

• Vii Minecraft™-i mängijad selle põneva LEGO® Minecrafti komplekti abil uude dimensiooni. Lapsed saavad kolm erinevat osa ümber asetada ning mõelda välja lõputul hulgal seiklusi, kus nad võitlevad vaenulike jõukude ja nende hammustava Laastaja koletisega!
• Lastele meeldivad kindlasti 2020. a jaanuaris väljaantavad uued rüüstajad ning nende suur hammustav Laastaja, millega rüüstajad saavad sõita. Need paharetid toovad konflikti ja põnevuse mängu ning igasse teise LEGO® Minecraft™-i komplekti.
• Salapärane Kai figuur sööstab päästma külaelanikke, nende kõrbemaja, kauplemispunkti ja põllusaaki. Ja kui lahing on läbi, saavad mängijad kolmeosalise komplekti ümber korraldada, et võtta ette veel põnevaid seiklusi.
• Alates 7-aastased poisid ja tüdrukud saavad selle mitmekülgse Minecraft™-i komplekti abil mugavalt ehitada, mängida, ümber korraldada ja uuesti mängida. Suurepärane jõulu- või sünnipäevakingitus lastele, kes otsivad uusi viise oma lemmikmängu mängimiseks.
• Kolmeosaline komplekt on 46 cm pikkune, 34 cm laiune ja 26 cm kõrgune. Ja kui osad ümber paigutada ja teiste LEGO® komplektidega kombineerida, muutuvad mänguvõimalused veelgi suuremaks ja paremaks!
• See patareivaba, praktiline mängukomplekt arendab laste käteosavust, loovust ja probleemide lahendamise oskust. Pole tähtis, kas lapsed mängivad iseseisvalt või rühmana, sest tänu nende kujutlusvõimele ei lõpe nauding kunagi!
• Lapsed saavad hakata kohe peale ja nautida ehitusrõõmu, või kasutada ehitamise alustamiseks lihtsaid juhiseid! Ja kui juhis läheb kaduma, saad uue alla laadida veebilehelt LEGO.combuildinginstructions.
• LEGO® Minecraft™-i ehituskomplektid toovad kogu Minecrafti võrgumängu põnevuse pärismaailma. Tänu kvaliteetsetele, autentse välimusega mudelitele annavad LEGO Minecrafti komplektid laste mänguelamusele uue mõõtme!
• LEGO® ehituskomplektid vastavad kõrgeimatele valdkonnastandarditele ning lisaks veel meie enda rangetele kvaliteedikriteeriumitele, tagamaks, et klotsid on ühesugused, kokkusobivad ning käivad hõlpsalt kokku ja lahti.
• LEGO Groupis testitakse (kukutatakse, muljutakse, väänatakse, kuumutatakse, hammustatakse, painutatakse, kraabitakse ja venitatakse) LEGO® klotse ja detaile põhjalikult, et tagada kõigi ehituskomplektide vastavus rangeimatele üleilmsetele ohutus- ja kvaliteedistandarditele. Nii võid olla kindel, et sinu lapse ohutus on tagatud.