Adults Welcome täiuslikud komplektid

Veeda kvaliteetaega Premium LEGO komplektidega, mis on disainitud spetsiaalselt täiskasvanutele mõeldes. Need komplektid väärivad kohta Sinu elutoa riiulil. Leia LEGO, mis vastab Sinu huvidele ja nokitse komplektide kallal, mis on põhjalikult läbi mõeldud ja pakuvad meelelahutust ja kindlat rahulolu valmis tulemusest. Täiskasvanute LEGO komplektid sobivad suurepäraselt kingituseks, kui otsid midagi, millega üllatada ja silma paista.

Stiilsed ja autentsed masinad

Pane oma kätega kokku detailiderohkeid LEGO sõidukeid. Näiteks ainulaadse stiiliga Porsche pakub fantastilist ehitusväljakutset. Loo LEGO® Porsche 911 (10295) mudelikomplekti abil oma isiklik klassikaline kollektsioneeritav auto. Vaata kõiki saada olevaid mudeleid edasijõudnute kategooriate alt.

Sünnipäevale LEGO lilledega

Ilusate lillede kinkimine ja saamine pakub suurt rõõmu. Kui otsid kingituseks meeldejäävat lille, siis on LEGO® lillekimp (10280) väga õige valik. Pole tähtis, kas soovid rõõmustada kallimat või otsid järgmist loovprojekti, sest see lillekimbumudeli ehituskomplekt võimaldab sul lõõgastuda ja luua midagi imelist. Kui see on valmis, lisab muljetavaldav lilleseade rõõmu ja värvi igasse tuppa. Vaata teisi lillede komplekte Creator Expert kategooriast.

Ikooniline Rolling Stones

Ehita Rolling Stonesi legendaarse logo ruumiline mudel ja lisa ainulaadne detail oma interjööri. Nüüd saavad rock’n’roll’i ja The Rolling Stonesi fännid luua ühe kõigi aegade kõige omanäolisema bändilogo. Ehitamise ajal saad iga detaili kohale klõpsates väljendada oma austust selle legendaarse rokkbändi vastu. Vaata teisi ART komplekte edasijõudnute kategooriate alt.

Loe lähemalt